[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: ترو وسالاینن (شاتر استوک)

همه گیری در اینجا در ایالات متحده در حال ضعیف شدن است (حداقل فعلا) ، کار کنید بازار به آرامی علائم بهبودی را نشان می دهد، و میلیون ها کارگر فرار کرده اند شغل آنها در بسیاری از عناوین “استعفای بزرگ.شما ممکن است یکی از آن افراد باشیدکارگر هستند با در نظر گرفتن آنچه شما خواستن از کار ، الفو در حالی که گم شدن در عاشقانه بستن در زندگی حرفه ای شما آسان است – به خصوص اگر از کار خود متنفر باشید-شما باید به چند چیز در مورد فکر کنید دوره زمانی بین شغل قدیمی شما و آنچه در آینده خواهد آمد.

نحوه جابجایی بین مشاغل

اگرچه توصیه می شود قبل از رفتن به خروجی ، کار دیگری ترتیب دهید، برخی افراد ترجیح می دهند عمر طولانی تری داشته باشند خطرناک. اگر به دلیل رئیس افسرده رفتید یا خواسته های بی امان که منجر شد در حال سوختن ، پس احتمالاً تصمیم درستی گرفته اید ، حتی اگر شبکه ایمنی را از دست داده باشید. شما برای کشف فرصت های جدید و پیگیری زمینه های رشد شخصی احتمالاً به خلا into خواهید رفت. به گفته مربی در کارنامه کاری خود نانسی لیتون، شما باید این را برای هرکسی که در آینده مصاحبه خود را انجام دهید واضح کنید.

او به Lifehacker گفت:

اگر شغلی را قبل از اینکه شغل دیگری داشته باشید ترک کنید ، باید توضیح خوبی داشته باشید که چرا این انتخاب را انجام داده اید. به عنوان مثال ، این ممکن است به دلیل رئیس وحشتناک شما نباشد ، اما ممکن است به این دلیل باشد که شما علاقه مند به داوطلب شدن یا شرکت در کلاس ها برای کشف علایق دیگر و یا تغییر شغل احتمالی هستید.

یادداشت های لیتون ، همانطور که در پوشش قبلی Lifehacker تکرار شد ، هرگز بدون برنامه کار خود را ترک نکنید. به گفته وی ، بخشی از این برنامه می تواند شامل ایجاد مهارت های جدید و پیگیری زمینه های مورد علاقه حرفه ای باشد که مدت ها شما را شیفته خود کرده است. اما شما فرصتی برای فرو رفتن در دندانهای خود نداشته اید. “به یاد داشته باشید که هرچه بیشتر در بین مشاغل فاصله بگیرید ، به عنوان یک کاندیدا کمتر مطلوب خواهید بود مگر اینکه در تلاش برای کسب مهارت های جدید از طریق آموزش اضافی یا داوطلبانه باشید.”

با این حال ، آماده باشید تا تعطیلات خود بیش از آنچه انتظار داشتید ، حتی اگر بازار کار قوی باشد.

چه مدت می توانید یک استراحت از کار؟

وی می گوید: “زمان زیادی را برای استراحت صرف نکنید.” مارک سیندلا، بنیانگذار زندگی نامه Leet Resume. وی افزود: اگرچه بازار فعلی بسیار قدرتمند است ، اما افرادی كه بیش از چند ماه منصرف می شوند ، ممكن است در آینده نزدیک خود را در معرض آسیب ببینند.

این معایب هر دو سنتی هستند – یافتن شغل در هنگام شغل آسان تر است و وابسته به زمان ما است. لیتون گفت: “اگرچه بازار کار واقعاً خوب پیش می رود (بیکاری به سطح مارس 2020 بازمی گردد)” ، اکنون تحرک زیادی وجود دارد و قوانین مشابه همیشه در مناطقی که رقابت زیادی وجود دارد ، اعمال می شود. ”

برای این منظور ، سیندلا توصیه می کند که استراحت ایده آل حدود دو تا سه ماه طول بکشد ، اما هرگز بیش از شش ماه کشش نداشته باشید. نیم سال آستانه زمانی است که هنوز “نیازی به توضیح بیش از حد” برای کارفرمای آینده ندارد.

اما همیشه بر اساس آن برنامه ریزی و بودجه بندی کنید. اگر قصد دارید سه ماه از کار خود استراحت کنید ، ممکن است بودجه ای را برای حدود شش ماه اختصاص دهید ، زیرا خوب ، همه چیز اتفاق می افتد. لیتون گفت: “بعضی اوقات بهترین برنامه ها طبق برنامه انجام نمی شوند.” از این گذشته ، اگر شغلی را ترک کنید که لذت زندگی را از شما گرفته است ، می خواهید یکی از کارهایی را که حداقل فکر می کنید دوست دارید دوست داشته باشید.

مزایایی که از کار می گیرید نیز فاکتور بزرگی است ، بنابراین در صورت معنی ترک واقعاً توصیه نمی شود در نتیجه بیمه درمانی قبلی. اگر توانایی پرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی را دارید – که بسیار مشهور است و هزینه زیادی هم برای بودجه شما دارد – این یک چیز است ، اما مراقبت های بهداشتی قبلی فقط برای کسانی که پس از انصراف از زندگی می توانند از طریق همسر خود برنامه ریزی کنند ، امکان پذیر است.

نحوه شارژ مجدد پس از ترک کار

بخشی از ترک کار مستلزم درک این موضوع است که بیکاری فقط خوابیدن و راه رفتن صبح نیست. مطمئناً می توانید این کار را انجام دهید و احتمالاً باید هم این کار را انجام دهید اما مفهوم “شارژ مجدد“این را می توان به بهترین شکل درک کرد روند جهت گیری مجدد. خیلی فکر کنید که می خواهید حرفه شما به کجا برسد. اگر شغل خود را رها کرده اید و باطل شده اید ، مطمئناً خود را مدیون این سوال بزرگ ، ترسناک و مهیج هستید.

یادگیری چیز جدید ، چه اختصاص به یک هدف از طریق داوطلبانه داشته باشد یا حضور در درسی که ممکن است شما را با حرفه دیگری آشنا کند قطعاً راهی برای دستیابی به این هدف است. ما امیدواریم که این کار به شما کمک کند نه تنها احساس شارژ کنید بلکه برای رسیدگی به هر کاری آماده باشید خوابیده رو به جلو

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir