چگونه می توان چندین حساب به Amazon Echo خود اضافه کرد


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه چندین حساب به Amazon Echo خود اضافه کنیم

عکس: ر. کلاس (شاتر استوک)

مزیت آمازون بلندگوی هوشمند این است که هر کسی می تواند بپرسد الکسا برای پخش موسیقی ، یا یک تایمر تنظیم کنید ، یا تعداد مشخصی از عملکردهای اساسی را انجام می دهد – صرف نظر از حساب آمازون که برای راه اندازی دستگاه از آن استفاده شده است.

اما اگر چند نفر از اعضای خانواده شما حساب جداگانه داشته باشند و همه شما آیا می خواهید اعلان دریافت کنید یا خریدهای اولیه را با استفاده از همان Echo انجام دهید؟ ویژگی خانگی آمازون به دستگاههایی با الکسا فعال می شود، به این معنی که شما می توانید دو حساب بزرگسالان را پیوند دهید (و مشتی صورتحساب برای نوجوانان و کودکان) روی یک بلندگو

درجه سانتیگرادهنگام اتصال چند حسابهای بزرگسالان (ها ورودی های جداگانه) به هر دو کاربر اجازه می دهد تا خریدهای خود را انجام دهند روش های پرداخت مربوطه. Echo شما همچنین اعلان ها را پخش می کند ، تماس می گیرد و دریافت می کند و عکس های آمازون (برای دستگاه های صفحه ای) را از هر دو حساب نمایش می دهد.

نحوه افزودن حساب به Amazon Echo خود

اول ، به یک خانوار ایجاد کنید ، به آنجا بروید صفحه اصلی آمازون و روی دکمه Add Adult کلیک کنید. همچنین می توانید نوجوانان و کودکان را به اینجا اضافه کنید. از شما خواسته می شود نام و آدرس ایمیل کاربر را برای ارسال دعوت نامه عضویت در خانواده خود وارد کنید.

پس از پذیرش ، مشخصات آنها را در مشخصات خود مشاهده خواهید کرد صفحه خانه خود را مدیریت کنید. اگر می خواهید مستقیماً از طریق دستگاه مجهز به الکسا از یک حساب به حساب دیگر بروید (برای مثال از روش پرداخت دیگری استفاده کنید) ، بگویید “الکسا ، حساب ها را عوض کنید”. برای یادآوری اینکه کدام حساب فعال است ، بگویید “الکسا ، حساب را شناسایی کنید”.

بخاطر داشته باشید که نوجوانان 13-17 با حساب های خانگی مرتبط می توانند با استفاده از جزئیات ورود به سیستم خود که توسط مدیران حساب بزرگسالان تأیید شده است ، خریدهایی انجام دهند. کودکان زیر 12 سال نمی توانند. خانواده می تواند شامل چهار نوجوان و چهار کودک باشد.

چگونه یک حساب کاربری از Amazon Echo خود حذف کنیم

اگر می خواهید یک حساب کاربری را از خانه خود حذف کنید ، به بروید خانه خود را مدیریت کنید صفحه را فشار داده و روی “حذف” در زیر نماد نمایه شخص کلیک کنید. شما همچنین می توانید یک خانه را ترک کنید. انجام این کار ، حتی به طور تصادفی ، از پیوستن هر دو نفر به یک خانوار دیگر جلوگیری می کند به مدت 180 روز، اگرچه تیم پشتیبانی مشتری آمازون ممکن است بتواند این محدودیت را برطرف کند.

توجه داشته باشید که خانوارها باید از طریق وب سایت مدیریت شوند – این ویژگی در آمازون یا الکسا موجود نیست برنامه های کاربردی.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes