[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه کودک نوجوان سرسخت خود را روی صندلی ماشین سوار کنیم

عکس: دیوید تادوسوسیان (Shutterstock)

شما قبلاً لباس زیر ، شلوار و یک پیراهن برای کودک خردسال خود گرفته اید ، که واقعاً زندگی دیوانه وار را ترجیح می دهد. آنها با اکراه با جوراب و کفش موافقت کردند ، و شما توانسته اید دندانهای خود را در هشت ثانیه مورد نیاز مسواک کنید ، که برای گروه سنی مناسب است. و اکنون ، شما باید بدترین موجود را که بشر می شناسد روی صندلی ماشین قرار دهید.

بر هیچ کس پوشیده نیست که افراد کوچک 2 ساله هستند به 3 مداوم هستند و وقتی سعی می کنید آنها را در محل – با سگک های اجباری – قرار دهید ، چالش آنها می تواند سر به فلک بکشد. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی بستن آنها بدون توجه به میزان نبرد آورده شده است.

آنها را مجبور کنید فکر کنند این ایده خودشان است

نسبت به. تا قصه گویی یک کار دیگر که باید انجام دهند ، به آنها فرصت دهید تا به شما بگویند. گنگ بازی کنید و وانمود کنید که نمی دانید بعد از برنامه صبحگاهی شما چه اتفاقی می افتد. “خوب ، ما لباس پوشیدیم ، صبحانه خوردیم ، دندان هایمان را مسواک زدیم … بعد از آن چه می کنیم؟” این احتمالاً یک کودک کوچک را از بازی خود دور کرده و علاقه او را برانگیخته است. ادامه دهید: “بیایید در اطراف محله بدویم؟ صبر کن ، می دانم ، وقت چرت زدن است! پیشنهادات احمقانه می تواند آنها را بخنداند و آنها را مجبور به اصلاح شما کند، “نه ، ما می رویم ماشینبه ”

(نتایج ممکن است متفاوت باشد. آنها فقط ممکن است شما را در بازی خودشان بازی کنند و بگویند ، “حالا ما به صورت پو-پو می رویم.” در این صورت ، به مرحله دوم بروید.)

آن را به یک بازی تبدیل کنید

مهم نیست چقدر فکر می کنید ، من نمی خواهم آن را به یک بازی تبدیل کنم ، فقط می خواهم آنها این کار را انجام دهند، هر چیزی که سرگرم کننده باشد باعث می شود یک کودک کوچک از تاب آوری کمتری برخوردار باشد. گفتن: “من فکر می کنم من می توانم سریعتر از شما به آنجا برسم!” می تواند حس بازی آنها را برانگیزد و به آنها لذت فریاد زدن را بدهد. “من برنده هستم!” قرار دادن یک اسباب بازی ویژه در ماشین شب قبل و درخواست از آنها برای حدس زدن اینکه این خودرو چیست ، می تواند به سرعت آنها را در پرتاب خوکچه هندی خود در خودرو برای آزمایش شگفتی سرمایه گذاری کند.

(راههای دیگر ایجاد هیجان عبارتند از: گوش دادن به موسیقی مورد علاقه آنها ، پخش I Spy ، شمارش معکوس اتوبوس مدرسهes یا “شکار چمن زن برای چمن زن” ، جایی که سعی می کنید بهترین خود را برای پیدا کردن یک کامیون محوطه سازی – یا هر چیزی که در مورد آنها وسواس دارد – پیدا کنید و یک دقیقه تماشا را متوقف کنید.)

به آنها حق انتخاب بدهید

مانند همه ما ، کودکان خردسال فقط می خواهند احساس کنند که دارای قدرت و انتخاب خود هستند. از آنها س aboutالاتی درباره چیزهای بی اهمیت مانند دستور پیاده روی می پرسید: “آیا می خواهید اول بروید یا دوم؟” ، آنها چه چیزی را می خواهند بیاورند ، “آیا این کامیون را می خواهید یا این کامیون را؟” یا چگونه می خواهند سوار ماشین شوند ، “آیا می خواهید تنها بروید؟” برای صعود یا می خواهی من تو را بگذارم؟ “این می تواند به آنها این احساس را بدهد که در حال اجرای نمایش هستند.

به آنها کار بدهید

اجازه دادن به آنها برای مشارکت به آنها کمک می کند تا احساس توانایی کنند ، که می تواند میل آنها به عصبانی شدن از دستگاه (شما) را محدود کند. آنها می توانند کلید رسمی باشنداستخر “(مطمئن شوید که کلیدهای خود را قبل از خروج دارید) یا” دست و پنجه نرم کنیدclicker ”یک بار روی صندلی ماشین. هر چیزی که به آنها احساس هدف و مشارکت دهد می تواند منجر به بهبود همکاری شود.

همدردی کردن

کمی وقت بگذارید تا با وضعیت آنها همدردی کنید. اگر کسی عجله داشت هر روز آماده می شد وقتی شما فقط می خواستید بازی کنید و بیشتر تصمیماتی را که بر زندگی شما تأثیر می گذاشت می گرفت ، آیا کمی عصبانی نمی شدید؟ با احساسات آنها ارتباط برقرار کنید. چیزی شبیه این بگویید: “می دانم که نمی خواهی روی صندلی خود بنشینی. می بینم عصبانی هستی “بگذار آن دلسوزی واقعی فروکش کند. سپس دنبال کنید ،” اما اگر ننشینیم ، نمی توانیم جایی سرگرم شویم. ”

سرزنش کسی ، شخص دیگری

وقتی کودک خردسال شما را دشمن می بیند ، کارهای اساسی زندگی روزمره بسیار دشوارتر می شود. گفتن این که تصمیم شما نیست ، می تواند به آنها در کاهش تعدادشان کمک کند. به عنوان مثال ، “دکتر می گوید برای ایمن ماندن باید روی صندلی شما بنشینیم” (خوش خیم) یا، “اگر شما را حبس نکنم ، با پلیس مشکل دارم.” حداقل.

آرام و استوار بمانید

البته ، این قسمت زمانی مشکل است که بچه فریاد می زند ، تاب می خورد ، مانند یک چتر دریایی لنگ می لغزد بر روی صندلی و تخته های کامل بسازید تا متصل نشوید. وقتی می خواهید فریاد بزنید: “فقط روی صندلی ماشین GD بنشین یا ما برای همیشه داخل خانه می مانیم” نفس بکشید.

یک قدم واقعی به عقب بردارید. دوباره نفس بکش. در صورت لزوم زیر لب بینی شما قسم می خورد. اما به محض این که واشر را ببندید ، به جای اول باز می گردید. برای تمام خویشتن داری خود تماس بگیرید و بگویید ، “ما تا جایی که شما در جای خود نباشید نمی توانیم جایی برویم.” چند روز منجر به یک اختلاف واقعی می شود. ایستاده اند. شما بایستید. شما هر دو منتظر هستید تا ببینید چه کسی اولین نفر شکست خواهد خورد. تلفن های هوشمند برای این کار ایجاد شده اند. به آنها بگویید ، “من می نشینم. لو من می دانم وقتی آماده ای ،و در حالی که منتظر خسته شدن آنها هستید منتظر احساسات بزرگ خود باشید.

جایگزین را به آنها بگویید

هنگامی که از ابزارهای دیگر موجود در زرادخانه خود استفاده کرده اید (یا واقعاً مجبورید آنجا را ترک کنید زیرا رئیس شما انتظار دارد این گزارش ها در ساعت 9 صبح باشد) ، می توانید “OK” را انتخاب کنید. اگر شما آرام نشسته اید ، من شما را جا می دهم. آیا خودت می خواهی این کار را بکنی یا از من می خواهی؟ وقتی نیروی نهایی را می کشند ، حرکت کنید و راه برویددیگر خیلی دور از شما ، به ما بگویید چه اتفاقی می افتد: “بسیار خوب ، من اکنون شما را می برم …” کودک کوچک سرسخت ، احساس می کند که پیروزی خود را از دست داده است ، ممکن است سپس به صندلی خود برسد ، فقط به این دلیل که اگر همه چیز را بگیرید ، نفرین می شود. ، که آنها صبح امروز برای آن جنگیدند.

عواقب و رشوه

در حالی که احتمالاً هیچ یک از والدین موافق نیست ، اما هر والدینی از تأثیر سریع “اگر سوار ماشین نشوید ، بعداً درمانی وجود ندارد” آگاه است. اگرچه این دو موضوع کاملاً بی ربط هستند و شما مطمئناً بعداً آنها را فراموش کرده و آنها را خواهید گرفت ، مهم نیست. از آنجا که هنگامی که تهدید یک شب بدون کوکی روی میز است ، قبل از اینکه بتوانید بگویید کودک کوچک شما روی آن صندلی ماشین قرار می گیرد. “حدود ساعت پنج است.”

متناوبا ، می توانید از همه اینها بگذرید و از صبحانه متعال استفاده کنید. اجازه دهید همه چیزهایی را که معمولاً نمی دهید ، بگیرند آنها را در 8:30 صبح و حفاری کنید. به عنوان یک بزرگسال که به شکل ناهمواری وارد سینما می شود ، احساس می کند برنده است. و مملو از این شادی خودخواهانه ، آنها احتمالاً با درخواست شما برای صندلی ماشین موافقت خواهند کرد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir