[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس: مونا ماکلا (شاتر استوک)

تقریباً در هر خط ساحلی در کشور (از جمله دریاچه های اطراف) و آنجا خانه تعطیلاتی اجاره کنید شانس خوب بودن دکوراسیون است طبیعتاً دریایی. اما این به همین جا ختم نمی شود. دیدن یک طراحی داخلی با مضمون ساحلی در مناطق کاملاً محصور در دریا غیرمعمول نیست – فقط به این دلیل که 200 مایل دورتر قایقی وجود ندارد به این معنی نیست که نمی توانید آن را به خانه برسانید دیدن به عنوان یک کشتی.

علاوه بر این ، بسیاری از افراد پس از گیر کردن در داخل بیش از آنچه تصور می کردیم ، همه تصمیم گرفتند خانه های خود را کمی تازه کنند. برای برخی ، این شامل اتخاذ یک موضوع ساحلی بود تا حداقل به آنها کمک کنیم من حسش میکنم گویی آنها در یک زمان تعطیلات بودند وقتی سفر گزینه ای نبود.

در حالی که برخی از دکورهای با مضمون ساحلی بی انتها هستند ، در برخی مواقع دیگر می توانند به طرز خطرناکی از اتاق غذاخوری لانگ جان سیلور منهای توله سگها منحرف شوند.. برای کمک به ما در جلوگیری از این ، آماندا لورن ، متخصص طراحی ، نکاتی را به اشتراک گذاشت به جای آنکه مقداری صدف بر روی بشقاب بیندازید ، به دریا بخواهید و ما آن را یک روز می نامیم. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

انواع دکور ساحلی

رویکردهای مختلفی در زمینه مضامین ساحلی وجود دارد که برخی از آنها واژگان تر از بقیه هستند. بعضی از اتاق های سبک دریایی مستحکم و غرور آفرین هستند. دومی که می روید در آن طرف آستانه می دانید که در فضایی هستید که برای یادآوری خط ساحلی طراحی شده است. اول ، این است زیرا در همه جا اشیا real واقعی مربوط به ساحل و قایق وجود دارد – به تورهای ماهیگیری ، پرچم های دریا ، شاید زنگ زدن ، پارچه چاپ لنگر و البته پوسته های صداهای دریایی فکر کنید.

اتاق های دیگر با مضمون ساحلی بسیار زیبا تر هستند ، و انتخاب می کنند که به یک پالت آبی ، سفید و سایر افراد خنثی بچسبند ، با چند قطعه اصلی که شما را به خانه تعطیلات پسر عموی ثروتمند دوست خود می برد. به هر حال ، این تفاوت بین تزئین خانه شما مانند یک خانه ساحلی خنک است ، برخلاف آن ساحل واقعی

چگونه می توان یک نگاه ساحلی پیدا کرد؟

البته ، طراحی داخلی ذهنی است ، بنابراین در نهایت خانه خود را با چیزهایی پر کنید که باعث راحتی و شادی شما می شود. اما در صورتی که برای یک موضوع ساحلی تلاش می کنید ، اما احساس می کنید در حال شکست خوردن هستید – یا در این کار زیاده روی کرده اید – در اینجا برخی از موارد زیر آورده شده است: استراتژی های تزئین لورن در مقاله ای برای فوربس بحث می کند:

خطای بخشی از جریمه ها

به جای کاسه های ماهی پر از شن و سپس پوشانده شده با (چه چیزی را باید امیدوار بود) ساختگی) ستاره دریایی و مجموعه ای از صدف های سفر آخر به ساحل ، کمی آن را شماره گیری کنید و اجازه دهید مبلمان ، رنگ و سایر تصمیمات طراحی شما صحبت کنند.

مگ یانگ ، بنیانگذار این شرکت ، “شامل جزئیاتی مانند فرشهای راه راه یا الیاف طبیعی ، بالشهایی در سایه های آبی و سفید ، جعبه های تزئینی پوشیده از چمن ، مهره های شیشه ای ، قاب عکس های بامبو و غیره” ساحل کایلینی او گفت فوربس.

یک طرح رنگی آرامبخش انتخاب کنید

یکی از مشخصه های یک دکوراسیون با مضمون ساحلی این است که شما به یک پالت از رنگ های عمدتا آبی و خنثی می چسبید ، اما با این وجود انتخاب زیادی برای شما باقی می گذارد.

سامانتا گالاگر ، بنیان گذار از کارگاه IG او گفت فوربس.

یک درخت کوچک را در آن بگنجانید

اگرچه امروزه تعداد کمی قایق جدید از چوب ساخته شده است ، اما ما هنوز دکوراسیون دریایی را با چوب مرتبط می کنیم زیرا تمایل به تصور زمانهای قدیمی داریم. چوبی قایق ها و کشتی ها و همچنین خانه های ساحلی. به گفته لورن ، شما می توانید یک عنصر چوبی را از طریق تیرهای برجسته یا سنبله ، و همچنین مبلمان مانند صندلی یا میزهای انتهایی اضافه کنید.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir