[ad_1]

گفته می شود که استفاده از چاقوی بی صدا خطرناک تر از چاقوی تیز است. این به این دلیل است که اگر با چاقوی بی پرده مبارزه کنید ، احتمال لغزش شما بیشتر است – و هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد.

تا به سرعت از چاقوهای خود جلوگیری کنید آنها لبه خود را از دست می دهند، هرگز آنها را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید. آنها را با دست بشویید و بلافاصله خشک کنید. آنها را در یک بلوک چاقو یا داخل آن ذخیره کنید کشوی مخصوص ، و تیغه ها را با فیوز بپوشانید.

همین که متوجه شدید تیغه های شما مانند قبل بریده نشده اند ، چندین گزینه برای پیشرفت دارید. (لطفا در نظر داشته باشید که بهبود و تیز کردن متفاوت هستند – ساعتاین به راحتی صاف لبه تیغه است و باید به طور منظم انجام شود. تراشکاری شامل سنگ زنی فلز است و برای این کار شما باید هر چند سال یکبار چاقوهای خود را به یک فروشگاه فلزی ارسال کنید.)

اگر سنگ دو رو دارید ، ابتدا سنگ را در آب خیس کنید و سپس قسمت خشن آن را روی یک حوله کاغذی مرطوب قرار دهید تا ثبات داشته باشد. چاقو را با زاویه 15 درجه نگه دارید با پاشنه چاقو در پشت سنگ قرار بگیرید و با یک حرکت چرخشی بلغزانید تا نوک چاقو به انتهای دیگر سنگ برسد. 5-4 بار تکرار کنید ، سپس تعویض طرف چاقو ، سنگ را بچرخان و روند را تکرار کنید.

با نگه داشتن عمود بر فولاد ، می توانید از برشکاری نیز استفاده کنید با پاشنه تیغه در بالای فولاد. تیغه را به سمت پایین بکشید تا نوک چاقو به قسمت زیرین فولاد برسد. 5-4 بار تکرار کنید ، سپس طرفین را عوض کنید.

اگر این ابزار را ندارید ، می توانید از لبه سرامیکی ناهموار ته یک فنجان قهوه استفاده کنید. تیغه چاقو را از پاشنه تا نوک آن چندین بار در امتداد لبه بلغزانید ، سپس طرفین را عوض کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir