[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه نقاط مرده روی چمن خود را وصله کنیم

عکس: SingjaiStocker (Shutterstock)

تابستان روی چمن سخت است. پس از چندین ماه متوالی گرما ، آفتاب ، تردد عابران پیاده و اغلب کافی نیست باران ، دیدن نقاط مرده کاملاً طبیعی است. چمن مرده زشت تر از خطرناک است ، اما اگر از تماشای آن خسته شده اید ، در اینجا یک راهنمای سریع و کثیف برای کاشت مجدد چمن در جایی که مورد نیاز است ، آورده ایم.

دریابید که چه نوع علفی دارید

انواع مختلف چمن در شرایط مختلف رشد می کنند ، به این معنی که اولین کاری که باید انجام دهید این است که نوع (یا انواع) چمن را که با آن سروکار دارید تعیین کنید. با این کار تصمیمات مهمی گرفته می شود – به عنوان مثال ، زمان کاشت ، خرید بذر و استفاده از کود – بسیار ساده تر.

به طور کلی ، شما می خواهید زمانی که چمن جدید خنک است اما سرد نیست بکارید. برای بیشتر مناطق ایالات متحده ، این بدان معناست که اوایل پاییز یا اوایل بهار است. پنجره دقیق بستگی به مکان شما و نوع کار با آن دارد. برنامه پیشرفته دانشگاه دولتی شما می تواند کمک کننده باشد با همه اینها ، بنابراین اگر سوالی دارید ، همین است نقطه شروع کامل

چیزهای مرده را خرد کنید

لکه های مرده پراکنده می توانند به دلایل مختلفی رخ دهند ، اما یکی از متداول ترین عوامل آن کاه است – لایه ای ضخیم از چمن مرده ، ریشه و سایر مواد آلی که بین ریشه های چمن و خاک واقع شده است. نی معمولی به عنوان کمپوست عمل می کند ، اما اگر بیش از حد غلیظ یا فشرده شود ، تامین مواد مغذی و آب مورد نیاز برای رشد علف را مختل می کند.

این بدان معناست که شما باید آن را از نظر فیزیکی جدا کنید. گازگیری کل چمن نیاز به خرید یا اجاره دستگاه خردکن برق یا گاز دارد ، اما برای مناطق کوچک ، تنها چیزی که نیاز دارید یک ابزار کشت دستی است. یکی ساده ناخن گیر (که در اصل یک چنگک کوچک با دندانهای تیز و سالم است) یک خرج کردن را انجام می دهد. برای پروژه های بزرگتر می توانید سرمایه گذاری کنید پرورش دهنده دواربه این ابزارها کمی شبیه مورس کار می کنند ، اما به جای تیغه دارای دندان هستند و هزینه ای بین 40 تا 70 دلار دارند. پنجه های چرخان به راحتی نی قوی را می شکنند و تهویه خاک بنابراین بذر شما می تواند ریشه دار شود.

برای راهنمای بصری برای از بین بردن نقاط کور ، بررسی کنید ثویدئویی از کانال یوتیوب The Lawn Whisperer است:

مقداری بذر بکارید (و کود دهی کنید)

هنگامی که تمام نی را خرد کردید ، وقت آن است که چند دانه بکارید. بذرهای چمن زمانی بهتر پخش می شوند که به طور یکنواخت روی خاک پخش شوند. اگر دقیق نگاه کنید ، ناحیه باید حدود 50٪ بذر و 50٪ خاک باشد. در ویدئوی بالا ، نجوای چمن پیشنهاد می شود که ابزار پرورش دهنده خود را با دقت روی سطح کاشته شده بکشید تا به آنها در انجام برخی کارها کمک کند.

سپس می خواهید بذر را بارور کنید. می توانید از هر نوع کودی که به عنوان “چمن های شروع کننده” ذکر شده استفاده کنید – این گونه ها دارای فسفر بالایی هستند که باعث رشد ریشه می شود. کود مایع یا دانه ای می تواند کار کند ، اما برای هر نوع مزایا و معایبی وجود دارد. وب سایت Home Depot دارای راهنمای مفید کودهای چمنو می توانید از طریق برنامه پیشرفته دانشگاه دولتی خود توصیه هایی را برای یک مکان خاص پیدا کنید.

آن را خیس نگه دارید – و صبور باشید

چمن برای رشد به آب زیادی احتیاج دارد ، بنابراین شما باید نهال های جدید خود را خوب و مرطوب نگه دارید – اما آبیاری نشود. برای انجام این، شرکت مراقبت از چمن اسکاتز توصیه می کند دانه های تازه کاشته شده را حداقل دو بار در روز کدر کنید، پس از جوانه زنی به آبیاری کمی سنگین تر روی آورید.

در نهایت ، صبر کلید است. در برابر میل به چمن زنی جدید خود در حالی که ارتفاع آن حداقل چند اینچ است مقاومت کنید. اگر زود چیدن را انجام دهید ، به سادگی شبکه اصلی را که برای ایجاد آن بسیار تلاش کرده اید بیرون می آورید. بسته به خاک شما و چمن کاری که می کنید ممکن است چند هفته یا بیشتر طول بکشد ، اما این در نهایت اتفاق می افتد. فقط ادامه دهید: با آبیاری منظم و کمی کمک از طرف کود ، چمن شما اراده رشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir