[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان نحوه راه اندازی ماشین الکتریکی که باتری آن کم است

عکس: عکسبرداری Korawat (شاتر استوک)

اگر در زمینه وسایل نقلیه الکتریکی تازه وارد هستید و یا در حال جستجو برای گزینه های خرید آینده هستید ، ممکن است ندانید علاوه بر بسته باتری ولتاژ بالا که موتور را تغذیه می کند ، آنها از همان باتری های 12 ولتی که گاز وسایل نقلیه را ایجاد می کنند نیز استفاده می کنند. و بله ، این باتری های 12 ولتی می توانند شارژ کنند و مانع از روشن شدن ماشین شوند.

اما خبر خوب این است که می توان آنها را نیز پرتاب کرد – از جمله با کمک یک وسیله نقلیه گازی. که در مقاله ای در مورد کتاب آبی کلیکریس هاردی کل روند کار را خراب می کند. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

رعایت نکات ایمنی هنگام شروع باتری در خودروی الکتریکی

قبل از کار در مورد چگونگی شروع پرش ، ما می خواستیم به برخی از نگرانی های ایمنی اشاره کنیم هاردستی آموزش می دهد در مقاله:

 • اگرچه امکان دور زدن باتری 12 ولت در یک وسیله نقلیه الکتریکی وجود دارد ، اما هرگز سعی نکنید باتری های لیتیوم یونی ولتاژ بالا آنها را راه اندازی کنید.
 • از وسیله نقلیه الکتریکی (EV) استفاده نکنید برای شروع یک باتری 12 ولتی دیگر “نقاط شارژ EV برای راه اندازی خود وسیله نقلیه است نه برای کمک به وسیله نقلیه شتابدار دیگری” ، هاردستی می نویسد.
 • وسیله نقلیه ای که به خودروی الکتریکی راه اندازی اولیه می کند ، باید دارای یک باتری سیستم ولتاژ منفی 12 ولتی باشد – هاردستی می گوید، نمونه ای از اتومبیل های گازسوز است.
 • دستورالعمل های زیر نمای کلی از نحوه راه اندازی باتری های وسایل نقلیه الکتریکی را ارائه می دهد ، اما مطمئن شوید که در صورت نیاز به ساخت / مدل خاص ، ابتدا کتابچه راهنمای کاربر را بررسی کنید. هر گونه درمان خاص
 • برای تسریع در شروع کار باتری 12 ولت یک وسیله نقلیه الکتریکی نیز می توانید از یک دستگاه قابل حمل استفاده کنید.

نحوه راه اندازی باتری 12 ولت در یک وسیله نقلیه الکتریکی

در مقاله خود سختی دستورالعمل های زیر را ارائه می دهد برای شروع یک باتری 12 ولتی تخلیه شده در یک وسیله نقلیه الکتریکی:

 1. اتومبیل ها را در موقعیت قرار دهید. دو وسیله نقلیه EV و وسیله نقلیه با باتری خوب را نزدیک هم قرار دهید تا لمس نشوند.
 2. ترمز را بزنید. وارد پارکینگ شوید و ترمز دستی را فشار دهید.
 3. همه چیز را خاموش کنید. چراغ ها و لوازم جانبی هر دو وسیله نقلیه را بررسی کرده و مطمئن شوید.
 4. براکت های مثبت را وصل کنید. اکنون آماده اتصال یک طرف کابل قرمز مثبت (+) به ترمینال مثبت (+) باتری تخلیه شده هستید. پس از اتمام ، انتهای دیگر کابل جهنده مثبت (+) را به ترمینال مثبت (+) باتری آمپلی فایر وصل کنید.
 5. براکت های منفی وصل کنید. سپس یک سر کابل سیاه منفی (-) را به ترمینال منفی (-) یک باتری خوب وصل کنید. اکنون کابل بلوز منفی (-) را به نقطه زمین منفی (-) باتری تخلیه شده متصل کنید.
 6. بررسی. اطمینان حاصل کنید که کابلهای تقویت کننده از قسمتهای متحرک دور بوده و گیره ها از نظر اتصال فلز به فلز با ترمینال های باتری و نقاط شارژ تماس داشته باشند.
 7. اتومبیل اهدا کننده را راه اندازی کنید. ماشین را با باتری خوب بردارید و ماشین را روشن کنید.
 8. EV را شروع کنید. در آخر ، سعی کنید EV را با باتری کم شروع کنید.

خواندن کل مقاله سختی برای راهنمایی های اضافی ، از جمله نحوه برداشتن کابل های بلوز.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir