[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

تصویر: Jul_g (شاتر استوک)

تهیه کتاب خوب برای خواندن به آسانی کلیک روی وام تبلت است. اگر به آرامی دنیای کتاب های الکترونیکی را در آغوش می گیرید ، باید این را بدانید شما می توانید هزاران الکترونیکی را بارگیری کنیدکتاب ها و نسخه های صوتی آنها از تلفن شما ، رایانه یا رایانه لوحی بدون رایانه. در اینجا نحوه سرعت بخشیدن به آن آورده شده استآسان و آسان وام گرفتن الکترونیکییک کتاب از کتابخانه عمومی محلی شما.

نحوه دسترسی به کتابخانه الکترونیکی

بسته به محل زندگی شما ، کتابخانه شما ممکن است از قبل مجموعه ای غنی از کتابهای الکترونیکی داشته باشد. به عنوان مثال ، کتابخانه عمومی نیویورک (NYPL) به نیویورکی ها اجازه می دهد تا برای کارت کتابخانه دیجیتال ثبت نام کرده و آزاد شوند عناوین موجود می توانید بصورت آنلاین ثبت نام کنید ، یک نام کاربری (معمولاً آدرس ایمیل یا شماره عضو خود) ایجاد کنید ، و وارد شوید کلمه عبور. سپس به کتابخانه الکترونیکی آنها دسترسی خواهید داشتکتاب از طریق برنامه ПростоЕ. سایر سیستم های کتابخانه در سراسر کشور می توانند برنامه های مشابه داشته باشید. به وب سایت کتابخانه محلی مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر.

اگر کارت کتابخانه دیجیتال در منطقه شما گزینه ای نیست ، سایت ادبی گودرید هم کوتاه منتشر کرد لیستی از خوانندگان الکترونیکی که برای استقراض الکترونیکی در ایالات متحده عالی هستند و کانادا برنامه آنلاین برای خوانندگان Libby وام گیری الکترونیکی و ارتباط با خواننده الکترونیکی ، Kindle یا Kindle را تسهیل می کند. شرکت aroundDبانک ایجاد Libby برای اتصال کتابخانه های عمومی با خوانندگان برای گرفتن وام آنلاین آسان ؛ آتقریباً گزارش شده است که 90٪ کتابخانه ها هستند مرتبط با OverDبانک و Libby ، اما شما می توانید کتابخانه های شرکت کننده را در وب سایت آنها جستجو کنید تا تأیید کنید این منبع در منطقه شما موجود است.

چگونه وام بگیریم الکترونیکیکتاب از طریق لیبی

برای کار با لیبی ، شما نیاز خواهید داشت نقشه کتابخانه. می توانید از اطلاعات موجود در کارت خود استفاده کنید یا از آن بازدید کنید کتابخانه محلی برای یک نقشه جدید. پس از دریافت کارت ، برنامه Libby را بارگیری کرده و آن را دنبال کنید کیت ساده-برانگیخته. برنامه از شما س askال می کند که آیا کارت کتابخانه دارید؟ اگر انتخاب کنینه ، “ شما را فراهم خواهد کرد دستورالعمل های دریافت کارت جدید در منطقه شما. اگر انتخاب کنیآره، “ برنامه از شما می پرسد که آیا محلی خود را می شناسید یا خیر یا اگر می خواهید “شاخه شما را تشخیص دهد”. (برنامه از مکان فعلی شما برای یافتن نزدیکترین شعبه کتابخانه استفاده می کند.) هنگامی که شعبه خود را تأیید کردید ، آماده دریافت فوراً وام هستید.

چگونه می توان خواننده الکترونیکی خود را به خواننده الکترونیکی قرض گرفته شده خود متصل کردکتابها

هنگامی که کتاب (یا کتاب صوتی) را به اندازه کافی بررسی و پیدا کردید شما از طریق لیبی می خواهید، “وام” را در زیر انتخاب کنید. برنامه شما را به صفحه پرداخت هدایت می کند ، جایی که می توانید هفت را انتخاب کنیدوام های روزانه ، 14 روزه یا 21 روزه دوره (بستگی به کتابخانه شما دارد).

بعد از تنظیم دوره انتشار ، لیبی از شما می خواهد تنظیمات اعلان خود را به روز کنید. با پایان یافتن دوره انتشار می توانید اعلان ها را دریافت کنید و هنگامی که کتاب هایی که در دست دارید از قبل موجود است ، اعلان ها را دریافت کنید. شما همچنین می توانید بودن را انتخاب کنید وقتی نویسنده مورد علاقه شما عنوان جدیدی دارد یا قسمت بعدی مجموعه ای که دوست دارید در دسترس قرار می گیرد ، به شما اطلاع داده می شود. این ویژگی می تواند به شما کمک کند یادداشت کنید که چه مدت زمان برای تکمیل کتاب فعلی شما باقی مانده و چه موارد بعدی را باید وام بگیرید. هنگامی که دوره وام به پایان رسید ، این کتاب انجام می شود دیگر نخواهد بود موجود در حساب یا دستگاه شما.

اکنون که آماده مطالعه هستید ، می توانید با دیگران به کتاب موجود در کتابخانه Kindle خود دسترسی پیدا کنید ه-کتابها وقتی روی عنوان کلیک می کنید ، گزینه خواندن آن را در Kindle یا در یک خواننده الکترونیکی مشاهده خواهید کرد. با انتخاب “Kindle” هدایت می شوید تا وارد حساب Amazon Kindle خود شوید. پس از ورود به سیستم ، Kبرنامه indle از شما می خواهد که کتاب را به دستگاه خود ارسال کنید. شما این فرصت را دارید که کدام یک از K خود را انتخاب کنیداز دستگاه هایی که می خواهید استفاده کنید استفاده کنید. وقتی الکترونیکی خود را باز می کنیدکتابخانه در رایانه لوحی شما ، Kindle یا iPad ، همه کتابهای شما برای خواندن آسان در یک مکان قرار دارند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir