[ad_1]

تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس: جانی نیسوم (شاتر استوک)

تابستان زمان آن است کوکتل شام و شام می تواند میزبان تجمعات بیشتری باشد، تعیین سطح نظم خانه شما ضروری است. اگر شما مثل من ، نوار خانه شما بوده است یک منبع حیاتی در طی همه گیری و پدرdds خوب است در طول روابط 15 ماهه اجتماعی شما کمی دست و پا چلفتی شده است وقفه. اکنون زمان نادیده گرفتن ، حرکت ، و دوبارهالکل خود را برای سرگرمی مناسب سازماندهی کنید. در اینجا نحوه تهیه میله خانه خود برای مهمانی بعدی در خانه آورده شده است.

نوار خانه موجود خود را جابجا کنید

از الکلی که در حال حاضر در نوار خانه خود دارید ، موجودی ثبت کنید. همه این بطری ویسکی یا مخلوط کن را دارند سالها استفاده نشده است از شر هر موردی که هرگز استفاده نمی کنید خلاص شویدبنابراین می توانید از ابتدا شروع کنید. چه چیزی را باید نگه دارید؟ سایت کوکتل سس ها به شما توصیه می کند “به آرامی شروع کنید” با فقط سه یا چهار بطری از الکل مورد علاقه خود را. شما همیشه می توانید اضافه کنید تنوع بیشتر هنگام برنامه ریزی دريافت كردن-با هم و می توانید متنوع را مشاهده کنید سلیقه مهمانان شما. همچنین ، ارزش دیدن دارد ظروف شیشه ای و لوازم جانبی. اگر هرگز به این دستگاه هوادهی شراب قرمز دست نزده اید ، آن را بدهید به کسی که قرار داده است پس بله استفاده خوب و آزاد کردن فضا برای یک شیکر ، صافی یا همزن.

ابزارهای میله ای که باید در اختیار داشته باشید و آنها را در کجا قرار دهید

صحبت از هر خانه واقعاً کاربردی است نوار به چندین ابزار سفارشی نیاز دارد: همزن ها ، الف کلید میله ای یا درب بازکن بطری ، شیکر کوکتل ، الف چوب پنبه و سایر موارد مهم. سس ها همچنین گیجی را توصیه می کند ، الف کبد، آ تخته برش کوچک و خوب است چاقو اگر می خواهید مسافت بیشتری را طی کنید ، به آن فکر کنید بر عناصر زیر.

  • مخلوط کن
  • هوادهی برای یک بطری شراب قرمز
  • چوب پنبه برقی
  • درب بطری شراب
  • پرس مرکبات برای تهیه آسان آب میوه های تازه

حتی اگر یک متصدی بار حرفه ای نیستید ، می توانید دوستانتان را با لباس مناسب تحت تأثیر قرار دهید. و پدروقتی میله شما مجهز باشد ، باید آن را برای سرگرمی و عملکرد. اگر یک نوار کوچکتر در گوشه خانه خود دارید ، سطل خرید با تقسیم کننده به همه چیز جای خود را. سایت دکوراسیون منزل سادگی شهری توصیه می شود همه چیز را در مناطق خاصی قرار دهید. به عنوان مشروبات الکلی نگه دارید و به آنها میکسر مربوطه. درهای بازکن ، شیکرها و جگرها در قسمت بار با هم به اندازه کافی با هم می روند اتاق اختلاط درجه سانتیگراددستمال و نی ها متعلق به بر منطقه باز برای آسان تر خدمت کردن

نوار خود را برای جریان مناسب وارد کنید

شما کجا هستید؟ نوار شما تعاملات شما با مهمانان را تعیین می کند. اگر آن را در داخل ذخیره کنید زاویه ، نقطه کانونی نخواهد بود ، اما نه خدمت کردن عالی باش. اگر با سبک نوار خود خلاق هستید ، آن را تنظیم کنید یک جزیره آشپزخانه که مردم اغلب در آن جمع می شوند. House Beautiful پیشنهاداتی برای ارائه می دهد انواع میله های خانگی منحصر به فرد ، از جمله کمد اختصاصی می توانید در هر جایی قرار دهید. اگر نوار شما در چیزی قابل حمل است به عنوان یک صندوق ، آن را در یک قسمت مرکزی قرار دهید که بازدیدکنندگان در آنجا می خواهند شما در هنگام معاشرت احساس راحتی می کنید

اگر جا دارید برای نوار سنتی تر ، یک محیط به سبک جزیره را در نظر بگیرید نواری به سبک کلوپ L نیست. سایت غذا و نوشیدنی غذاهای جدی جعبه ای را با یک نوار L شکل توضیح می دهد انجام دادن مخلوط کردن یک نوشیدنی و معاشرت همزمان دشوار است. من مننوار تهمت اجازه دسترسی آسان از هر طرف نوار ، مانند برای تعامل مطلوب با مهمانان خود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir