[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه در اداره خود استقلال خود را به سرقت ببریم

عکس: Southworks (Shutterstock)

برای کسانی که حدود 18 ماه گذشته را گذرانده اند از راه دور کار می کند، انتقال از خانه و بازگشت به محل کار می تواند یک چالش باشد (یا بوده است). نیازی نیست نگران یک روز کاری طولانی تر باشید – اگر چیزی وجود دارد ، پس می توان کوتاه کرد در زمان صرف شده در محل کار – اما بیشتر در مورد از دست دادن استقلال کارگران دور افتاده در طول همه گیری.

وقتی کسی همیشه به شما نگاه نمی کند ، شما می توانید نحوه انجام کارها را انتخاب کنید. ” دکتر آرویند مالهوتراکنان فلگلر ، استاد استراتژی و کارآفرینی در دانشکده تجارت دانشگاه کارولینای شمالی ، اخیراً به BBC Worklife گفت، توجه داشته باشید که “چیزهای کوچک” ، مانند فرصتی برای پیاده روی سریع بعد از ظهر یا 10 دقیقه برای شارژ ماشین ظرفشویی ، می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

بنابراین چگونه می توانیم حداقل بخشی از استقلال خود را در حین کار از راه دور حفظ کرده و به دفتر برگردانیم؟ مالهوترا در مقاله ای در مورد نحوه دستیابی به این هدف با نویسنده کیت مورگان بینش های بیشتری را به اشتراک گذاشت زندگی کاری بی بی سیبه

هرچه زودتر در مورد آن با مدیر خود صحبت کنید ، بهتر است

در حالی که برخی از کارفرمایان تغییرات سیاست – مانند توانایی کار از راه دور در هفته – را قبل از بازگشت کارکنان به دفتر اعلام می کنند ، بسیاری دیگر انتظار دارند مردم برگردند و وانمود کنند که سال 2019 است و کل وضعیت همه گیر هرگز اتفاق نیفتاده است.

در هر صورت ، دریابید که کدام جنبه های (ممکن) کار از راه دور را می خواهید حفظ کنید و در این مورد با مدیر خود صحبت کنید – هرچه زودتر بهتر. (در حالت ایده آل ، قبل از بازگشت به دفتر.)

“من فکر می کنم که اگر استقلال مکان و زمان را کنار بگذارید و وارد دفتر شوید ، باید با مدیر خود صحبت کنید و برای انعطاف پذیری چانه بزنید. چی می خواهی کار کنی ” مالهوترا به بی بی سی گفتبه “اگر شما وارد شوید و کار خود را به روشی که به شما گفته شده انجام دهید ، شاید یک شغل خلاقانه و خلاقانه تر وجود داشته باشد که در آن می توانید استقلال بیشتری داشته باشید.”

کنترل سطح کارهای خرد را حفظ کنید

بسیار خوب ، بنابراین ممکن است نتوانسته اید با یک کد لباس اداری که شامل لباس خواب است ، یا فرصت انجام این کار مذاکره کنید. کار مداوم از راه دور، اما به گفته مالهوترا ، راههای دیگری برای حفظ خودمختاری شما وجود دارد – به ویژه آنچه او “سطح وظایف خرد” می نامد.

چه مردم متوجه شوند یا نه ، احتمالاً این همان کاری بود که آنها هنگام کار در خانه انجام دادند. “ما ساعت های خاصی را برای انجام آنچه که باید انجام دهیم مسدود کردیم و به خود فضا و زمان دادیم تا فکر کنیم.” او به بی بی سی گفتبه “من فکر می کنم تمرین این عادت باید با ما به دفتر برگردد. خودمختاری هایی وجود دارد که می توانید آنها را در نه تا پنج سال خود پس بگیرید.

این می تواند شامل مواردی مانند اجتناب از برنامه ریزی قرار ملاقات (در صورت امکان) یا مسدود کردن چند دقیقه در تقویم شما در طول روز باشد ، در حالی که می دانید می توانید از استراحت سریع برای شارژ مجدد استفاده کنید. نه ، کار با دفتر خانه شما یکسان نخواهد بود ، اما حداقل شما چنین احساسی خواهید داشت مقداری درجه کنترل بر روز شما

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir