چگونه می توان Spotify را از ردیابی شما منع کرد زیرا اطلاعات زیادی دارد


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان Spotify را از ردیابی شما منع کرد زیرا اطلاعات زیادی می داند

به احتمال زیاد اکثر کاربران Spotify آگاه سرویس استریم فعالیت شنیداری ، سابقه جستجو ، لیست پخش و آهنگهایی را که دوست دارند یا از دست می دهند ، پیگیری می کند – این بخشی از کمک به الگوریتم برای تشخیص آنچه شما دوست دارید ، است؟ با این حال ، برخی از کاربران ممکن است خوب نباشند چقدر دیگران اطلاعات Spotify و شرکای آن ثبت نام می کنند.

مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی Spotify، شرکت نظارت می کند:

 • اسم شما
 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • تاریخ تولد
 • جنسیت
 • آدرس خیابان ، کشور و سایر داده های مکان GPS
 • اطلاعات ورود به سیستم
 • اطلاعات صورت حساب
 • کوکی ها در وب سایت
 • آدرس آی پی
 • شناسه کاربر فیس بوک ، اطلاعات ورود ، پسندیدن و سایر داده ها.
 • اطلاعات دستگاه مانند داده های شتاب سنج یا ژیروسکوپ ، سیستم عامل ، مدل ، مرورگر و حتی برخی از داده های سایر دستگاه های موجود در شبکه wifi شما.

این اطلاعات به Spotify کمک می کند تا آهنگ ها و توصیه های هنرمند را مطابق میل شما تنظیم کند و البته برای بهبود تجربه کاربر درون برنامه ای استفاده می شودبه با این حال ، شرکت هم از آن برای جذب شرکای تبلیغاتی که می توانند استفاده کنند بر اساس اطلاعات خود تبلیغات سفارشی ایجاد کنیدبه و حتی به آن دست نمی زند ردیاب برای ردیابی سایتهای شخص ثالثی که بی حوصله هستند بازرسی فعالیت شما در Spotify نیز

رفتار با مردم و داده های آنها به عنوان یک ماده مصرفی کثیف است ، اما این روزها برای اکثر شرکت ها و وب سایت ها متداول است. و واکنش عمومی عموم مردم معمولا یک الف است wrug (چیزی که یک مطالعه بزرگسالان در ایالات متحده نشان داد ما به داده های شخصی خود ارزش زیادی می دهیم)به با این حال ، این هنوز یک خطر امنیتی به همراه دارد. همانطور که در طول سالها بارها دیده ایم ، تنها چیزی که لازم است یک سرور ضعیف ایمن یا یک سرویس غیر معمول است یک هکر مجرب برای به خطر انداختن داده های شخصی شرکت هایی مانند Spotify.

و برای خاتمه آن ، تقریباً همه اطلاعات نمایه Spotify شما به طور پیش فرض عمومی هستند – بنابراین هر کس دیگری که دارای حساب Spotify باشد می تواند به راحتی با شما تماس بگیرد مگر اینکه تمام تلاش خود را برای تغییر تنظیمات خود انجام دهید.

خوشبختانه می توانید محدود کنید مقداری داده هایی که Spotify و برنامه های شخص ثالث مرتبط جمع آوری می کند و ممکن است اطلاعات شخصی برنامه را ذخیره کند. Spotify ارائه نمی دهد که بسیاری از گزینه های حفظ حریم خصوصی داده ها، و بسیاری از آنها در برنامه های وب ، دسکتاپ و تلفن همراه آن توزیع شده است ، اما ما به شما نشان خواهیم داد که همه آنها را کجا باید پیدا کنید و کدامیک را برای خصوصی ترین گوش دادن به Spotify باید فعال کنید. میدونی ، نسبتا

نحوه جتنظیمات حریم خصوصی حساب Spotify خود را لغو کنید

اگر می خواهید حریم خصوصی Spotify را تنظیم کنید ، پخش کننده وب محل شروع است. تقریباً همه تنظیمات حریم خصوصی داده های Spotify وجود دارد ، و نه در برنامه های تلفن همراه یا رومیزی.

ما با کاهش میزان اطلاعات شخصی شما با Spotify شروع می کنیم.

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان Spotify را از ردیابی شما منع کرد زیرا اطلاعات زیادی می داند

اسکرین شات: برندن هسن

 1. وارد شدن پخش کننده وب Spotify بر روی دسکتاپ.
 2. روی نماد کاربر کلیک کنید ، سپس به نمایه> ویرایش نمایه.
 3. حذف یا ویرایش هرگونه اطلاعات شخصی که ممکن است داشته باشید.
 4. علامت را بردارید “اعتبارنامه خود را با ارائه دهندگان محتوای Spotify برای اهداف بازاریابی به اشتراک بگذارید.”
 5. کلیک “تغییرات را ذخیره کنید.”

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان Spotify را از ردیابی شما منع کرد زیرا اطلاعات زیادی می داند

اسکرین شات: برندن هسن

در مرحله بعد ، اجازه دهید نحوه استفاده Spotify از اطلاعات تبلیغاتی شخصی شما را محدود کنیم.

 1. قابل اعتماد و متخصص حساب> تنظیمات حریم خصوصی.
 2. خاموشش کن “داده های شخصی من را برای تبلیغات شخصی پردازش کنید.” توجه داشته باشید که همچنان به همان اندازه تبلیغات دریافت خواهید کرد – و Spotify همچنان شما را ردیابی می کند – اما اطلاعات شخصی شما دیگر برای نمایش تبلیغات هدفمند استفاده نمی شود.به
 3. خاموشش کن “داده های من را در فیس بوک پردازش کنیدبه این امر باعث می شود Spotify از داده های حساب فیس بوک شما برای بهبود بیشتر تبلیغاتی که می شنوید استفاده نکندبه

و در نهایت، قابل اعتماد و متخصص نمایه> برنامه ها به همه برنامه های خارجی مرتبط با حساب Spotify خود را مشاهده کنید و لیستی از همه دستگاه هایی را که وارد سیستم شده اید مشاهده کنید. هر آنچه را که نیاز ندارید یا استفاده نمی کنید حذف کنید قبلا، پیش از این.

نحوه rاطلاعات حساب Spotify خود را مشاهده کنید

همچنین می توانید تعداد موارد خود را مشاهده کنید اطلاعات شخصی که Spotify جمع آوری کرده است. در پایین صفحه تنظیمات حریم خصوصی گزینه ای برای بارگیری داده های خود از Spotify برای بررسی وجود دارد. اگرچه نمی توانید این داده ها را از حساب خود حذف کنید ، اما مجموعه ای از اطلاعات شخصی ، سابقه گوش دادن و جستجوی شما و سایر داده هایی که شرکت جمع آوری کرده است را به شما نشان می دهد. کلیک “درخواست” برای شروع روند توجه داشته باشید که Spotify ممکن است حداکثر 30 روز طول بکشد تا داده های شما برای بارگیری آماده شود.

چگونه به hide playlist های عمومی و گوش دادن به Spotify

لیست پخش Spotify و listen شما بصورت پیش فرض عمومی است ، اما می توانید آنها را به سرعت خاموش کرده یا حتی برخی فعالیت های شنیداری را در برنامه های وب و رومیزی Spotify مسدود کنید. اگرچه این امر بر ردیابی داده های Spotify تأثیر نمی گذارد ، اما اگر سعی می کنید Spotify را تا حد امکان خصوصی کنید ، هنوز هم ایده خوبی است که برخی از اطلاعات را مخفی نگه دارید.

نحوه خاموش کردن گوش دادن به Spotify

دسکتاپ

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان Spotify را از ردیابی شما منع کرد زیرا اطلاعات زیادی می داند

اسکرین شات: برندن هسن

 1. روی عکس پروفایل خود کلیک کرده و به آنجا بروید تنظیمات> اجتماعی
 2. خاموشش کن لیست های پخش جدید من را عمومی کنید.
 3. خاموشش کن “هنگام گوش دادن به Spotify فعالیت من را به اشتراک بگذارید.”

متحرک

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان Spotify را از ردیابی شما منع کرد زیرا اطلاعات زیادی می داند

اسکرین شات: برندن هسن

 1. روی نماد تنظیمات در گوشه سمت راست بالای برنامه ضربه بزنید.
 2. به پایین پیمایش کنید “اجتماعی”.
 3. از کار انداختن “فعالیت گوش دادن”.

نحوه پنهان کردن لیست پخش Spotify

به خاطر داشته باشید که لیست های پخش از پیش ایجاد شده را که به طور پیش فرض عمومی هستند پنهان کنید. این را می توان از طریق برنامه های رومیزی ، وب و تلفن همراه انجام داد.

متحرک

 1. بازش کن “کتابخانه شما” بخش.
 2. لیست پخش را انتخاب کنید.
 3. روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 4. انتخاب کنید “یک راز بساز.”

برنامه رومیزی و پخش کننده وب

 1. لیست پخش را از کتابخانه سمت چپ باز کنید.
 2. روی نماد سه نقطه در کنار نام لیست پخش کلیک کنید.
 3. انتخاب کنید “یک راز بساز.”

چگونهخصوصی هستند L.حالت شتاب Spotify

حالت گوش دادن خصوصی Spotify نیز فعالیت شنیداری شما را پنهان می کند ، اما باید هر بار که می خواهید از آن استفاده کنید ، آن را به صورت دستی فعال کنید.

متحرک

 1. در برنامه به تنظیمات> اجتماعی
 2. ضربه زدن “یک جلسه خصوصی را فعال کنید.”

برنامه رومیزی و پخش کننده وب

سه روش برای فعال کردن جلسه خصوصی دسکتاپ وجود دارد:

 • روی عکس نمایه خود کلیک کنید ، سپس آن را انتخاب کنید “جلسه خصوصی.”
 • یا کلیک کنید “…” نماد در گوشه سمت چپ بالا و رفتن به فایل> جلسه خصوصی.
 • یا رفتن به تنظیمات> اجتماعی و تعویض “یک جلسه خصوصی برای گوش دادن ناشناس شروع کنید.”

توجه داشته باشید که جلسات خصوصی فقط بر آنچه دیگران می بینند (یا بهتر بگویم نمی بینند) تأثیر می گذارد. این مانع از آن نمی شود که Spotify فعالیت شما را ردیابی کند – البته به عنوان سوچی سیم دار، سیاست حفظ حریم خصوصی Spotify مبهم فرض می کند که حالت خصوصی “ممکن است بر توصیه های شما تأثیر نگذارد” ، بنابراین ممکن است مقداری وقتی این حالت روشن است ، داده ها ردیابی نمی شوند. اگر می خواهید نحوه جمع آوری داده های Spotify را تغییر دهید ، بهتر است از کنترل های حریم خصوصی ذکر شده در قسمت های بالا استفاده کنید.

چگونه به lاز ردیابی کوکی های شخص ثالث در Spotify تقلید کنید

فعال کردن تنظیمات حریم خصوصی بالا به کاهش میزان داده هایی که Spotify دنبال می کند و برای تبلیغات استفاده می کند ، کمک می کند. و ذخیره کنید برخی از سابقه شنیدن Spotify شما از دید سایر کاربران پنهان است ، اما همچنین باید اقداماتی را برای محدود کردن نحوه ردیابی سایر برنامه ها و وب سایت ها در فعالیت Spotify انجام دهید.

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان Spotify را از ردیابی شما منع کرد زیرا اطلاعات زیادی می داند

اسکرین شات: برندن هسن

برنامه دسکتاپ دارای کنترل های مسدود کننده کوکی است که می تواند این کار را انجام دهد:

 1. در برنامه دسکتاپ ، روی نام کاربری خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> نمایش تنظیمات پیشرفته.
 3. به پایین پیمایش کنید “حریم خصوصی” و روشن کنید “همه کوکی های این نصب را در برنامه دسکتاپ Spotify مسدود کنید.”
 4. برنامه را ببندید و راه اندازی مجدد کنید تا تغییر اعمال شود.

برای کاربران iOS و iPad می توانید ردیابی برنامه را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنیدبه کاربران Android گزینه مشابهی دارنداگرچه به اندازه تهاجمی نیست و برای کسانی که به پخش کننده وب Spotify گوش می دهند ، از مرورگرهایی با کنترل حریم خصوصی دقیق مانند سافاری،، Firefox یا Braveبه

آخرین اقدام: حساب Spotify خود را حذف کنید

حتی با وجود همه تنظیمات محرمانه محتمل و فعال شدن جلسات گوش دادن خصوصی ، Spotify همچنان داده های شما را ردیابی می کند. اگر چنین است کاملاً غیرقابل قبول برای شما، تنها گزینه واقعی حذف حساب شما است. با این کار تمام داده های شما در Spotify برای همیشه حذف می شود – فقط مطمئن شوید هرگونه داده ای را که می خواهید به سایر خدمات وارد کنید بارگیری و پشتیبان گیری کنید قبل از تعویض با آن

 1. به وب سایت پشتیبانی Spotify بروید و با حساب Spotify خود وارد شوید.
 2. انتخاب کنید “حساب” بخش.
 3. کلیک “من می خواهم حساب خود را ببندم” از لیست گزینه ها
 4. به پایین صفحه بروید و کلیک کنید “بستن حساب.”
 5. با کلیک روی دستورالعمل های روی صفحه ، عمل کنید “ادامه هید” هر بار برای حرکت به جلو
 6. پس از تأیید نهایی ، Spotify یک ایمیل با پیوند لغو برای شما ارسال می کند. کلیک “بستن حساب من” برای تأیید اینکه می خواهید حساب خود را حذف کنید (این پیوند فقط 24 ساعت فعال است).

برای روشن تر شدن ، ما به همه توصیه نمی کنیم که از سیستم خارج شده و حساب های Spotify خود را به دلیل سیاست حفظ حریم خصوصی و شیوه های تبلیغاتی شرکت حذف کنند ، اما همیشه مهم است که بدانیم برنامه ها و وب سایت هایی که استفاده می کنیم چگونه و چرا ما را ردیابی می کنند. همانطور که در بالا گفتیم ، حتی بهترین شرکت ها می توانند داده های شما را بدون مایل به ارائه آنها پیدا کنند. در دستان اشتباه

حتی اگر با Spotify شما را دنبال می کنند و نمی خواهید گزینه هایی را که در این راهنما ذکر کردیم فعال کنید ، برای تنظیم حریم خصوصی حساب خود با گذرواژه قوی و ورود دو عاملیو اطلاعات غیر ضروری را از نمایه خود حذف کنید. این مراحل اضافی به شما کمک می کند در صورت بروز نقض امنیتی غیرمنتظره مراقب باشید.

[Wired]
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes