[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: RonGreer.Com (شاتر استوک)

خانه های ساخته شده قبل از دهه 60 مقررات الکتریکی متفاوتی نسبت به مقررات فعلی داشت – از جمله این واقعیت است که پایه های دو دندانه استاندارد هستند ، نه میانگین های سه دندانه ای که امروز معمولاً می بینیم. سوراخ سوم در پریزهای ما معمولاً به محافظت در برابر موج های برق و ضربه کمک می کند ، و گرچه تماس های دو طرفه لزوماً جای نگرانی نیستند ، اما بدون بازآرایی مجدد عمده می توان آنها را به راحتی ارتقا داد.

آیا جایگزینی دهانه خروجی دو دندان در خانه ایمن است؟

اگرچه می توانید با خیال راحت یک خروجی دو دندانه را برای سه دندان تغییر دهید ، اما این امر باعث نمی شود که دهانه خروجی ایجاد شود. تا زمانی که تماس به درستی کار کند، می توانید آن را تغییر دهید ، اما باید برچسب گذاری شود با برچسب “No Equipment Ground”. همچنین لازم است کشتی قدیمی را با “Ground Fault Circuit Breaker” یا GFCI جایگزین کنید ، که کاربر را در برابر شوک الکتریکی محافظت می کند. در بیشتر موارد ، آنها در حمام و آشپزخانه قرار می گیرند ، جایی که تماس می تواند با آب تماس پیدا کند و هنگامی که خطر برق گرفتگی را احساس می کند تماس خاموش می شود. پسندیدن برق ایمنی توضیح می دهد:

GFCI تفاوت در مقدار الکتریسیته ورودی به مدار را نسبت به آنچه در جریان است ، “حتی” در مقادیر جریان به اندازه 4 یا 5 میلی آمپر “احساس” خواهد کرد. GFCI سریع (کمتر از یک دهم ثانیه) پاسخ می دهد تا مدار را خاموش یا خاموش کند.

قبل از اینکه شروع کنی، مطمئن شوید که می دانید سوئیچ کجاست برای کاهش قدرت. در گذشته، ما توصیه کرده ایم فقط برای ایمن بودن کل شبکه یا قطع کننده مدار را خاموش کنید. این فرآیند باید فقط چند دقیقه طول بکشد و در کمترین زمان برق شما روشن می شود.

نحوه نصب سه گانه برقی خارج شدن

قبل از شروع اطمینان حاصل کنید که این ابزارها را دارید.

پس از در دست گرفتن تمام مواد خود ، سوئیچ را ادامه دهید و خاموش کنید و برای تأیید عدم وجود پریز برق از دستگاه تست ولتاژ استفاده کنید. اگر دستگاه برق را تشخیص دهد ، ممکن است مشکل الکتریکی بزرگتری در دستانتان باشد و شما باید بلافاصله با برق تماس بگیرید.

پس از تأیید خاموش بودن برق ، می توانید شروع به تعویض سوکت کنید. با استفاده از یک پیچ گوشتی سطح جلوی خروجی را بردارید. تودر زیر پیچ های نصب را پیدا می کنید که خروجی را در جای خود نگه می دارد. این پیچ ها را ادامه دهید و بردارید. (راحت بپوشید دستکش کار لاستیکی.) پس از شل شدن دهانه خروجی ، آن را از روی دیوار بیرون آورید تا دو سیمی که آن را در جای خود نگه داشته اند ، نمایان شود. (از فرصت استفاده کنید و در صورت قطع بودن برق سه بار بررسی کنید)

میکرو کناره های برش خود را بگیرید و دو سیم را که خروجی را محکم می کند برش دهید. اکنون باید سیم ها را مطابق اندازه اندازه نوار پشت سوکت GFCI خود ببندید. این سنج دقیقاً به شما می گوید که چه مقدار از سیم را برای خروج جدید نوار بگیرید. اطمینان حاصل کنید که لباس را به اندازه نیاز اندازه گیری کنید ، oدر غیر این صورت خطر پیدا کردن سیم در پریز را دارید.

هنگامی که سیم ها را جدا کردید ، آنها را به گیرنده های ولتاژ مناسب وصل کنید. پسندیدن تعمیرات روزانه منزل دستور می دهد: “طلا سیاه می شود ، که گرم است. و سپس خط سفید یا خنثی به ترمینال پیچ نقره ای می رود. “سیم سیاه را برداشته و زیر صفحه طلا در خروجی قرار می دهید (تمام راه ، تا زمانی که عسل ظاهر شود) و آن را در جای خود پیچ ​​کنید. سپس سیم سفید یا خنثی را بردارید و همین کار را در قسمت نقره ای انجام دهید و در جای خود بچرخانید.

سپس نوار برقی سیاه را به دور خروجی بپیچید ، طرفین را کاملاً بپوشانید. نوار اضافه می کند یک لایه دیگر از محافظت در برابر جریان های الکتریکی. حتما نوار را برش دهید و پاره یا پاره نکنید تا مانند r جدا شودبرش بند باعث بسته شدن آن می شود و شما می خواهید برای حفظ ایمن بر روی کیف قرار بگیرد.

همه را تماشا کنیدفیلم تعمیرات منزل برای دستورالعمل های بصری دقیق:

حالا تو’شما آماده هستید تا خروجی را به دیوار تعمیر کرده و مجدداً در محل خود پیچ ​​کنید. پس از تعویض همه چیز ، جلو بروید و دوباره سوئیچ را روشن کنید و ولتاژ را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir