[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه پس از لغو عضویت ، مانع از شارژ کارت خود توسط باشگاه بدنسازی شویم

عکس: استودیو مهندسی (Shutterstock)

سالن های بدنسازی شهرت وحشتناکی برای نداشتن دارند در حقیقت لغو ورزشگاه وقتی عضویت را نادیده می گیرید ، چه می کنید؟و بارگذاری کارت خود را ادامه دهید مدتها پس از لغورهبری؟ در اینجا نکاتی برای اطمینان از عدم دریافت دستمزد توسط یک باشگاه بدنسازی بی وجدان آمده استبه

عضویت بدنسازی خود را مرور کنید قرارداد

قبل از اینکه پس از لغو را به چالش بکشیدهزینه وام یا کارت بدهی ، ابتدا قرارداد خود را بررسی کنید. در حالی که بسیاری از سالن های ورزشی هزینه های دوره ای دارند که ماهانه است ، برخی از آنها ممکن است حداقل مدت زمانی مانند سه یا شش ماه داشته باشند ، به ویژه اگر بخشی از پیشنهاد عضویت با تخفیف باشد. سالن ورزشی همچنین ممکن است یک بند داشته باشد که می گوید آنها نیاز به اخطار 30 روزه دارند که برای آخرین پرداخت شروع شده است. در این صورت ، شما برای این ماه آنجا خواهید بودبه

چی انجام ندهید کاری که می خواهید انجام دهید این است که پرداخت ها را در حالی که هنوز در قرارداد هستید متوقف کنید ، زیرا این هزینه ها قانونی هستند و می توانند به یک آژانس جمع آوری ارسال شوند (به همین دلیل است که شما تصور نمی کنید که یک کارت اعتباری منقضی شده به سادگی خدمات را “لغو” می کند. – این هزینه های ماهانه همچنان اعمال می شود).

نحوه جبرای لغو عضویت ، سالن ورزشی را فشار دهید

Lifehacker یک پست عمیق در مورد نحوه ایجاد سرطان دارددرخواست لایه سازی در هر زنجیره تناسب اندام اصلی ، به همراه یک الگو برای نحوه نوشتن ایمیل یا نامه شما ، اینجا. این امر در بیشتر سالن های بدنسازی صادق است همه کاری که باید بکنی. با این حال ، اگر این کار نمی کند ، باید این کار را انجام دهید لغو کردن عضویت شخصی شما در ورزشگاه و اگر این است امکان پذیر نیست ، سعی کنید معافیت دیگری ارسال کنیداعلان از طریق نامه مجاز ، که به امضای کارمند تناسب اندام پس از دریافت نیاز دارد.

با بانک یا شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید

اگر همه گزینه های قبلی شکست خورده است ، هزینه را با صادرکننده کارت خود ، به عنوان یک فرم آنلاین در وب سایت خود (در صورت ارائه آن) ، یا از طریق پست (آنها باید آدرس پستی خاصی برای اعتراض به هزینه داشته باشند) به چالش بکشید ، با استفاده از این الگو ارائه شده توسط کمیسیون تجارت فدرال

مطمئن شوید که فوراً این کار را انجام می دهید ، زیرا باید نامه را ارسال کنید ظرف 60 روز تقویمی از تاریخ ارسال اتهام مورد اختلاف برای شما. پس از دریافت ، ناشر 30 روز فرصت دارد تا به صورت کتبی پاسخ دهد و باید شکایت شما را در دو چرخه صورتحساب حل کند.

در صورت پرداخت با کارت اعتباری ، صادرکننده هزینه را تعلیق می کند تا اتمام تحقیقات با این حال ، کارت های نقدی محافظت کمتری دارند ، بنابراین تا زمانی که تحقیقات کامل نشود ، پول خود را پس نمی گیرید.

مراحل اضافی نجات دادن دیگران با همین مشکل

با ثبت شکایت در دفتر کسب و کار بهتر به “پیش پرداخت” به سایر کاربران فکر کنید اینجاهمانطور که شکایات کافی می تواند مقامات را به شرکت های تناسب اندام که شیوه شارژ متقلبانه دارند هشدار دهد. به طور مشابه ، یک گزینه دیگر این است که شکایت خود را با شکایت خود ثبت کنید دادستانی ایالتزیرا می توانند اختلافات بین تجارت و مصرف کنندگان را واسطه کنند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir