چگونه کودک خود را مانند شما دوست کنیم


اگر شما’مثل من ، پس شما آگاهانه تصمیم گرفته اید که از همه افراد زیر 25 سال جلوگیری کنید. با این حال ، گاهی اوقات ، شما در یک اتاق با یک کودک کوچک گیر می کنید که فقط می خواهد گریه کند و آب کند و چه کسی ممکن است احساس کنید که بزرگترین ترس شما را تحریک کرده است.

خوشبختانه ، ما بزرگسالان باهوشی هستیم و می توانیم برای جلب رضایت ما ، از یک کودک لال به راحتی پیشگویی کنیم. از این گذشته ، نوزادان می دانند به معنای واقعی کلمه هیچ چیز، و ما حداقل چیزی را می دانیم ، بنابراین بیایید آنها را بدون لبخند لبخند بزنیم ، غر بزنیم و دوستمان داشته باشیم.

ابتدا به آنها اجازه دهید چهره شما را تشخیص دهند. نوزادان به راحتی می توانند کنتراست را تشخیص دهند ، بنابراین چند عینک حاشیه ضخیم (یا بهتر بگوییم عینک آفتابی) بگذارید تا به آنها کمک کند شما را بشناسند. اگر توانایی دارید ، رشد ریش به آنها کمک می کند تا چهره شما را تشخیص دهند. در حالی که ما در مورد موضوع کنتراست هستیم ، برخی از لباس هایی را بپوشید که آنها می توانند قدر آن را بدانند – سیاه و سفید برای نوزادان و رنگ های اصلی روشن برای کودکان خردسال. آنها همچنین هر چیزی را که زنجیر می کند یا سر و صدا ایجاد می کند دوست دارند ، بنابراین برخی از جواهرات جینگل را که می توانید به راحتی پاره کنید اضافه کنید و بگذارید تا لرزان شود.

سپس مواردی را بیاورید که شما را به عنوان حامل سرگرمی معرفی کنند. یک جعبه خالی یک چیز عالی و ایمن برای بازی است ، که به طور مشخص برای ما بزرگسالان سرگرم کننده نیست. اگر در اطراف یک سگ دوستانه وجود دارد ، آنها را ببرید و اجازه دهید کودک آنها را تعقیب کند یا آنها را نوازش کند خز ، فقط مطمئن شوید که صدمه ای نمی بینند. همچنین می توانید آنها را جلوی آینه پارک کنید تا فکر کنید بچه دیگری برای بازی دارند (وای! بچه ها لال هستند!). این کار تا حدود 18 ماهگی کودک م monthsثر است.

و اگر همه راه های دیگر به شکست منجر شد ، فقط بازی peek-a-boo را بازی کنید. او آنها را خوشحال خواهد کرد و تا قیام نکنند گریه نخواهد کرد. بپس باید بتوانید سریع ترک کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes