[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه کابینت آشپزخانه خود را به قفسه های باز تبدیل کنیم

عکس: از Pixel-Shot (Shutterstock)

اگر ظاهر قفسه های آشپزخانه باز را دوست دارید ، اما ایده پاره کردن کابینت های موجود را دوست ندارید ، در واقع می توانید خودتان آنها را به قفسه تبدیل کنید. با این حال است کمی بیشتر از برداشتن درهای کابینت – ما به شما خواهیم گفت که چگونه این کابینت های منسوخ را به قفسه های باز تبدیل کنید.

نحوه تبدیل کابینت آشپزخانه موجود به قفسه باز

ابتدا تمام کابینت هایی را که قصد تبدیل آنها را دارید خالی کرده و آنها را تمیز کنید. اکنون وقت آن است که گرد و غبار یا خاکی را که در طول سالها انباشته شده است پاک کنید (و شما تعجب می کنید که چگونه متوجه نشده اید که چقدر مواد کثیف در آنجا جمع شده است). سپس باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید قسمت میانی را که دو طرف کابینت را جدا می کند حذف کنید. اگر بخواهید می توانید آن را دست نخورده بگذارید ، اما همین اراده کمی چالش برانگیز (هرچند غیرممکن نیست) کار کردن در حین کار.

برای حذف آن ، از a استفاده کنید اره برای برش با دو تیغه برای برش پایین و بالای تخته. اگر بعد از برش در برداشتن قطعه مشکل دارید ، از چکش استفاده کنید کمی جابجا شود هنگامی که تقسیم میانی برداشته شد ، قفسه های داخلی را بردارید. از یک چاقوی بتونه برای جدا کردن قطعات ناهموار استفاده کنید ، سوراخ های کوچک یا فرورفتگی های داخل کابینت را با بتونه پر کنید و سپس محل را بپزید تا یکدست شود. خانه ها و باغ های بهتر همچنین برای جلوه کامل تر ، روکش مبل را به لبه جلویی قفسه ها ارائه می دهد.

دارم تماشا میکنم فیلم آموزشی آنها به عنوان نمونه ای از فرآیند تحول:

سپس Better Homes & Gardens توصیه می کند که تمام درزهای داخلی کابینت را با مهر و موم رنگ ببندید تا آنها را ببندید. در نهایت ، داخل و خارج قفسه را به رنگ دلخواه خود با رنگ مینای دندان یا رنگ مخصوص کابینت.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir