چگونه هنگام تعطیلات گیاهان خود را زنده نگه داریم


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: استودیو JRP (شاتر استوک)

اگر خانه پر از گیاه دارید ، داشتن دوستانی که بتوانند از آنها به خوبی مراقبت کنند در حالی که غایب هستید مشکل است. بعلاوه ، اگر کسی هر روز در دسترس نباشد و گیاهان شما را به مراقبت های ویژه مورد نیاز خود برساند ، چه می کنید؟ در اینجا برخی از هک ها آورده شده است که گیاهان شما را در وقت خود شاد و سالم نگه می دارد.

چگونه در زمان تعطیلات به گیاهان خود آبیاری کنید

بزرگترین نگرانی مردم هنگام تنها گذاشتن گیاهان احساس آبیاری منظم است. و اگر خانواده بزرگی از گیاهان مختلف داشته باشید ، مجبور خواهید بود که به گونه ای دیگر از آنها مراقبت کنید. خوشبختانه ، شما می توانید سیستم های مختلف آبیاری را با توجه به نیاز گیاهان خود تجهیز کنید.

برای آبیاری گیاهان خود از یک بطری شراب استفاده کنید

برای گیاهان بزرگتر که نیاز به آبیاری منظم دارند ، گزینه ای برای یک بطری شراب یک انتخاب عالی است یک بطری شراب خالی بردارید ، سپس سوراخ درپوش فلزی را سوراخ کنید و بطری را با آب پر کنید. درپوش (اکنون سوراخ شده) را دوباره از بالا بچرخانید. درپوش بطری شراب را به گلدان خود برگردانید و آن را به اندازه کافی عمیق قرار دهید تا بطری بتواند به تنهایی بایستد. آب با گذشت زمان به آرامی تخلیه می شود و گیاه شما را در مدت زمانی که دور هستید تغذیه می کند.

گیاهان را به عنوان مخزن آب در وان یا استخر کودکان قرار دهید

اگر چندین گیاه گرمسیری دارید و ممکن است بطری شراب کافی نداشته باشید ، می توانید به گیاهان خود رطوبت لازم در حمام را بدهید. باغ نویس باربارا دلپذیر او گفت خانه زیباl بهترین روش برای مراقبت از انواع گیاهان آپارتمانی هنگام تعطیلات این است که وان خود را با یک تا دو اینچ آب پر کنید. همه بشقاب ها را از ته گلدان های گیاه برداشته و هر گیاه را در وان با هم قرار دهید. گیاهان آب را از طریق سوراخ تخلیه جذب می کنند و در صورت لزوم در حالی که شما دور هستید ، آب می نوشند. همان روند کار می کند استخر کودکان برای گیاهان خارج از منزل شما

گیاهان را براساس گونه ها گروه بندی کنید

قبل از حرکت گیاهان خود را براساس نوع مرتب کنید. ساكلنت ها و كاكتوس ها باید در كنار گیاهان دیگری باشند كه در طول رفتن شما نیازی به توجه نخواهند داشت. قبل از ترک اینها را آبیاری کنید ، آماده می شوند. بیشتر ذخیره کنید گیاهان گرمسیری با هم تا بتوانند یکدیگر را با رطوبت و گرما تغذیه کنند.

چگونه می توان جریان هوای گیاهان خود را تنظیم کرد در حالی که نیستید

مراقبت بعدی برای گیاهان شما اکسیژن و جریان هوا است. (من از آن دسته افرادی نیستم که پنجره های خود را باز می گذارند وقتی می دانم که برای مدت طولانی دور خواهم بود.) روشهایی وجود دارد که می توانید گیاه خود را به محیط رطوبت و خشک نیاز دهید ، درصورتی که نمی توانید تنظیم کنید دمای روز. از روز

یک گلخانه موقت درست کنید

درج a ظرف پلاستیکی بیش از گیاهان کوچک که عاشق رطوبت هستند. ظرف پلاستیکی ایجاد خواهد کرد گلخانه کوچک، اجازه می دهد تا چرخه آب و رطوبت در حالی که شما دور هستید حفظ شود. این نیز با یک کار می کند کیسه پلاستیکی به عنوان یک تراریوم کوچک.

گیاهان را از پنجره ها دور کنید تا برگردید

گروه بندی گیاهان ساده ترین راه برای کنترل جریان هوا و درجه حرارت گیاهان در هنگام غیبت است. گیاهان گرمسیری به حمام شما می روند ، و ساکالنت ها هر طور که دوست دارند در گوشه خشک می شوند. اما می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه گیاهان از هرگونه متغیری که ممکن است دما را در برهه ای تغییر دهد دور هستند. گیاهان را از منافذ هوا دور نگه دارید ، پنجره های خورشیدی، و بخاری. بدون اینکه آنها را جابجا کنید ، این موارد می توانند گیاهان حساس شما را سریعتر از آنچه فکر می کنید خشک کنند.

قبل از تنها گذاشتن گیاهان ، گرما یا متغیر را تنظیم کنید

این مرحله می تواند قبض آب و برق شما را برای مدت زمان ناپدید شدن افزایش دهد ، لازم به ذکر است که این سازگار با محیط زیست نیست ، اما در صورت لزوم ، گیاهان شما از شما برای صرف هزینه اضافی برای آنها مانند تنظیم حرارت یا درجه حرارت تشکر می کنند متغیر را کنترل کنید در حالی که آنها از بین رفته اند. این ممکن است به معنای آمدن با قبض برق بیشتر به خانه باشد ، اما گیاهان شما احتمالاً هنگام بازگشت به خانه زنده می مانند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes