چگونه می توان گروه های برگه Chrome را زودتر ذخیره کرد


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه امتحان ویژگی ذخیره گروه برگه Chrome در ابتدا

تی جدید کروماز groups یک موضوع قطبی بین کاربران است ، اما Google همچنان با ویژگی های جدیدی که ارزش امتحان کردن را دارد ، این ویژگی را افزایش می دهد. بخش groups به شما امکان می دهد صفحات باز را در گروه های مختلف سازماندهی کنید – که کار با همه این زبانه ها را بسیار ساده تر می کند – و در حال حاضر گوگل توانایی حفظ t را آزمایش می کنداز gروپ ها تا بتوانید بعداً آنها را باز کنید.

این اساساً روش دیگری برای نشانک گذاری صفحات است ، اما بر خلاف بوک مارک های معمولی یا منوی لیست خواندن ، ذخیره برگه ها به شما امکان می دهد همه زبانه ها را در یک گروه ذخیره شده به طور همزمان باز کنید ، در صورتی که نیاز دارید آنها را به طور معمول باز کنید راحت تر می شود. وب سایت ها به طور همزمان

ذخیره پارتیشن ها به صورت شخصی مفید است ، زیرا من باید Google Drive ، چندین حساب ایمیل ، تقویم کاری و موارد دیگر را در لحظه ای که مرورگر خود را در روزهای هفته راه اندازی می کنم باز کنم – و مطمئنم بسیاری از شما می توانید متصل شوید. این که بتوانم همه صفحات مورد نیاز خود را بارگذاری کنم در یک زمان صرفه جویی می کند.

ذخیره گروهی از برگه ها در حال حاضر فقط در دسکتاپ Chrome Canary در دسترس است ، اما حضور آن در جدیدترین نسخه آزمایشی به این معنی است که باید به زودی منتشر شود. با بارگیری Chrome Canary نسخه 95 ، که در صفحه بارگیری Chrome موجود است ، می توانید آن را زودتر امتحان کنید. کسانی که Chrome Canary قبلاً نصب شده اند می توانند در زیر به روز رسانی کنند تنظیمات> درباره Chromeبه

با این حال ، به خاطر داشته باشید که Chrome Canary آزمایشی ترین نسخه Chrome موجود است. این محل آزمایش گوگل برای ویژگی های ناتمام است ، بنابراین مستعد خطا ، خرابی و سایر مسائل است. خوشبختانه Chrome Canary به عنوان یک مرورگر جدا از نسخه های پایدار و بتا Chrome نصب شده است ، بنابراین در صورت بروز مشکل می توانید به راحتی به نسخه ایمن تری بروید.

همچنین ، مانند بسیاری از ویژگی های ناتمام Chrome ، شامل tاز gذخیره روپا نیاز به تغییر پرچم های آزمایشی مرورگر دارد. اگر مراقب نباشید ، لمس آنها می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. فقط مطمئن شوید که فقط پرچم مربوط به ویژگی را تغییر دهید و همه چیز خوب خواهد بود. با این حال ، هنگامی که ویژگی در نسخه پایدار ظاهر می شود ، تغییر پرچم آزمایشی ضروری نخواهد بود.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه امتحان ویژگی ذخیره گروه برگه Chrome در ابتدا

اسکرین شات: برندن هسن

  1. Chrome Canary را باز کرده و به chrome: // پرچم ها.
  2. برای پیدا کردن از نوار جستجو استفاده کنید Tab-groups-save.
  3. روی منوی کشویی زیر کلیک کنید “ذخیره گروه های پارتیشن” گزینه را تنظیم کرده و روی “فعال شده”.
  4. کلیک راه اندازی مجدد هنگامی که از شما خواسته می شود تغییرات خود را ذخیره کرده و مرورگر خود را راه اندازی مجدد کنید.

اکنون می توانید ذخیره کرده و با t تماس بگیریداز gروپوش ها در Chrome Canary. در اینجا نحوه کار می کند:

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه امتحان ویژگی ذخیره گروه برگه Chrome در ابتدا

اسکرین شات: برندن هسن (Shutterstock)

  1. سپس یک برگه جدید در Chrome Canary باز کنید کلیک راست آن را در منوی برگه انتخاب کرده و انتخاب کنید “افزودن بخشی به گروه جدید.”
  2. نام و رنگ برگه (در صورت تمایل) را تنظیم کنید. همچنین می توانید برگه های بیشتری به گروه اضافه کنید.
  3. برای ذخیره گروه برگه ها ، روی چرخ رنگ گروه برگه ها راست کلیک کنید.
  4. تعویض “گروه را نجات دهید.” اگر می خواهید بعداً با آنها تماس بگیرید ، برگه ها در سابقه شما ظاهر می شود.

برای بازیابی گروهی از برگه ها:

  • روی نماد منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای مرورگر کلیک کنید و به سابقه> اخیراً بسته شد> برگه ها> (نام گروه برگه).
  • همچنین می توانید بلافاصله با فشار دادن یک گروه بسته از برگه ها تماس بگیرید Ctrl + Shift + T.

[TechRadar]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes