چگونه گناه خود را در مورد “زمین خوردن” کاهش دهیم


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: بینابینی (شاتر استوک)

نوع خاصی از فرد در محل کار وجود دارد که اغلب از شهرت ناپسندی برخوردار است: یک همکار که بسیار موفق می شود ، حتی اگر در کار خود مهارت ندارد. این افراد “به سمت بالا شکست خورده اند” ، این بدان معناست که آنها موفقیت های ناشایسته ای را به دست آورده اند ، گاهی اوقات از روی شانس زیاد یا شاید به دلیل توانایی هوشمندانه کار در یک شبکه یا اتحادیه های خاص در محل کار.

اکثر افرادی که موفق به انجام چنین کاری نمی شوند لزوماً آگاهانه این کار را نمی کنند – در واقع ، هیچ کس نمی خواهد اعتراف کند که موفقیت آنها غیر قابل لیاقت است – اما یک اقلیت ممکن است نسبت به دستاوردهای خود ناراحت باشد ، به ویژه کسانی که مبارزه با سندرم متقلبان. اگر با این احساس روبرو شده اید که لیاقت نردبان شرکت را افزایش داده اید ، راههایی برای مقابله با احساس گناه دردناک وجود دارد – و این کمک به افراد اطراف شماست.

چرا مردم به سمت بالا شکست می خورند؟

محل کار مدرن شایسته سالاری نیست ، به همین دلیل بسیاری از افراد تبلیغات یا جوایز دریافت می کنند ، در حالی که زحمات همکارانشان هنوز شناخته نشده است. بعضی اوقات دلایل این امر ناشی از تجاوز جنسی محض است ، مانند رئیس که یک کارگر ضعیف را تشویق می کند فقط به این دلیل که از ماده آلما مشترک برخوردار هستند. یک بار دیگر ، یک ویژگی مشترک ، سیستم اعتقادی یا هویت مشترک بین یک مدیر و یک کارمند ، دلایل ارتقا und بدون لیاقت را اعلام می کند – پدیده ای که جامعه شناسان از آن نام می برند “همزمانی فرهنگ. “

بعضی از افراد مخصوصاً هنگام استفاده از پویایی اجتماعی محل کار ، حیله گری می کنند. کاریزما می تواند به خصوص مسکر کننده باشد ، که تعداد آن نشان می دهد رهبران شرکتهایی که از ضریب هوشی اجتماعی خود استفاده کرده اند برای رسیدن به ارتفاعات خاص در تجارت ، اگرچه وی دارای CV و تاریخچه شخصی است. برخی از تیپ های شخصیتی تمایل دارند که نسبت به بی لیاقتی خود کور باشند ، این نوعی تعصب شناختی است که مورد مطالعه قرار گرفته و بعداً به عنوان اثر دونینگ-کروگر مشهور شد توسط روانشناسان اجتماعی دیوید دانینگ و جاستین کروگر.

با این حال ، این یک پدیده ذهنی است. هیچ دو شغل یکسان نیست ، به این معنی که کسانی که موفق به انجام این کار نمی شوند به دلایل مختلف و به دلیل شرایط مختلف این کار را انجام می دهند. با این حال ، برای کسانی که خودآگاهی کمی دارند ، احساس اینکه شما شکست خورده اید می تواند منجر به سندرم تقلب یا احساس اختلال در اعتماد به نفس شود.

اگر موفق نشدید چه کاری باید انجام دهید

برای کسانی که می خواهند صادقانه موفقیت خود را قضاوت کنند ، ایده شکست رو به بالا معمولاً احساس گناه را برانگیخته می کند. یک مثال خوب ممکن است کسی باشد که از اخراج ها جان سالم به در برد تا فقط ماه آینده به سرپرستی ارتقا یابد. دکتر پرپتوا نئو ، روانشناس و مربی رهبری به لایف هاکر گفت: “وقتی دیگران را نگاه می کنید که به آن اندازه خوش شانس نبوده اند ، گناه بازمانده … یا گناه فرد شکسته غرق می شوید.”

اگر اطرافیان شما شکایت می کنند که شما شکست خورده اید ، مجبور نیستید مقصر باشید ، و این می تواند گناه شما را پیچیده و پیچیده کند. نئو می گوید این احساس گناه می تواند فلج کننده باشد و منجر به حسی شود که “انرژی شما را می سوزاند” در محل کار و فراتر از آن.

اما می توان بر بسیاری از این گناهان غلبه کرد شناخت خصوصیات قابل آموزش شکست– که ممانعت از راه افتادن به شما کمک می کند در آینده موفقیت بیشتری کسب کنید. همانطور که نئو می گوید ، “به هر حال زمان می گذرد ، بنابراین” ناکامی های “خود را انجام دهید ، برای شما سود سهام پرداخت کنید – به جای باران یا جنگ ، از آنها یاد بگیرید. از آنها استفاده کنید. “

اول از همه ، اگر موفقیت خود را در نتیجه شانس تشخیص دادید ، خوب است که به کمک به همکارانی که اقبال کمتری داشته اند ، به ویژه جوان ترها تمرکز کنید. بخشی از آن ناشی از شناخت نقاط قوت خودتان است ، حتی اگر در اعماق وجود خود فکر کنید به شما فرصتی ناعادلانه داده شده است.

نئو می گوید: “وقتی می توانید هدیه خود را نیز تصدیق كنید و تلاش خود را برای ناكامی حساب كنید ،” انرژی بیشتری برای خود ایجاد می كنید ، به این معنی كه پول بیشتری برای پیش پرداخت دارید.

نئو از همه افراد در این شرایط التماس می کند که خود را در یک مرحله اولیه از زندگی تصور کنند. “وقتی فکر می کنی خود جوانت این شکست جهنمی را پشت سر گذاشته ، این قهرمان باش [your younger colleagues] او گفت: “هرگز نبود.” به این ترتیب می توان احساس گناه خزنده را که می تواند با تعالی همراه باشد ، منصرف کرده و یاد بگیرید که هنوز مجبور نیستید احساس گناه کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes