[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تیم مسترز (Shutterstock)

این همه گیری نه تنها شیوه آموزش کودکان ما را تغییر داده است ، بلکه نحوه غذا خوردن ما را نیز تغییر داده است. روزهای آماده سازی ناهار شب قبل یا صبح در مدرسه به پایان رسیده است – ما اکنون بیش از سه وعده غذا در روز را در حال حرکت انجام می دهیم ، حتی زمانی که در حال تعادل یادگیری مجازی و کار در خانه بودیم. اما اکنون که بسیاری از مناطق در حال بازگشت به یادگیری شخصی هستند ، کودکان آن را به مدرسه باز می گردانند و باعث می شود والدین نگران باشند: یاد آوردن چگونه می توان ناهار مدرسه را آماده کرد؟

استفانی کانر ، مجری برنامه گفت: “من در این الگو قرار گرفتم ، جایی که قرار بود ناهار یا ناهار بخوریم ، مانند آخر هفته ، به علاوه یک شام معمولی.” پادکست برنده جایزه کودکان در آشپزخانهبه “اگر کسی قبل از آن زمان گرسنه بود ، همه می دانند صبحانه کجاست. من نمی توانستم سه وعده غذایی را در روز اداره کنم. “

اما اکنون ما باید طرز فکر خود را دوباره تغییر دهیم و از قبل نه تنها در مورد آنچه که فرزندان ما واقعاً انجام خواهند داد فکر کنیم بخور در هر زمان معین ، اما آنچه به آنها انرژی لازم برای تحمل در طول روز مدرسه را می دهد ، به اندازه کافی تازه و سالم خواهد بود.

کانر ، همچنین در مورد نحوه کمک به پسرش – که به غذاهای آلرژی دار ، از جمله لبنیات ، بادام زمینی و سویا – کمک می کند ، ارتباط سالم با غذا برقرار کند. او کیدوس کوک وبلاگ، نکاتی را درباره بسته بندی ناهار سالم به اشتراک می گذارد تا اجباری نباشد.

ناهارهای مدرسه را ساده نگه دارید (و شامل یک یادداشت باشید)

هنگامی که تحصیلات شخصی برای پسرش از سر گرفته شد ، این یک تغییر بزرگ دیگر برای خانواده کانر بود. آنها مجبور شدند دوباره عادات غذایی خود را بازسازی کنند. معمولاً در ابتدای سال تحصیلی ، کانر آخر هفته را صرف جمع آوری ناهار مانند مرغ و برنج یا اسپاگتی در قمقمه می کند.

اما وقتی پسرش از مدرسه به خانه برگشت ، متوجه شد که او به سختی او را خورده است. نه این که او از ساخته های او خوشش نیاید. با وجود اقدامات حفاظتی همه گیر ، مدرسه پسرش زمان تغذیه را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

او می گوید: “او واقعاً گرسنه ناهار نبود و فقط 15 دقیقه زمان برای غذا خوردن دارد.” “این بیشتر از آن چیزی بود که او می توانست در آن دوره بخورد.”

او به دنبال راه هایی برای تهیه غذاهایی است که نه تنها به آسانی هر روز صبح آماده می شود ، بلکه می تواند چیزی باشد که پسرش می تواند در مدت کوتاهی که داشت بخورد. او می افزاید که فرزند شما احتمالاً به یاد نمی آورد که چقدر زمان صرف ناهار کرده اید – کارهای کوچکی که انجام می دهید او را خاص می کند.

او می گوید: “اگر قصد دارید وقت بیشتری برای ناهار داشته باشید ، یک یادداشت برای فرزند خود بنویسید.” “فرزند من دوست دارد برای ناهار خود یادداشت دریافت کند. من این عادت را ترک کرده بودم و حالا او از من می پرسد چرا دیگر این کار را نمی کنم. “

تنقلات و غذاهای باقی مانده دوست شما هستند

برای والدین آسان است که ناهار را شام بدانند و پروتئین را در وسط بشقاب قرار دهند. اما کانر می گوید وقتی ناهار پسرش را صبح آماده می کند ، چیزی که برای او خوب کار کرده این است که غذای او را مانند اسکار مایر ، فقط سالم تر تنظیم کند. بخشی از پروتئین مانند پپرونی یا ژامبون را حفظ می کند. او دیگری را با میوه تازه و دیگری را با صبحانه مانند بیسکویت یا پوره پر می کند.

او می گوید: “این فقط یک ترکیب ساده از چیزی است که او واقعاً می تواند به پایان برساند ، و من همیشه می توانم آن را مخلوط کنم تا هر روز چیزی متفاوت باشد.”

و هنگامی که کانر تمرکز خود را از ناهار به صبحانه و شام تغییر می دهد ، معمولاً غذای باقیمانده ای وجود دارد که یک وعده ناهار عالی را در روز بعد ایجاد می کند.

او می گوید: “چیزهایی مانند مرغ سرد یا پیتزا برای ناهار مناسب است.”

از کودکان در انتخاب و تهیه ناهار کمک بگیرید

روزهای خاصی وجود دارد که کانر برای ناهار پسرش آبمیوه یا صبحانه ای از قبل پخته می گذارد که باعث می شود او به همان اندازه وقتی که یادداشتی از او پیدا می کند ، هیجان زده شود.

او همچنین توصیه می کند که والدین از فرزندان خود بخواهند تا در تهیه ناهار شب قبل به آنها کمک کنند یا در سفر به مغازه خواربار همراهی کنند تا غذای خود را برای ناهار یا سایر وعده های غذایی در هفته میل کنند.

او می گوید: “او می تواند چیزی را انتخاب کند که فکر نمی کردم آن را بگیرم.” “چه در انتخاب چیزها برای ناهار و چه در غذا ، دادن این نمایندگی بسیار ساده و قدرتمند است. آنها می توانند ببینند غذایشان از کجا می آید و تا حدودی بر آنچه در این هفته می خورند کنترل دارند. کنترل چیزی است که آنها می خواهند. “

البته ، اگر ترجیح می دهید به طور کلی از تعهدات اجتناب کنید ، شایان ذکر است که وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) تمدید می شود برنامه های تغذیه رایگان برای همه کودکان تا ژوئن 2022

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir