چگونه می توان یک آینه ارزان را شبیه یک عتیقه گران قیمت کرد


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان یک آینه ارزان را شبیه یک عتیقه گران قیمت کرد

عکس: یوری آسوتوف (Shutterstock)

آینه ها بخشی دائمی از دکوراسیون منزل هستند و دلیل خوبی نیز دارد. آنها نه تنها می توانند فضاهای کوچکتر را بزرگتر نشان دهند و نور طبیعی اتاق را افزایش دهند ، بلکه می توانند تقریباً با هر سبک طراحی ترکیب شوند.

با این وجود ، آینه ها دارای اشکال ، اندازه ها ، رنگ ها و پتینه های متنوعی هستند. و در حالی که یک آینه جدید از یک فروشگاه بزرگ می تواند در اتاق مهمان مدرن اواسط قرن شما کار کند ، ممکن است شما آینه ای بخواهید که به نظر می رسد برای اتاق نشیمن بوهو ویکتوریایی شما کمی زندگی کرده است.

اما هر چقدر هم که تلاش کنید ، نمی توانید آینه ای پیدا کنید که در فروشگاه های دست دوم محلی و دست دوم به اندازه کافی قدیمی به نظر برسد. با این حال ، تعداد زیادی آینه جدید با قیمت بسیار مناسب وجود دارد. به جای ادامه جستجوی خود ، یکی از آنها (یا حتی قاب عکس بدون آینه) را بردارید و آن را به یک آینه قدیمی رویاهای خود تبدیل کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

چگونه می توان یک آینه جدید را قدیمی نشان داد

وقتی صحبت از جلوه دادن یک آینه جدید به یک عتیقه گران قیمت می شود ، دو جزء را باید در نظر گرفت: خود آینه و قاب. همه چیز به تنظیمات شخصی برمی گردد. شاید شما چیزی را می خواهید که شبیه به یک آینه عتیقه بسیار خوب به نظر برسد ، جایی که سطح آینه در اصل جدید به نظر می رسد ، اما قاب قدیمی به نظر می رسد.

یا شاید شما واقعاً اهمیتی ندارید که قاب چگونه است ، اما می خواهید آینه به نظر برسد که ده ها سال در زیرزمین یا انبار کسی نشسته و سن شما را نشان می دهد. یا شاید اصلاً به آینه برخورد نکرده اید ، اما قاب عکسی را پیدا کرده اید که فکر می کنید یک آینه عتیقه عالی خواهد ساخت.

خوب ، صرف نظر از ترجیحات شما و آنچه با آن کار می کنید ، به مکان مناسب آمده اید. در اینجا می توانید دستورالعمل های کامل گام به گام برای هر فرآیند را بیابید.

چگونه می توان قاب را قدیمی نشان داد

مقدار زیادی وجود دارد تکنیک برای سالخورده قاب ها اما اگر به دنبال آن ظاهر قدیمی با قاب طلا هستید ، تریشا اسپروس در هنکر رنگ آمیزی قاب با موم طلاکاری را ارائه می دهد. برای اینکه ظاهر آن حتی قدیمی تر به نظر برسد ، می توانید یک لایه سبک از آن را رنگ آمیزی کنید لاک زدن با موم تیره روی موم طلا ، مراقب باشید که وارد گوشه ها ، ترک ها و هر گونه ترک شود.

چگونه آینه را قدیمی جلوه دهیم

پیر شدن آینه کمی جذاب تر است ، اما این پست توسط The Navage Patch شما را در هر مرحله (از جمله عکس های مفید) راهنمایی می کند. هشدار: شامل مواد شیمیایی است. آنها همچنین تکنیکی را برای نقاشی قاب به اشتراک می گذارند ، اما نتیجه نهایی واقعاً قدیمی به نظر نمی رسد و با پتینه آینه ای جدید (قدیمی) مطابقت ندارد.

نحوه تبدیل قاب عکس به آینه قدیمی

فرض کنید شما یک قاب عتیقه کامل پیدا کرده اید ، اما این یک قاب عکس است ، نه یک آینه. این مشکلی نیست. که در همان نشریه در Hunker، Sprouse شما را در فرآیند تبدیل هر قاب عکس – با شیشه یا پلاستیک جلو – به آینه ای شبیه به میراث خانوادگی راهنمایی می کند. این نشان می دهد که چگونه این کار را با استفاده از قاب عکس IKEA با جلوی پلاستیکی انجام دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes