چگونه می توان یک شماره شناسه رسمی به کیف پول تلفن خود در iOS15 اضافه کرد؟


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه استفاده از iPhone به عنوان شماره شناسایی رسمی

عکس: جیک پترسون

در این عصر دیجیتال ، چرا آیا هنوز اسناد هویت فیزیکی داریم؟ وقتی می توانم از Apple Pay استفاده کنم ، نیازی به کارت اعتباری ندارم. من دیگر نیازی به مترو کارت خود با Express Transit ندارم. اما من هنوز باید آن را بیاورم کل نمونه کارها هرجا گواهینامه رانندگی لازم است با من باشید. خوشبختانه به نظر می رسد با iOS 15 این امر در حال تغییر است ، زیرا اپل امکان افزودن شناسه رسمی به برنامه Wallet شما را فراهم می کند.

ویژگی جدید مربوط به iOS 15 است ، بنابراین هنوز فعال نشده است. اما ما در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد آن می دانیم. تا زمانی که کشور شما از این ویژگی پشتیبانی کند ، اپل به شما اجازه می دهد گواهینامه رانندگی یا شماره شناسایی کشور را به Wallet اضافه کنید. پس از اضافه شدن ، می توانید هنگام عبور از خطوط امنیتی جدید در فرودگاه های شرکت کننده ، از آن استفاده کنید. اگرچه این مورد اولیه استفاده است ، اما امیدواریم این کیف پول در آینده در اشکال بیشتری مورد استفاده قرار گیرد ، به عنوان مثال هنگام خرید الکل یا سایر کالاهای دارای محدودیت سنی.

چگونه می توانید شماره شناسه خود را به برنامه Wallet در iPhone خود اضافه کنید

هنگامی که iOS 15 ظاهر می شود و شناسه در Wallet فعال می شود ، این یک فرآیند راه اندازی نسبتاً ساده است. این همان فرایند اولیه برای افزودن انواع دیگر نقشه ها به برنامه است. فقط روی دکمه (+) در بالای صفحه اصلی Wallet ضربه بزنید و دستورالعمل ها را برای افزودن مجوز یا شماره شناسه دنبال کنید. اگر ساعت اپل دارید ، از شما خواسته می شود که شماره شناسه را به ساعت اضافه کنید.

سپس IOS از شما می خواهد که شماره شناسنامه خود را اسکن کرده و سلفی بگیرید. به گفته اپل ، iPhone شما احتمالاً سلفی را به هویت شما ارسال می کند تا هویت شما را تأیید کند و به عنوان یک لایه محافظ اضافی باعث می شود یک سری حرکات صورت و سر را ضبط کنید. هنگامی که کشور شما هویت شما را تأیید کرد ، شناسه شما به برنامه Wallet اضافه می شود.

نحوه استفاده از شناسه کیف پول خود

در حالی که مطمئناً برنامه های کاربردی شناسایی بالقوه زیادی در Wallet وجود دارد ، ایده اصلی اپل در حال حاضر ارائه مجوز یا شناسه TSA شما هنگام گذراندن امنیت فرودگاه است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که iPhone خود را در شناسه خوان لمس کنید. وقتی این کار را انجام می دهید ، یک اعلان مشاهده می کنید که اطلاعات مورد نیاز TSA را نشان می دهد. این اطلاعات تنها پس از تأیید Face ID یا Touch ID در اختیار TSA قرار می گیرد.

اپل اصرار دارد که این ویژگی محافظت می شود. تمام اطلاعات شخصی شما در دستگاه شما رمزگذاری می شود تا شخص ثالث به آن دسترسی نداشته باشد. وقتی این اطلاعات را با خواننده هویت TSA به اشتراک می گذارید ، این فرایند نیز رمزگذاری می شود تا داده ها در حین انتقال محافظت شوند.

کشورهایی که این کار را خواهند کرد به شما امکان می دهد از شناسه در Wallet استفاده کنید

در حال حاضر ، شناسه کیف پول هنوز فعال نیست ، زیرا مختص iOS 15 است. هیچ زمان بندی برای زمان انتشار این ویژگی به صورت زنده وجود ندارد. اپل تأیید نکرده است که آیا این ویژگی روز اول iOS 15 است یا مدتی طول می کشد. تا آن موقع، اپل تأیید کرد که آریزونا و جورجیا اولین ایالت های این کشور خواهند بود که به شناسه Wallet می پیوندند.

با این حال ، شرایط دیگر تأیید می شود. آنها فقط تا مدتی پس از آریزونا و جورجیا از این ویژگی استفاده نمی کنند. آن ها هستند:

  • کانکتیکات
  • آیووا
  • کنتاکی
  • مریلند
  • اوکلاهما
  • یوتا


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes