چگونه هنگام کشیدن علف هرز قدمان بلند شود


با وجود ملت گیج کننده ما ، بغل گیج کننده آهسته از شاهدانه قانونی ، استفاده از علف های هرز تفریحی برای هزاره ها وجود داشته است. تا اینکه یکبار بزرگ شد وحشی در پارکینگ های نیویورک، در حال حاضر تقریباً یک پنی هزینه دارد – به ویژه هنگامی که با تمام مالیات های ناشی از فروش مشروط مرتبط است – بنابراین جستجوی راه هایی برای بهبود اثرات ارائه شده توسط هر جوش یک استراتژی معتبر است.

برخی از ما سال ها قانون کشیدن علف های هرز را دور زده ایم. دیگران برای اولین بار به تجربیات شخصی و شخصی دسترسی دارند – و شخص چنین تجربه ای را کاملاً بدست می آورد منطقه بندی شده، یک سنت قدیمی که برای یک نوع از افراد به معنی a است پیاده روی Star: Deep Space Nine بسته تراشه marathon و Trader Joe’s Dark Russet ، در حالی که برای دیگران به معنای سرگرمی اجتماعی ، فعال یا در فضای باز است. همه آنها راههای معتبری برای لذت بردن از اثرات مصرف حشیش هستند. اما برخی از شما ممکن است به کمی کمک نیاز داشته باشید تا کاملا شناور باشید و ما اینجا هستیم تا نکات و ترفندهایی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید به آنجا برسید.

چرا انبه و علف ترکیبی قدرتمند هستند

اگرچه این یک دستور غذا یا راهنمای رژیم نیست ، اما دانستن مسیر پیرامون برخی غذاها می تواند مفید باشد وقتی می خواهید از آن بیشترین استفاده را ببرید – و این به لطف مواد شیمیایی گیاهی است. حشیش خود ساخته شده است تا صدها نفر از این پسران، که همه آنها شامل اثر همراه هستند. عملکرد ترکیبی این مواد شیمیایی و کانابینوئیدها مانند THC همان چیزی است که باعث مسمومیت می شود. بسیاری از این مواد شیمیایی همچنین در تن مواد غذایی ، گیاهان و محصولات وجود دارد.

ترکیبات معطر ، lایک ترپنی، دادن ouid عطر لوکس و متنوع آن میرسن ، که در میوه های انبه یافت می شود ، تنها یکی از این مواد است و به دلیل خواص ضد اضطرابی (کاهش دهنده اضطراب) مورد مطالعه قرار گرفته است. با تنوع مناسب انبه و شاهدانه ، می توانید به این اثر مفید دسترسی پیدا کنید ، اما ذکر این نکته ضروری است که اثرات آن از سویه به سوی دیگر بسیار متفاوت است. این نیز فقط یک گفتگو نیست – نظریه پشت آن این توجیه علمی دارد– اما تجربه حاصله به آسانی قابل پیش بینی نیست مگر اینکه آزمایشگاهی مناسب برای آزمایش میوه و علف های هرز میوه خود داشته باشید.

میرتل نه تنها در انبه ، بلکه در برگ های خلیج ، لیموترش و هل نیز وجود دارد. این فیتوشیمیایی بد بو و تیز همچنین تنها ترپن روانگردان در زرادخانه نیست –لیمو لیمو اغلب به عنوان انرژی بخش دیده می شود، و در مرکبات به راحتی قابل دسترسی است ، در حالی که لینالول رنگ ستون فقرات اسطوخودوس آرام بخش است. همه این ترپن ها در موجی از محصولات حشیش “مبتنی بر تجربه” نشان داده می شوند که هدف آنها راهنمایی تجربه شما است ، از قلم به اندازه کافی به لغزش های بستگان.

و سپس ترفندهای حدیثی که از نظر علمی کمتر پشتیبانی می شوند اما اغلب تکرار می شوند ، که برای من به معنی نان موز است. اگرچه اطلاعات زیادی برای پشتیبان گیری آن وجود ندارد (هنوز) ، هر کسی که نان موز تزریق شده من را خورده است به طور غیرقابل توضیح سنگ بیشتری از آنچه انتظار می رود دریافت کرده است ، نه به این دلیل که من آن را با مقادیر زیادی THC بسته بندی کرده ام. گاهی اوقات فکر می کنم ادویه جات ترشی جات است – من از میخک ، دارچین و هل برای طعم دادن به نان خوشمزه استفاده می کنم – اما غذاهای مشابه چاشنی هرگز مانند نسخه موز عمل نکرده اند. در حال حاضر ، من گمان می کنم که این اثر ممکن است مربوط به مواد شیمیایی گیاهی موجود در موزهای بسیار رسیده باشد که من برای تهیه آن استفاده می کنم.

با آروماتراپی حداکثر تلاش خود را انجام دهید

در حالی که شما سنگ های فوق العاده دریافت می کنید می تواند باشد عالی است ، بیایید واقعی باشیم – افزایش حداکثر شما همچنین می تواند به معنی کاهش آن تا یک درجه باشد. هیچ راه اثبات شده ای برای رهایی از مسمومیت بیش از حد حشیش وجود ندارد ، و در حالی که تهدید کننده زندگی نیست ، اما اینطور است برای افرادی که برای سفر ثبت نام نکرده اند کاملاً ناخوشایند استبه بطور خلاصه ، بوییدن دانه های فلفل سیاه و نوشیدن لیموناد موثر است ، اما من ترجیح می دهم از رایحه درمانی اولیه برای خنک کردن سوله خنک استفاده کنم. استفاده از رایحه ها برای آرامش بدن و مغز به شما کمک می کند تا بر تجربه تمرکز کنید ، که به طور ذاتی آن را افزایش می دهد. یک پف اسطوخودوس سرشار از لینالول برای قرار دادن وسایل مصرف کنید یا کمی نعناع رقیق شده را برای مقابله با درد بمالید. این روشها هم قبل و هم بعد از مصرف جواب می دهند.

برای تحمل استراحت کنید

یکی از راههای اصلی برای احساس سنگسار بیشتر این است که کمتر کشته شود. اگر شما از مصرف کنندگان حشیش کاملاً تفریحی و معتدل هستید ، احتمالاً می توانید شهادت دهید که با مصرف مجدد آن ضربه کوچکی به سر احساس خواهید کرد ، در حالی که یک کاربر روزمره یا پزشکی ممکن است نیاز به ضربه قوی تری برای احساس روحیه داشته باشد. استفاده از چیزی که “T break” نامیده می شود برای مدتی که نشان دهنده عادات غذایی شماست ، به گیرنده های CB بدن شما اجازه می دهد تا مجددا تنظیم شوند.

میکس ‘n’ match

من سعی می کنم این را به عنوان یک طبقه بندی کنم روش، اما یک روش نسبتاً رایج برای طعم دادن شامل ترکیب حشیش با سایر مواد سمی و / یا مواد روانگردان است. از بین بردن کافئین و علف های هرز به آسانی امکان پذیر است – بسیاری از کاربران معمولی حشیش و قهوه (یا چای ، نوشابه یا ردبول) را به طور همزمان مصرف می کنند تا تمرکز آرام داشته باشند. برخی آن را بیش از حد آزاردهنده می دانند، اما این ترکیب کاملاً بی خطر است ، بنابراین اگر از قبل هم به طور قابل اعتماد و هم با موفقیت استفاده می کنید ، از آزمایش نترسید.

ترکیبات دیگر پیچیده تر هستند. مشروبات الکلی و حشیش راه حل دیگری برای بسیاری است ، اما خطرات وجود دارد که به طور گسترده مورد بحث قرار نگرفته است. THC می تواند اثرات خطرناک الکل را افزایش دهد – و اگر قبلاً زیاد نوشیده اید ، ایده خوبی نیست – و ترکیب این دو باعث ایجاد بیش از حد THC در جریان خون می شودکه به معنی مستی اضافی است. در حالی که ممکن است از هیاهوی این جفت مست کننده لذت ببرید ، حتماً در آن زیاده روی کنید.

مخلوط دیگر کاملاً ممنوع است ، اما از آنجا که در منطقه من جرم انگاری شده است ، می توانم به شما بگویم که به طور منظم مصرف می شود – اغلب همزمان با علف های هرز. داروهای روانگردان مانند سایلوسیبین ، DMT و دیگران در شرایط خود درمانی و همچنین در سناریوهای سرگرمی استفاده می شود. این یکی دیگر از زمینه های تحقیق ضعیف است ، اما برخی گزارش می دهند که شاهدانه می تواند برخی از عوارض جانبی ناخوشایند مواد روانگردان را متعادل و نرم کند. یک کلمه احتیاط: من به شدت توصیه می کنم آنها را در حالی که تجربه دارید جدا نگه دارید ، زیرا بسیاری از آنها وقتی با هم مصرف می شوند بسیار شدید می دانند.

حتی اگر در 70 سالگی هستید ، یکی از این هک های مست کننده را امتحان کنید – می تواند همه چیز را تغییر دهد. به هر حال ، مخلوط کردن شاهدانه در جریان برنامه روزانه شما – با همه غذاها ، نوشیدنی ها و فعالیت های آن – بهترین راه برای لذت بردن از آن است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes