[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه پس از رد شغل گزاف گویی کرده و شغل مناسب را پیدا کنیم

عکس: هیکل (شاتر استوک)

اگر این مقاله را پیدا کردید ، احتمالاً فقط یک سری مصاحبه های شغلی را در جایی گذرانده اید ، فکر کرده اید که با استخدام مدیران رابطه خوبی دارید و نه تنها واجد شرایط هستید بلکه با فرهنگ شرکت نیز بسیار مرتبط هستید و سپس ویرانگر هستید – شاید حتی غیر قابل توضیح باشد-طرد شدن.

سلام ، این اتفاق می افتد الان بمکد مخصوصاً اگرشما در شغلی هستید که از آن متنفرید یا در یک بحران مالی قرار دارید ، اما امید این است کهnبه طور کامل از دست رفته. در اینجا چند نکته از افرادی که در آنجا بوده اند – مانند موارد رد شده و رد شده – آورده شده است.

به خودتان وقت بدهید تا از تسلیم شدن احساس بدی داشته باشید

اشکالی ندارد کمی فکر کنید. شما احتمالاً کارهای زیادی را برای رزومه خود انجام داده اید ، نامه همراهو مصاحبه شما ، بدون ذکر تمام وقت شما در مدرسه یا ساختمان مهارتهایی که باعث می شود در وهله اول احساس صلاحیت کنید. اگر تو داری کار-خرد کردن داده شده است دقیقه ای را که می خوانید قرار دهید در لیست ، در حال حاضر احساس غرق شدن می کنید. قابل درک است ، و آنجا “هیچ دلیلی برای احساس خجالت وجود ندارد برای این اختلال

اشلی گروس ، یک شخصیت 26 ساله ساکن اینترنت در شیکاگو ، به لیفاهاکر درباره یک سری مصاحبه های شغلی و امتناع بعدی که به محض فارغ التحصیلی از دانشگاه تحمل کرد ، گفت. هشدار اسپویلر: او سرانجام بهبود یافت – حتی بهتر از جریمه نقدی – وقتی در زندگی فعلی خود رضایت و گردش پول پیدا کرد ، اما پس از انکارهای اولیه کاملا متزلزل شد.

وی به یاد می آورد: “خوب گریه کردم ، بلند شدم ، بستنی خوردم ، و روز بعد از خواب بیدار شدم و گفتم ، خوب ، جهنم می کنم تا پشیمان شوم.”

برای غلبه بر امتناع ممکن است بیش از یک شب مراقبت از خودتان طول بکشد ، بنابراین به خود لطف کنید ، اما به یاد داشته باشید که در پایان عزاداری هنوز شانس استخدام شما وجود دارد.

انرژی خود را کانال کنید

گروس گفت که پس از اخراجهای پی در پی ، او تقریباً از روی سوice نیت روی موفقیت متمرکز شد. (سلام ، هر چیزی که مفید باشد.)

وی یادآوری می کند: “چنین درهایی مدام به شدت به صورت من برخورد می کردند.” “من مثل این بودم که” من می خواهم آنچه را که می خواهم انجام دهم “. من موفق خواهم شد. تقریباً شبیه یک محرک کوچک بود. “

اگر این کار برای شما مناسب است ، از رد کردن به عنوان “محرک کوچک” استفاده کنید. در چهره مجازی طرد شدن بخندید. اشتباه بودن آن را ثابت کنید.

دلیل جستجوی شغل

وقتی رزومه خود را ارسال می کنید یا با لباس نامناسبی روبروی مدیر استخدام می نشینید ، به نظر می رسد روند درخواست کاملاً برای شما مناسب است. دشوار است افراد دیگری را تصور کنید که ممکن است بتوانند برای نقشی که آنقدر واضح می بینید با شما رقابت کنند که امنیت خود را حفظ کنید و عملکرد خوبی داشته باشید. که در.

آنچه در اینجا آمده است: احتمالاً بسیاری از افراد با شما رقابت می کنند ، خواه آنها را ببینید یا نه ، و افرادی که مصاحبه شما را انجام می دهند.s احتمالاً جزئیات زیادی در مورد آنها به شما نمی دهد. (آیا اگر آنها در مورد سایر نامزدها صحبت کنند هیجان زده خواهید شد) شما؟)

ریچارد ایوانس ، مدیر شرکت Telamon ، گفت: “بسیاری از اوقات ، هنگامی که من یک رشته با نامزدهای عالی داشتم ، فقط یکی را انتخاب کردم.” به مدت 33 سال وی توضیح داد حتی اگر از صلاحیت فوق العاده ای برخوردار باشید ، می تواند نیم دوازده نامزد دیگر وجود داشته باشد به همان اندازه واجد شرایط درک اینکه یکی از آنها چه چیزی را به جای شما انتخاب کرده غیرممکن است و نباید وقت خود را صرف استرس در مورد خصوصیات ناشناخته شخصی که احتمالاً هرگز ملاقات نخواهید کرد. شما من میتوانم ایمیل مدیر استخدام و مودبانه بپرسید چه چیزی را می توانید بهبود دهید، با این حال.

هنوز هم ، ایوانیس تأکید کرد که “شما فقط می توانید یک نفر را استخدام کنید.” گاهی اوقات این شخص شما نیست. سعی کنید در آینده زمانهایی را که این اتفاق می افتد متمرکز کنید.

“اول و مهمترین ، من هرگز نمی خواهم کسی احساس کمتری نسبت به شغل خود پیدا کند. آنطور که احساس می شود شخصی نیست. “گفت: یاسمین صوفی ، یک تاجر مستقر در لس آنجلس که اخیراً یکی از بنیانگذاران بازی کارت برای زوجین است درمانگر و معشوقه. “حقیقت این است که گاهی اوقات سایر داوطلبان به دلیل صلاحیت یا حتی نگرش خود به سادگی در شرح شغل” مناسب “هستند. نگرش و اولین برداشت در مورد پشت صحنه بحث می شود و به شدت لازم الاجرا می شود. “

باز هم ، شما با تماس های داخلی که برای شما انجام می شود آشنا نخواهید بود ، اما اگر کارفرمایان شما را براساس چیزی مانند نگرش یا رفتار شما کنار بگذارند ، این احتمالاً برای بهترین است. آنها فرهنگ شرکت را می دانند و اعتراف کرده اند که شما در این کار مناسب نخواهید بود ، که احتمالاً شما را از یک زمان ناگوار نجات داده است. سعی کنید این را در ذهن داشته باشید ، مخصوصاً اگر می دانید که صلاحیت مسئولیت های شغلی را دارید.

به آن برگرد

ایوانس با اشاره به اینکه شما باید با کمی خوش بینی هرگونه رد را بپذیرید ، اظهار داشت: شما در حیطه نامزدها زنده و سلامت هستید و این کار تمام نشده است. شاید این بار انتخاب نشده باشید ، اما اکنون در ردیف مدیران استخدام هستید. من برای چه زمانی“این کار است.” فقط برای شما باز می شود ، شما اولین نفری خواهید بود که می فهمید.

گروس متذکر شد که لازم نیست همیشه مودب باشید. به روند درخواست و مصاحبه فکر کنید. آیا آنها با احترام با شما رفتار کردند؟ راهی که در مورد امتناع خود فهمیدید حرفه ای و مودبانه بود؟ آیا شما همیشه شبح یا خجالت زده اید؟ اگر روند ناخوشایند بوده است ، کار در شرکت نیز می تواند ناخوشایند باشد. یک سال پس از گشت و گذار بسیار گیج کننده در کارهای احتمالی ، یک شرکت ناگهان موقعیت را به گروس پیشنهاد داد. او رد کرد.

در تمام این امتناع ها ، گروس به طور فزاینده ای متقاعد شد که می خواهد در رسانه های اجتماعی حرفه ای شود. او حتی توییت هایی درباره برخی از تجارب وحشیانه تر او در شکار کار. این توییت ها – درمورد طرد حرفه ای ، دوست یابی و زندگی به عنوان یک زن گربه دوست جوان ، جاه طلب – قابل مقایسه بودند. آنها کار می کنند: به طور جدی ، شبکه های اجتماعی راهی است که او اکنون پولش را بدست می آورد و واقعاً خوشحال است.

خواه متقاضی شغل بیشتر هستید ، امید را برای شرکتی که شما را رد کرده زنده نگه دارید یا آرزوهای خود را برای مطابقت با مهارت های خود اصلاح کنید، به یاد داشته باشید که هنوز فرصت هایی برای شما وجود دارد.

رد هرگز احساس خوبی ندارد و صدمه می بیند ، اما اگر بیش از حد غمگین شوید و قطعات را بردارید و دوباره استراتژی خود را برای رسیدن به شغل مورد نظر خود انتخاب نکنید ، بدتر می شود. “در حالی که عصبانی هستید ، شخص دیگری یاد می گیرد و آنچه شما می خواهید. شما کار می کنید. “

در حالی که غم و اندوه خود را در بستنی و حمام حباب فرو می کنید ، خوب فکر کنید که واقعاً چه شغلی را می خواهید و اگر شروع به رد کردن خود به عنوان یک نعمت می کنید ، تعجب نکنید. سپس به آنجا برگردید و کار رویایی را تعقیب کنید.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir