[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه دریافت 25٪ تخفیف در وام رهن فدرال خود

عکس: آرتازوم (شاتر استوک)

با توقف احکام موقت در تاریخ 31 ژوئیه ، سیاست جدید کاخ سفید هدف این است که با کاهش 25٪ حق بیمه ماهانه برای وام گیرندگان که برای پرداخت وام های با بودجه فدرال خود تلاش می کنند ، از موج خانه های سلب شده جلوگیری کند. در اینجا آنچه شما باید در مورد دریافت این تخفیف بدانید –در حال حاضر صبور هستید یا نه.

سیاست جدید چگونه کار می کند؟

طبق قانون CARE ، یک وام گیرنده به دلیل COVID-19 دچار مشکلات مالی شده است شرایط تحمل را برآورده می کند – an شکست بدون بهره در پرداخت ها– تحت وام رهنی خود که توسط قانون فدرال تا 360 روز تأمین شده است (یا شش ماهاز اول جولای). این شامل وام گیرندگان است وام های فدرال خود را یا از اداره مسکن فدرال ، وزارت امور ایثارگران و وزارت کشاورزی ایالات متحده دریافت کنند.

از آنجا که بسیاری از صاحبان خانه پس از انقضا ممنوعیت سلب مالکیت در تاریخ 30 ژوئیه ، تمام خواهند شد ، دولت بایدن فرصتی را برای کاهش حق بیمه ماهانه 25٪ در ازای مدت زمان بیشتری که توسط وام دهنده شما تعیین شده ، فراهم می کند. همانطور که آیزاک بولتانسکی ، مدیر تحقیقات سیاست در Compass Point Research & Trading ، توضیح می دهد به مجله ی وال استریت: “اگر کاهش هزینه های ماهانه به نگه داشتن این وام گیرنده در خانه کمک می کند تا زمانی که او دوباره روی پا می آید ، پس این سود برای وام گیرنده ، سیاستمداران و عمو سام است ، زیرا او خطر اعتباری را دارد.”

همچنین توجه داشته باشید که 25٪ نرخ کاهش یافته است تنها فرصت شما برای تسکین نیست اگر از مدارا خارج شوید. شما همچنین می توانید در یک برنامه بازپرداخت شرکت کنید یا درخواست مطالبه تعویق یا جزئی از وام خود را (برای جزئیات بیشتر در مورد این گزینه ها ، به این مقاله در CNET مراجعه کنید)

طبق یک برگه اطلاعات کاخ سفید، صاحبان خانه که وقتی “از تحمل خارج می شوند” هنوز “به دنبال کار ، آموزش مجدد ، مشکل در تأمین مالیات پرداخت نشده و بیمه یا ادامه یک دلیل به دلیل دیگر” هستند. برای صلاحیت ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مستقیماً با وام دهنده خود تماس بگیرید و بتوانید مشکلات اقتصادی را ثابت کنید.

نحوه درخواست درخواست صبر و شکیبایی

اگر قبلاً برای تحمل اقدام نکرده اید ، می توانید این کار را انجام دهید و 6 ماه وام مسکن را بخرید ، به شرطی که درخواست دهید قبل از سپتامبر 30 وقتی برنامه به پایان می رسد برای این کار باید مستقیماً با طلبکار خود تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. آن را نیز ببینید صفحه دفتر حمایت مالی مصرف کنندهکه نکات خوبی در مورد درخواست هنگام سفارش دارد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir