[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: Rocketclips، Inc. (شاتر استوک)

چیزی است که “s نه لذت بردن از پدر و مادر بودن این است که فرزندان کوچک خود را به مطب متخصص اطفال برسانید. وجود دارد بی پایان دلایل چرا مطب دکتر نیست سرگرم کننده – یعنی فرزند شما زخمی ، بیمار یا آنجا برخی از بثورات عجیب و غریب این یک بررسی سالانه است ، که ممکن است به معنای آینده بودن عکس ها باشد. فرزند شما چیزهای خشن برای لیسیدن پیدا خواهد کرد. و دکتر دفتر بایگانی می شود تا فرزند شما باشد باید صبر کنید

ما همیشه نمی توانیم آنها را از صدمه دیدن ، مریض کردن ، یا نیاز به شلیک داریم ، اما ما من میتوانم در حالی که در اتاق معاینه نشسته اید و منتظر پزشک آنها هستید آنها را به روشی بدون میکروب مشغول کنید: فقط یک نشانگر قابل شستشو و چند برچسب برای تزئین پوشش کاغذی جدول معاینه به همراه داشته باشید.

چگونه کودک خود را در مطب متخصص اطفال مشغول کنیم

این ایده از سوزی آلیسون از کودک شلوغ (که نمایش اینستاگرامی آن پر از درخشش است، راستی). آلیسون می گوید:

پس از موارد بی شماری از فرزندانم که در معاینات خود حقانیت ارباب مگس ها را آزمایش کردند … من این هک را سالها پیش اختراع کردم و هنوز هم هر بار انجام می دهم.

تحویل تابلوچسبها و بخار علامت گذاری.

روی کاغذ ، نام ، حروف ، نقل قول ها ، مشکلات ریاضی آنها را بکشید … هیچ چیز این یک کار پیچیده است ، به تمرکز و زمان نیاز دارد (که معمولاً هنگام انتظار زیاد داریم).

این مقاله یکی از معدود مواردی است که می توانید بدون میکروب روی آن حساب کنید و دکتر شما هر لحظه که از در بیرون می روید آن را دور می اندازد (اگرچه ممکن است فرزند شما بخواهد شاهکار خود را با خود به خانه ببرد و تمام. خوب ، هم).

آلیسون هشدار مهمی را ارائه می دهد برای اطمینان از اینکه ما این کار را با مسئولیت پذیری انجام می دهیم: اطمینان حاصل کنید که برچسب وجود دارد است قابل شستشو (بدون Sharpies)) و فراموش نکنید از این ترفند استفاده کنید تا کار لایه برداری برچسب ها را برای انگشتان کوچک راحت تر و ناامیدکننده تر کند.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir