چگونه می توان یک درخت پوسیده را قبل از طوفان بعدی پیدا کرد


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: سینتیا جی شویتس (شاتر استوک)

صبح پس از یک حادثه شدید هوا – چه طوفان یا طوفان بزرگ – مردم با احتیاط خانه های خود را ترک می کنند تا خسارت را بررسی کنند. اگر در جایی با درختان زندگی می کنید ، احتمالاً حداقل تعدادی از آنها را پیدا خواهید کرد که دیگر در ملک شما یا در نزدیکی آن قرار ندارند.

اگرچه طوفان های قدرتمند می توانند یک درخت زنده را از وسط نصف کنند ، اما بسیاری از درختانی که در هنگام طوفان یا طوفان شدید می ریزند در حقیقت پوسیده می شوند – حتی باعث بیشتر مستعد سقوط است. و در حالی که برخی از درختان به طور مشهودی در حال تجزیه هستند ، برخی دیگر (مانند بسیاری از ما) در حال تجزیه هستند از هم می پاشد در اینجا نحوه تشخیص یک درخت پوسیده وجود دارد تا بتوانید بجای بعد از طوفان بعدی به موقع با آن مقابله کنید.

با پوسیدگی یک درخت چه اتفاقی می افتد؟

معمولاً قبل از شروع پوسیدگی درخت ، به طریقی آسیب می بیند – یا در اثر طوفان ، توسط یک حیوان ، در یک حادثه و غیره– ترک یک درخت باز و آسیب دیده به گفته تونیا بارنت ، ارگانیسم های مختلفی از جمله قارچ ها شروع به از بین بردن چوب های داخل درخت می کنند و باعث ضعیف شدن آن می شوند. دانش فنی در باغبانی. سپس قارچ به قسمت های دیگر درخت راه پیدا می کند و رد پوسیدگی ایجاد می کند.

علائم پوسیدگی چوب چیست؟

اولین چیزی که باید بدانید این است که برخی از درختان نسبت به بقیه به راحتی پوسیده می شوند. به ویژه گونه های چوب نرم مانند بلوط ، الكساندر شرمن ، جنگلداری در شهر اسپرینگفیلد ، ماساچوست می گوید WWLP.

پس به دنبال چه چیزی می گردید؟ در اینجا برخی از نشانه های پوسیدگی درختان ، با مجوز از شرمنهمچنین آقای سرویس درخت از پورتلند ، اورگان:

  • رشد قارچ مانند در قسمت خارجی تنه – به ویژه در اطراف پایه درختان یا شاخه ها یا ساقه ها
  • پوست یا آثار عمیق از دست رفته است
  • شکافی در صندوق عقب که بیشتر شبیه “V” است تا “U”
  • تا بتوانید داخل صندوق را در محل آسیب دیدگی ببینید
  • پژمردن برگها
  • رشد درختان کند می شود یا ناقص
  • شاخه های مرده از زمین اطراف درخت
  • خاک اره ریز در نزدیکی پایه درخت
  • ترک پیاده روهای ناشی از ریشه کن کردن

آیا می توان یک درخت پوسیده را نجات داد؟

متأسفانه واقعاً اینگونه نیست. هنگامی که یک درخت شروع به پوسیدگی می کند ، بهتر است شاخه های آسیب دیده را از بین ببرید. اگر بیشتر درختان قبلاً تخریب شده باشد ، از بین بردن آن معمولاً تنها گزینه است – خصوصاً اگر در منطقه ای مستعد طوفان یا بادهای شدید زندگی می کنید (که به نظر همه جا می رسد، در این مرحله) برای جلوگیری از آسیب احتمالی ناشی از سقوط درختان به خودی خود.

بعلاوه ، هنگامی که قسمتهای آلوده درخت را هرس می کنید ، “خطر ابتلا به قارچهای منتسب به هوا در استعمار سایر درختان اطراف را کاهش می دهد”.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes