[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه داوطلب شدن برای استقرار مهاجران افغان در Airbnb ، حتی اگر میزبان نیستید

عکس: رویای Appz (Shutterstock)

در دو هفته پس از تصرف کابل ، پایتخت افغانستان توسط طالبان ، تقریبا 105000 نفر در یکی از بزرگترین ترافیک هوایی در تاریخ ایالات متحده تخلیه شدند. در حالی که یکی تقریبا 5100 افراد تخلیه شده شهروندان آمریکایی هستند ، مابقی افغان ها و خانواده ها هستند که بسیاری از آنها اکنون با ناامنی مسکن روبرو هستند.

اگر به دنبال راه هایی برای کمک هستید – و اتفاقاً در خانه خود جای خالی دارید – ممکن است بخواهید اسکان موقت مهاجران افغان را در نظر بگیرید. یکی از راه های انجام این کار از طریق Airbnb است. اما برای شرکت داوطلبانه نیازی به میزبانی ثابت سایت نیست. در اینجا آنچه شما باید در مورد روند بدانید.

نحوه اسکان مهاجران افغان از طریق Airbnb

هفته گذشته ، Airbnb اعلام کرد که مسکن موقت رایگان را به آنها ارائه می دهد 20000 مهاجر افغان در سراسر جهانبه از آن به بعد، می گویند از شرکت که از میزبان و همچنین افرادی که قبلاً از سایت اجاره آپارتمان استفاده نکرده اند درخواست هایی دریافت کرده است و از آنها پرسیده است که چگونه می توانند مکانی را در خانه خود به افرادی که به دلیل بحران انسانی آواره شده اند پیشنهاد دهند. اگر شما در میان آنها هستید ، آنجا در حال حاضر برخی از پاسخ هابه

برای شروع ، اگر هستید هنوز میزبان Airbnb نیست، خواهد به ایجاد یک حساب و یک لیست که به طور انحصاری برای ارائه اقامت رایگان در امدادرسانی بلایا استفاده می شود. میزبانان فعلی این فرصت را دارند که املاک خود را به صورت رایگان یا با تخفیف لیست کنند. مثل همیشه، میزبان توانایی تصمیم گیری را دارد قبول یا عدم پذیرش درخواست ماندن شخص دیگری.

پس از رزرو ، میزبان باید موارد اساسی را در اختیار مهمانان خود قرار دهد ، از جمله:

  • دستمال توالت
  • صابون
  • ملحفه / ملحفه
  • حداقل 1 حوله برای هر مهمان رزرو شده
  • حداقل 1 بالش برای هر مهمان رزرو شده

سرانجام ، طبق گزارش Airbnb ، شرکت ارائه خواهد داد میزبان s پشتیبانی جامعه و منابع غیر انتفاعی برای هدایت تجربه ، و تا سقف 1.000.000 دلار از خسارت اموال محافظت می کند در صورت این که این اتفاق بیفتد می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه پیدا کنید در وب سایت شرکتبه

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir