[ad_1]

تصویرگری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: میکائلا هک / النا اسکوتی

آیا کمی عصبی هستید که به آنجا برگردید؟ آیا اضطراب طولانی مدت ناشی از بیماری همه گیر دارید که از شما محافظت می کند ارتباط دوباره؟ نترس ، زیرا صهفته او یاد می گیریم که چگونه می توانیم با کمک Chamin Ajjan ، بنیانگذار و مدیر بالینی روان درمانی چامین آژجان.

Chamin بیش از 20 سال تجربه در روان درمانی دارد و یک درمانگر مجازات جنسی و یک درمانگر شناختی-رفتاری مجاز است. گوش دهید تا پاسخ او را به سوالات جردن و مگان در مورد چگونگی ایجاد قوانین خود در جهان “جدید طبیعی” ، نحوه حرکت در سوال مهم وضعیت واکسیناسیون دیگران ، چگونگی شروع دوباره قرار ملاقات ، بشنوید.، و چگونگی تمدید ارتباطاتی که ممکن است در طی همه گیری ایجاد شده باشد.

به Upgrade بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول ارائه پادکست ، از جمله پیدا کنید پادکست های اپل، Google Play، Spotify، iHeartRadio، کوکو NPR One.

نکات برجسته قسمت این هفته

از مصاحبه چامین اججان

برای آگاهی از سطح راحتی خود در جمع:

یکی از مواردی که من واقعاً آنها را به انجام آن تشویق می کنم گوش دادن به آنچه بدن شما به شما می گوید است. و اگر مجبورید آن را به آرامی و به آرامی انجام دهید ، اگر مجبورید آن را به صورت مرحله ای انجام دهید ، خوب است. می توانید آن را امتحان کنید و با ماسک خود بیرون بروید و ببینید که قرار دادن آن روی چانه چه احساسی دارد … و اگر احساس امنیت نمی کند ، ماسک خود را دوباره بگذارید. می توانید برگردید و یک بار دیگر دوباره امتحان کنید. نیازی نیست که در حال حاضر هنجار را دنبال کنید. شما می توانید به قوانین خود برسید. و این واقعاً خارق العاده ترین چیزی است که از آن بیرون آمده است. همه در مورد این هنجار جدید صحبت می کنند ، که ما به آن برمی گردیم ، اما ما به حالت عادی بر نمی گردیم. ما در جایی هستیم که می توانیم عادی جدیدی برای خود ایجاد کنیم. بنابراین ، این بدان معناست که ما باید تصمیم بگیریم ، باید به خود بگوییم چه شکلی است

درباره چگونگی حمایت و تشویق دوست یا عضوی از خانواده که هنوز هم بسیار نگران بازگشت به حالت عادی است:

من فکر می کنم شما واقعاً باید ابتدا تعیین کنید که این نیاز شماست یا خیر. خواه این نیاز شما باشد و یا اینکه این کار را انجام می دهید زیرا می خواهید از دوست خود یا یکی از اعضای خانواده خود حمایت کنید و سپس متوجه می شوید که ممکن است یکی از اعضای خانواده یا دوست شما برخی از نگرانی های قانونی را داشته باشد که باید قبل از رسیدن به آنها برطرف شوند و خود را در موقعیتی قرار دهند که ببینید که چگونه می توانید از آنها در این امر حمایت کنید. اگر آنها آماده هستند و اگر آماده نیستند ، پس باید به آن نیز احترام بگذارید.

در مورد چگونگی ادغام تدریجی کودکان در اجتماعات عمومی بزرگتر که ممکن است رشد اجتماعی آنها در طی همه گیر شدن مختل شده باشد:

[T]چیزی که ما در کودکان دست کم می گیریم تاب آوری آنها است. کودکان بسیار مقاوم هستند. و بنابراین شما می خواهید از یک مکان واقع بینانه نزدیک شوید. شما نمی خواهید آنها را روغن کاری کنید. شما نمی خواهید آنها را در موقعیتی قرار دهید که از هرگز در فروشگاه نبودن و در جمعه سیاه به Walmart منتقل نشوند. اما شما هنوز هم می خواهید این مراحل اضافی را برای قرار دادن آنها در یک محیط جدید که ممکن است افراد کمی بیشتر باشد ، انجام دهید و وضعیت آنها را ببینید و سپس تصمیم بگیرید که بعد چه کار کنید. و در واقع نوعی سلسله مراتب مواجهه است ، همانطور که ما آن را صدا می زنیم ، در CBT ، جایی که شما خطر را ارزیابی می کنید و مرحله به مرحله آن را انجام می دهید. بنابراین می توانید در اوقات فراغت آنها را به زمین بازی ببرید تا کودکان زیادی در اطراف نباشند. و بعد دفعه بعدی که آنها را می برید و آنها کمی بیشتر بچه هستند ، و سپس دفعه بعدی که آنها را به یک محیط دیگر می برید که در آن ممکن است افراد بیشتری در اطراف باشند و شما فقط با آن بازی می کنید و با بچه های خود بررسی می کنید توجه خود را جلب می کنید به نحوه واکنش آنها نسبت به محیط زیست اگر آنها می توانند به شما کلامی کنند ، از آنها بپرسید: “این چه احساسی است؟” شما می دانید ، “بیرون بودن یا حضور در اطراف این همه آدم چگونه است؟” و به آنها این فرصت را بدهید تا بخشی از خلق تجربه خودشان باشند. همچنین به آنها نمایندگی بدهید. و شما بچه ها با هم کار می کنید تا به آنها کمک کند تا دوباره در جهان ادغام شوند یا کاملاً کامل در جهان ادغام شوند.

برای شنیدن بیشتر توصیه های عالی Chamin ، ما اکیداً گوش دادن به کل قسمت را توصیه می کنیم.

متن قسمت

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir