[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تاتئوسیانا یانا (شاتر استوک)

بعد از اینکه مشترک شدیم چگونه لباسهای خود را درآورید، از ما پرسیدند که آیا با شلوار امکان پذیر است؟اوه ، البته ما رفتیم پیدا کردن خارج از. تنظیم کمر شلوار به خصوص اگر بسیار مفید استآیا شما کسی مثل من هستید؟ دانه چیا کمر مستعد ابتلا به آن است بنشین درست بین بیشترین اندازه کارخانه البته ، yشما می توانید با خیاط کار کنید بگیر سفارشی ساخته شده شلوار یا فروشگاه خود را بردارید-شلوار خریداری شده کمی آزاد ، اما اگر شما فقط به فضای کمی بیشتر نیاز دارید ، می توانید سعی کنید آنها را در خانه امتداد دهید برای کمی بیشتر اتاق تنفس

نحوه کشش کمر از شلوار الاستیک

کمربندهای الاستیک کشش زیادی در خود دارند اما محدودیت نیز دارند. اگر این حاشیه کمی سفت است ، می توانید از اتو کششی استفاده کنید باند الاستیک کمی بیشتر. کیپکیس دستورالعمل های دقیق برای کشش می دهد – aتنها چیزی که نیاز دارید اتو ، صفحه اتو و چند حوله است.

ابتدا می خواهید شورتهای کشسان را دور صفحه اتو بکشید بنابراین آنها تنیده باقی می مانند. اگر به پا نگه داشتن شلوار کمک می کند ، احساس راحتی کنید. سپس ، تیآهن خود را بشورید را به بالاترین تنظیمات تنظیم کرده و a را تنظیم کنید گرم ، مرطوب شستشوپارچه روی باند الاستیک. اتو را برای حدود فشار دهید ده ثانیه ، سپس اجازه دهید شلوار برای دیگری استراحت کند ده ثانیه. این کار را تکرار کنید پنج تا ده دقیقه کار کنید ، به روش خود کار کنید دور کمربند. کمر کشیده خواهد شد ، و تو می توانی دوباره روند را شروع کنید و هر چند بار که لازم باشد آنها را تا جایی که می توانند کشش دهید.

چگونه کشش ، کشش دور کمر مال شما شلوار

شلوار با کمربند الاستیک کمی متفاوت است ، همانطور که tاو پارچه می تواند باشد انعطاف پذیر ، اما تقریباً نیست الاستیک به عنوان شلوار یا شلوار استرچ ورزشی. آنها این کار را خواهند کرد با این حال بسیار متفاوت است هنوز می توانید از آهن برای شل شدن کمرتان استفاده کنید.

با کشیدن شلوار به همان روشی که با باندهای الاستیک شروع می کنید روی صفحه اتو همچنین می توانید از پشتی صندلی ، تخته برش یا دیگر سطح مقاوم در برابر حرارت سخت استفاده کنید. شلوار را با اسپری یا اسفنج مرطوب کنید به طوری که آن ها هستند مرطوب ، tمرغ پاتو بخار را بردارید و در خط کمر اتو بزنید. همزمان کمر شلوار را بکشید و بکشید ، هنگام راه رفتن آن را کشیده کنید. شلوار را امتحان کنید تا اندازه را بررسی کنید ، و در صورت لزوم تکرار کنید.

چگونه کمر کشیدن بر شلوار جین شما

جین یک ماده حتی سخت تر از شلوار است ، ولی هنوز هم با کمی کمک کشیده می شود. نکات خبرنامه چندین روش برای کشش کمر شلوار جین خود را نشان می دهد ، از جمله رفتن به مسیر نامناسب سوار شدن با آنها در وان و پوشیدن لباس های خیس.

اگر شما می خواهید به این مسیر بروید ، استمنll با آب گرم حمام کنید و بگیرید با شلوار جین و دکمه دار و ممطمئن شوید شلوار قبل از بیرون رفتن کاملاً خیس شده است. سپس حوله را خشک کرده و نیم ساعت راه بروید ، تشنج ، اسکات یا چیز دیگری مد نظر دارید شلوار و کمر را کشیدن.

همچنین می توانید امتحان کنید همان روش اتوکشی که برای شلوار استفاده می شود ، که احتمالاً خیلی ناراحت کننده است. فقط بگذار شلوار جین و آنها را با آب گرم مرطوب کنید استفاده كردن اسپری یا شستشو دهیدحوله. سپس شلوار جین او را درآورید کشش ، کشش آنها در اطراف یک آویز داخل آنها کمر ، طرز کار اطمینان حاصل کنید که آویز به اندازه کافی پهن و کشیده باشد کمی بیرون. مال خودت را بگذار شلوار خشک روی آویز ، و آنها را دوباره امتحان کنید و rتکرار کنید با آویز بزرگتر در صورت لزوم

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir