[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه وان آب گرم خود را به استخری خنک و خنک تبدیل کنیم

عکس: کورهان (Shutterstock)

وان آب گرم وقتی سرد است ، اما وقتی بیرون است درجه حرارت و رطوبت شروع به افزایش می کند ، خفگی در آب جوش داغ ممکن است چندان جذاب به نظر نرسد. خوشبختانه شما می توانید کاری در این زمینه انجام دهید. که در مقاله ای درباره هنکر ، میشل مایلی نحوه خنک کردن و سپس خنک نگه داشتن را توضیح می دهد وان آب گرم – یا باید بگوییم استخر سرد جدید شمابه در اینجا چیزی است که باید بدانید.

نحوه خنک کردن وان آب گرم

تبدیل وان آب گرم به استخر غوطه وری طراوت شامل موارد زیر است: به گفته مایلی:

  1. با تنظیم ترموستات روی 85 درجه یا پایین تر ، حرارت را کاهش دهید یا حرارت را کاملاً خاموش کنید.
  2. راهی برای تهویه وان آب گرم پیدا کنید. اگر نور مستقیم خورشید نیست ، فقط قسمت بالایی آن را باز کنید. اگر چنین است ، نودل استخر یا توپ تنیس را زیر هر گوشه درب قرار دهید تا گرما خارج شود.
  3. یا منتظر بمانید تا آب خود به خود بریزد، یا در صورت نیاز به سرعت بخشیدن به این روند ، مقداری از آب را تخلیه کرده و آن را با سرما جایگزین کنید آب از شیلنگ باغ
  4. اگر آب سرد را از شلنگ اضافه می کنید ، مواد شیمیایی موجود در وان آب گرم را مطابق آن تنظیم کنید.
  5. جت ها را در وان بچرخانید تا هوای خنک وارد آب شود و دما را سریعتر کاهش دهید. با غروب آفتاب این کار سریعتر انجام می شود.

چگونه می توان وان آب گرم را در تابستان خنک نگه داشت

هنگامی که وان آب گرم به دمای مطلوب رسید ، می خواهید آن را به همین صورت نگه دارید. مایلی پیشنهاد می دهد چند شیشه شیر خالی یا دیگر ظروف پلاستیکی را با آب پر کنید و آنها را فریز کنید ، سپس در صورت لزوم مانند تکه های بزرگ یخ در وان آب گرم قرار دهید.

وی می گوید ، گزینه دیگر خرید کولر آب گرم است ، که اکثر تولیدکنندگان اکنون آن را به صورت اختیاری ارائه می دهند. اما مگر اینکه سعی کنید به دمایی برسید که به اندازه کافی سرد باشد (مانند ورزشکاران) ، احتمالاً می توانید حمام خود را به اندازه کافی گرم نگه دارید سرد بدون کولر ، مایلی را اضافه می کندبه

خبر خوب این است که hot tuعایق b در هر دو جهت عمل می کند – آب را در تابستان زیبا و خنک نگه می دارد به نحوی که در زمستان گرما را حفظ می کند. این امر به ویژه اگر درب را هنگامی که از استخر جدید خود استفاده نمی کنید ، بگذارید موثر است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir