[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان چمن زنی خود را بدون حفر چمن مالچ کرد

عکس: سام بارت (شاتر استوک)

جمسحور کردن حیاط خود را معمولاً به معنی چمن زنی ، خاک ورزی و لقاح خاک است برای آماده شدن برای پوشش گیاهی جدید ، اما چرا فقط آن را پوشش نمی دهیم؟ مالچ ورق از یک فرم ساده کمپوست استفاده می کند تا با احیای مجدد خاک و ایجاد مواد مغذی برای گیاهان جدید ، چمن شما را هدایت کند. با استفاده از مقوا ، کمپوست سبز، و مالچ ، می توانید چمن خود را به یک اکوسیستم جدید تبدیل کنید که آب را حفظ می کند و گیاهان را به طور طبیعی تغذیه می کند. در اینجا چگونگی مالچ کردن حیاط خود بدون استفاده از این موارد ارائه شده است محوطه سازی عمیق

برای مالچ حیاط به چه چیزهایی نیاز دارید

مالچ ورق مانند سایر موارد کار می کند چیزی مثل کمپوست کردن-منt از روند تجزیه طبیعی برای تقویت رشد جدید استفاده می کند. وقتی درخت می افتد یا برگ ها جمع می شوند ، آنها تجزیه و مواد مغذی آزاد می شود در خاک برای شکوفایی زندگی جدید. مالچ ورق از فرایند کمپوست سازی برای پوشاندن چمن های موجود با سایر مواد آلی استفاده می کند که با گذشت زمان تجزیه می شوند و ایجاد یک خاک غنی از مواد مغذی. تیک بزنتوکر براندون جنتری از کمپوست خریداری شده در فروشگاه استفاده کنید:

برای مالچ موفقیت آمیز برگها به موارد زیر احتیاج دارید:

  • جعبه های مقوایی ، یا رول های مقوا یا روزنامه بازیافت شده
  • کمپوست سبز (چوب) درجه سانتیگرادلگنبرگ ، قلمه گیاه ، یونجه)
  • یک ساعتمحور (یا منبع آب)
  • مالچ بیو

بسته به متراژ مربع منطقهبه دنبال بازسازی ، ممکن است به مقدار زیادی مقوا ، کمپوست و مالچ نیاز داشته باشید. بیشتر مالچ است در حیاط مکعب فروخته می شود، بنابراین باید سطح مورد نظر را اندازه گیری کنید تا میزان مورد نیاز خود را تعیین کنید. زندگی در حومه شهر فرمول مناسبی ارائه می دهد بنابراین می توانید مورد مناسب را خریداری کنید مبلغی برای چمن شما: مساحت x عمق دلخواه / 324 = یارد مکعب مورد نیاز است.

چگونه چمن کاری خود را مالچ کنید

قبل از اینکه شروع کنی، خاک خود را آزمایش کنید کشف کردن شما هستید آرایش معدنی. نتایج هر گونه مشکل یا اثر موجود در خاک ورزی قبلی را نشان می دهد و به شما کمک می کند تا در مورد نیازهای چمن خود آگاهانه تصمیم بگیرید.

فرآیند مالچ ورق با آماده سازی منطقه از r شروع می شوداحساسات درختچه ها یا گیاهان مرده بنابراین شما حتی زمینی برای تخمگذار دارید مقوا یا روزنامه شما. تقریبا یکهر چیزی را که پاک کنید می توانید در یک لایه سبز کمپوست استفاده کنید. توبه طور کامل به شلنگ یا سمپاش مراجعه کنید چمن مرطوب ، تیمرغ مقوا یا روزنامه را روی محل مورد نظر قرار دهید ، مطمئن شوید که نوار ، برچسب یا مواد غیر آلی دیگر وجود دارد هستند از تخته ها برداشته شده است. مقوا باید با هم تداخل داشته باشد حداقل شش اینچتا علفهای هرز و علف نفوذ نکند. شلنگ خود را بردارید دوباره مقوا را کاملاً خیس کنید. آبعد از خیس شدن مقوا ، لایه کود سبز آلی را پخش کنید پوشش دادن مقوا به طور کامل—شما یک لایه کمپوست با ضخامت حداقل دو اینچ می خواهید.

در این مرحله می توانید گیاهان کودک را در لایه کمپوست بکارید. با رشد گیاهان ، ریشه ها به مقوا نفوذ می کنند و با تجزیه لایه پایین ، از هم می پاشد. فراهم کردن غنی سازی مواد مغذی برای رشد گیاه. سپس مالچ مورد نظر را روی کمپوست قرار دهید. این قسمت یک لایه احتباس رطوبت اضافی به فرآیند کمپوست زیر اضافه می کند و مقدار آب را کاهش می دهد گیاهان نیاز خواهم داشت.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir