[ad_1]

عکس TikTok از انبوهی از کتابهای تحت پوشش متن "متقاعد کردن شما برای خواندن کتابهای مورد علاقه من فقط با گفتن خط اول آنها."

عکس صفحه: bookishizz / TikTok (استفاده منصفانه)

TikTok یک بهشت ​​برای سازندگان است و امروزه این پلت فرم نه تنها با افراد با نفوذ شیک و کمدین های بلند پرواز مسدود شده است. یک جامعه جدید در این برنامه شکوفا شده است و از کاربران تشکیل شده است ، که بسیاری از آنها را نوجوانان شامل می شوند کتابها– هنگامی که صحبت از رونق رسانه های اجتماعی می شود ، یک محصول کاملاً شگفت انگیز است.

اگر عادت های خواندن شما کمی راکد است ، اما شما نمی خواهید توسط یک خبرنامه منتشر شوید و وقت کافی برای یک باشگاه کتاب ندارید ، باید BookTok را امتحان کنید – این گوشه پر رونق دنیای رسانه های اجتماعی پر از خواننده است با نظرات. در اینجا نامه ای در مورد چگونگی استفاده بیشتر از BookTok آورده شده است.

BookTok چیست؟

این یک جامعه فوق العاده محبوب در TikTok است ، جایی که کاربران فرهنگ کتاب و استامپ را برای نویسندگان و خوانش های مورد علاقه خود جشن می گیرند. اگر آن را عظیم بنامیم ، این باعث ضرر وی می شود – هشتگ #booktok دارد 13 میلیارد بازدید در زمان نوشتن مقاله – و او به حدی دستگیر شده است که صنعت نشر است در حال تلاش برای سوار شدن است روی کوکتل های ویروسی اش. حتی Barnes & Noble قدیمی تزلزل ناپذیر نیز هست داغترین عناوین در بوکتوک را دنبال کنید، بدون شک یک حرکت تجاری حیله گر است.

اگر از قبل با TikTok و مشخصات اولیه آن آشنا هستید – 41 درصد کاربران بین 16 تا 24 سال هستند ، طبق یک مطالعه توسط Omnicore– پس عناوین محبوب BookTok معنا پیدا می کند: کتاب برای بزرگسالان ، و همچنین عاشقانه ها ، داستان های علمی و تخیلی و تا حدی کارهای هنری عمومی (از جمله برخی آثار کلاسیک) تأثیر زیادی در بین اعضای جامعه دارد.

برای مثال در مورد نحوه انتشار یک نشریه BookTok به زیر مراجعه کنید:

چه کتابهایی در BookTok منفجر می شوند؟

با توجه به الف گزارش از NBC News، بارنز و نوبل متوجه افزایش قیمت در فروش برخی از عناوین شده است ، که وی آن را به طور کامل به انتشارات TikTok نسبت می دهد. شانون دیویتو ، مدیر کتابها در Barnes & Noble ، به وب سایت گفت که کتابفروش با قرار دادن نمایشگرهای ویژه #BookTok در فروشگاه های سراسر کشور ، با محبوبیت کتاب های برکت داده شده توسط BookTok سازگار می شود. وی گفت: “من می دانم که تعداد زیادی مشتری وجود دارد که می گویند ،” من این کار را در TikTok به صورت روندی مشاهده کردم “.

عناوین سوزاننده عبارتند از:

این نکته را می فهمید: بسیاری از این کتابها سلیقه پایگاه اصلی کاربران TikTok را که معمولاً جوان و منحصراً آنلاین هستند ، برآورده می کنند. اگر به هیچ وجه با زمینه های اصلی که به طور منظم توجه افراد برنامه را به خود جلب می کند سر و کار داشته باشید ، در توصیه های خوبی غوطه ور خواهید شد. مثل فیت یانگ ، که برای کتابهایی مثل hellyeahbooks،، به گاردین گفت: “آنچه مردم واقعاً از بوکتوک دوست دارند ، یک عاشقانه فانتزی است. اگر به کسی بگویید که وقتی می خواهد خودش را بکشد رمان دارد ، این رمان تمام شده است. “

بهترین هشتگ های BookTok برای دنبال کردن

بعد از چند هشتگ منتخب ، شما را مستقیماً وارد اکوسیستم BookTok می کنم. آنها به اندازه کافی مناسب ، واضح و مناسب کتاب هستند: هشتگ #BookTok شما را ترک می کند ، اما تعدادی دیگر – از جمله # خواندن توک،، # کرم کتاب،، #BookStan،، # باشگاه کتاب،، # کتابها، و # نشر – از جمله موارد دیگری هستند که ممکن است هنگام شنا از طریق BookTok با آنها روبرو شوید. در نهایت هر یک از آنها باید شما را به سمت کتابی هدایت کنند که دوست دارید و می تواند فیلم های خود را منتشر کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir