[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: میکائلا هک / النا اسکوتی

آیا شما دائماً شرایط پروژه خود را تنظیم می کنید؟ آیا برای شروع کاری با یک مهلت مشخص تا آخرین لحظه صبر می کنید؟ خوب ، دیگر استرس نداشته باشید ، زیرا در این هفته ما راه حلی به شما پیشنهاد می دهیم که به شما کمک می کند هر بار این مهلت ها را رعایت کنید.

مهمان ما در The Upgrade این هفته روزنامه نگار کریستوفر کاکس است که به عنوان سردبیر سابق مجله مجله هارپر و سردبیر اجرایی سابق در GQ، یک یا دو مورد را در مورد مدیریت زمان می داند. در کتاب جدید خود ، تأثیر مهلت: نحوه کار مانند اینکه آخرین لحظه باشد – قبل از آخرین لحظه، کریس در مورد بسیاری از سازمانها که در مدیریت پروژه و رعایت ضرب الاجل بسیار موفق هستند تحقیق می کند تا راز رعایت همیشه ضرب الاجلها را بیاموزد. و ، خوشبختانه نکات و ترفندهای سازگار وجود دارد که موثر به نظر می رسند.

به Upgrade بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول ارائه پادکست ، از جمله پیدا کنید پادکست های اپل، Google Play، Spotify، iHeartRadio، کوکو NPR One.

نکات برجسته قسمت این هفته

از مصاحبه با کریستوفر کاکس

درباره اینکه Deadline Effect واقعاً چیست:

در اصل ، روند به خصوص در مذاکرات ، اما واقعاً برای هر چیزی ، منتظر ماندن تا آخرین لحظه است. بنابراین اثر ضرب الاجل این است که شما یک پروسه طولانی ، طولانی یا پروژه یا مذاکره دارید. شما هیچ پیشرفتی به سمت آن ندارید تا اینکه ساعت واقعاً به صفر برسد. بنابراین این روند نتیجه نهایی است و تمایل به نتایج منفی برای همه افراد درگیر است. و در این کتاب من کمی در مورد آن صحبت می کنم. اما بعد من هم در مورد آن صحبت می کنم ، خوب ، شما می دانید من چه هستماگر ما تمام نیروی مهلت را گرفتیم ، می دانید ، چیزی شبیه توانایی مهلت برای مجبور کردن ما به کارها ، اما ما کمی زمان را تغییر دادیم ، آن را حرکت دادیم تا بتوانیم از آن نیروی مهلت استفاده کنیم ، اما زودتر و زمانی که وقت بیشتری برای رفع مشکلات داشتیم

چرا مردم نباید از مهلت های کوتاه تر بترسند:

من 15 سال سردبیر مجله بودم و وظیفه من این بود که نویسندگان را به موقع نسخه خود را ارائه دهند. و من همیشه فکر می کردم که بین تعیین یک مهلت برای نویسندگان من و سپس اجازه دادن به آنها برای گرفتن کارشان تا زمانی که لازم است ، معامله ای انجام می شود تا هر کاری که ممکن است انجام شود تا یک قطعه به نزدیکترین حد ممکن برسد. -خوب اما پس از خواندن برخی از این تحقیقات ، واقعاً به این نتیجه رسیدم که خلاقیت و رعایت ضرب الاجل منافاتی ندارد. در واقع ، مانند نوع انگیزه برای یک دوره معین ، می تواند فضایی را برای خلاقیت ایجاد کند ، یعنی.این نمی تواند انگیزه ای برای نوع افکار درخشان ادبی شما باشد ، حتی اگر تمام وقت در جهان به شما داده شود. و در واقع ، اگر وقت زیادی به خود اختصاص دهید ناراحت می شوید. و این به هیچ وجه نمی تواند بهترین فرد خلاق شما باشد.

در مورد اینکه چرا مردم باید در آغوش بکشند بیشتر مقررات:

[I]اگر به دلیل تأخیر در حال جنگ هستید ، بدانید که مطلقا تنها نیستید. در حقیقت ، 20 درصد مردم خود را معطل کننده مزمن می نامند ، بنابراین هر پروژه ای را که انجام می دهند به تعویق می اندازند. در دانشگاه ، این تعداد حتی بیشتر است ، 50 درصد است. بنابراین تقصیر به تعویق انداختن را کنار بگذارید و فقط به این فکر کنید که اصلاحات چیست. و به طور کلی ، من فکر می کنم به جای شکستن جاده سفید از طریق پروژه توسط خودتان ، مانند “من باید این کار را انجام دهم ، من نمی خواهم به تعویق بیاندازم” ، از مهلت به عنوان کمک خارجی برای خود استفاده می کنید ، نه اینکه به اختیار خود اعتماد کنید و به قدرت و تمرکزی که یک شخص برای شما به وجود می آورد اعتماد کنید برای انجام این.

برای شنیدن بیشتر توصیه های درخشان کریس در مورد چگونگی رعایت آخرین مهلت های خود ، توصیه می کنیم کل قسمت را گوش کنید.

متن قسمت

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir