[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه ایجاد یک منطقه شستشوی دوستانه تر (زیرا شما شایسته آن هستید)

عکس: آفریقای جدید (Shutterstock)

هنگام تلاش برای شستشو ، خشک کردن و مرتب کردن شمع پس از شمع لباس های شسته شده خانواده خود ، یک فضای کاری منظم و کاربردی می تواند همه کارها را انجام دهد. و با این حال ، وقتی به اتاقهایی فکر می کنیم که می خواهیم در خانه خود بازسازی یا بازسازی کنیم ، ذهن ما ابتدا تقریباً در همه جا سرگردان می شود –آشپزخانه،، حمام ها،، اتاق نشیمن،، فضای بیرونی ما، و حتی اتاق خواب های ما– قبل از اینکه به تزئین محل شستشو فکر کنیم.

اما چه یک اتاق خشکشویی جداگانه داشته باشید یا فقط محلی که ماشین لباسشویی و خشک کن در آن زندگی می کنند ، اگر مدتی برای بازسازی و بازسازی وقت بگذارید ، احتمالاً می تواند به شما کمک بیشتری کند – و نباید به هیچ وجه هزینه زیادی داشته باشد.

ماشین لباسشویی شما تقریباً می تواند از فضای ذخیره سازی بیشتری استفاده کند

ممکن است جای تعجب داشته باشد که ما واقعاً چقدر فضای ذخیره سازی در دسترس ماشین لباسشویی و خشک کن خود داریم. این فقط مواد شوینده ، رنگها و لکه های پاک کننده نیست. این همچنین پاک کننده پوست مورد نیاز شما است ، کیت استارتر Dryel که چند سال پیش خریداری کرده اید ، سطل OxiClean و بطری سفیدکننده که باید در جایی ذخیره شود (جایی دور از چشم و در دسترس نیست) مکان) اگر فرزندان کوچکی دارید). افزودن یک کابینت کوچک با درها برای پنهان کردن مواد شیمیایی – چه برای ایمنی و چه صرفاً به این دلیل که شما توجه دائمی به آنها ندارید – اولین قدم خوب برای سازماندهی اتاق لباسشویی است.

اگر جایی دارید مجموعه ای از کابینت های دیواری روی ماشین لباسشویی و خشک کن مناسب است ، اما کمد اختصاصی نیز کار خواهد کرد اگر واقعاً فضای ذخیره سازی (و بودجه) کافی ندارید ، حتی چیزی به همین سادگی این چرخ دستی باریک و نورد لباسشویی می تواند به شما در سازماندهی کمک کند

در حال حاضر ، همه چیز در لباسشویی شما دارای خطوط و لبه های سخت است. برای اینکه فضای شما کمی دلپذیرتر شود – زمان زیادی را در آنجا می گذرانید! شما سزاوار احساس خوش آمدی هستید! – آن را با سبدهای حصیری یا حصیری و سبدهای ذخیره سازی کمی نرم کنید. احتمالاً چنین خواهید کرد نوعی سبد، حداقل برای مجموعه فعلی خانواده از حوله های کثیف. و کمی ایستادن به این شکل، با ظروف آویزان پارچه (و قفسه اضافی!) ، برای ذخیره حوله های قدیمی ، پارچه و ملحفه های دیگر که به طور مرتب از آنها استفاده نمی کنید ، ایده آل است ، اما برای تمیز کردن بسیار کثیف در اطراف خود نگه دارید.

در نهایت ، من به شما نمی گویم باید سبد ذخیره سازی کوچک در رنگ شادمن فقط می گویم که این جوراب های یدکی تا زمانی که شریک زندگی خود را پیدا نکنید به خانه نیاز دارند و این خانه نیز مانند دیگر خانه های خوب است.

شما بیش از آنچه فکر می کنید به فضای میز نیاز دارید

آیا تا به حال فقط برای آه کشیدن تی شرت هایی را در خشک کن چیده و مرتب کرده اید؟ یکبار دیگروقتی پشته خیلی بلند می شود و کمی کمتر از سطح صاف شروع به پایین می کند؟ فقط من؟ خوب ، آنچه من نیاز دارم – و آنچه من شرط می بندم شما به آن نیاز دارید – فضای کاری بیشتری است. من حاضرم شرط ببندم که شما فضای کافی برای این کار ندارید اضافه کردن به هر حال شما قبلاً این کار را انجام می دهید

در عوض ، شما می توانید (و من باید) یک میز اتو نصب کنید که یک فضای کاری دو نفره را تا می کند و به عنوان فضای پیشخوان انجام می دهد. (شما همچنین می توانید آن را اتو کنید ، کاری که من فقط در موارد خاص انجام می دهم.) مانند هر چیز دیگر ، می توانید هر چقدر که می خواهید فانتزی کنید. فضای اضافی کابینت و چرخش قابل تنظیم– یا آن را ساده و ارزان نگه دارید تخته ای که از پشت در آویزان شده استبه در هر صورت ، تی شرت ها دیگر از خشک کن خارج نخواهند شد.

شما به مکانی برای آویزان کردن و خشک شدن هوا نیاز دارید

شما می توانید مانند من رفتار کنید و همه ژاکت های خیس خود را دو پله از زیر زمین تا اتاق خواب اصلی بکشید ، هر بار که باید چیزی را آویزان کنید تا هوا خشک شود. یا می توانید مانند من رفتار کنید مانند ساخت و نصب خشک کن دقیقاً در همان منطقه.

بسته به دستگاه اتاق خشکشویی (و میزان تمایل به خشک کردن هوا) ، می توانید انتخاب کنید قفسه های جمع شونده برای صرفه جویی در فضا، تنه ای که می تواند باشد به طور موقت یا دائمی نصب شود،، قفسه جمع شونده ، که همچنین قفسه ها و قلاب های اضافی را ذخیره می کند، یا چیزی شبیه آن که به طرز عجیبی زیبا به نظر می رسدبه

فرش – ماشین لباسشویی شما به یک فرش زیبا نیاز دارد

“ماشین لباسشویی” من گوشه پشتی یک زیرزمین ناتمام در خانه ای نزدیک به 100 ساله در ساحل شرقی است. شیرین یا دنج نیست ، من این را می گویم. به معنای واقعی کلمه اولین کاری که من در این خانه انجام دادم ، حتی قبل از اینکه حتی یک جعبه از آستانه عبور کند ، خرید یک فرش خوب برای قرار دادن جلوی ماشین لباسشویی و خشک کن بود.

آیا این فرش به طرز جادویی محل لباسشویی من را به فضایی تبدیل کرده است که از آن سیر نمی شوم؟ ظاهراً خیر ؛ ولی من کردم آن را برای زمانهایی که خودتان را به بازی گرفتن تعدادی تی شرت تا شده به چالش می کشید ، خانگی تر کنید. بسته به جایی که ماشین لباسشویی شما در خانه قرار دارد ، اگر جایی برای فرش دارید ، این می تواند به گرم نگه داشتن فضا کمک کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir