چگونه گوشی اندرویدی گم شده خود را پیدا کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه تلفن اندرویدی گم شده خود را بیابید

عکس: اسکندر_ستار (Shutterstock)

اگر تلفن Android خود را اشتباه گرفتید ، چند کار وجود دارد که می توانید سریعاً برای پیدا کردن آن انجام دهید ، بنابراین tیک نفس عمیق بکشید ، به آرامی بازدم کنید و این مراحل را دنبال کنید زیرا ما به شما نشان می دهیم چگونه اندروید گم شده خود را پیدا کنیدبه

آنچه برای پیدا کردن یک گوشی اندرویدی گم شده نیاز دارید

قبل از اینکه به دنبال تلفن گم شده خود بگردید ، به خاطر داشته باشید که چندین پیش نیاز وجود داردبه تلفن شما باید روشن باشد ، وارد حساب Google شوید ، به اینترنت متصل باشید و دارای GPS و دستگاه من را پیدا کنید (با مراجعه به تنظیمات> امنیت> دستگاه من را پیدا کنید) مشمول. اگر تلفن گم شده شما خاموش است یا هیچ یک از شرایط فوق را ندارد ، پیدا کردن آن دشوار خواهد بود.

چگونه گوشی اندرویدی گم شده خود را پیدا کنیم

پس از بررسی اصول اولیه ، به android.com/find و با حساب Google خود وارد شوید به یاد داشته باشید که با همان حساب Google وارد سیستم شوید که در تلفن گم شده شما استفاده شده است.

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه تلفن اندرویدی گم شده خود را بیابید

اسکرین شات: پرانای پاراب

برای کسانی که فقط یک تلفن دارند ، ورود به این وب سایت مکان دستگاه شما را به شما نشان می دهد. اگر دو یا چند تلفن دارید ، می توانید روی نام تلفن گم شده در بالای صفحه وب کلیک کنید تا آن را پیدا کنید.

توجه داشته باشید که مکان تلفن شما در نقشه در سمت راست صفحه نمایش داده می شود. این مکان ، Google یادداشت، تقریبی است و ممکن است کاملاً دقیق نباشد. البته بما به شما توصیه کردیم که اگر تلفن شما به سرقت رفت ، احتمالاً ایده خوبی نیست که خودتان آن را جستجو کنید.

نحوه پخش صدا در گوشی اندرویدی گم شده خود

اگر تلفن خود را در جایی فراموش کرده اید ، مکان نقشه برای به خاطر سپردن جایی که آن را فراموش کرده اید مفید است. با این حال ، هنگامی که به محل رسیدید (و شما در یک مکان امن هستید) ، می توانید خود را تعریف کنید تلفن با زدن آن

برای انجام این کار ، می توانید وارد شوید android.com/find با حساب Google خود و تلفن خود را انتخاب کنید شما نمی توانید پیدا کنید درجه سانتی گرادلیسیدن صدا را پخش کنید در پنجره سمت چپ که صدای شما را به مدت پنج دقیقه بدون وقفه پخش می کند ، حتی اگر دستگاه در حالت خاموش باشد.

چگونه تلفن اندرویدی گم شده خود را قفل کرده و پیام را روی صفحه قفل قرار دهید

همان android.com/find صفحه ، می توانید کلیک کنید دستگاه محافظت شده در پنجره سمت چپ ، تلفن گم شده خود را قفل کرده و برای محافظت از داده ها از حساب Google خود خارج شوید. این ویژگی به شما امکان می دهد پیامی را به همراه شماره تلفن روی صفحه نمایش دهید. اگر خوش شانس هستید و یک غریبه مهربان تلفن شما را پیدا می کند ، پیام و شماره جایگزین شما می تواند به شما کمک کند تا آن را به شما برگردانند. وقتی پیام و شماره را وارد کردید ، روی آن کلیک کنید دستگاه محافظت شده دوباره برای قفل کردن

چگونه می توان تمام اطلاعات را از راه دور از تلفن Android خود حذف کرد

اگر همه امیدها از بین رفت و متاسفانه تلفن خود را برای همیشه از دست دادید ، می توانید کلیک کنید دستگاه را حذف کنید بر android.com/find صفحه را برای تنظیم مجدد به تنظیمات کارخانه بازگردانید. شما باید سبز را بزنید دستگاه را حذف کنید برای بار دوم دکمه را تأیید کنید که می خواهید همه چیز را در دستگاه حذف کنید. فقط nتوجه داشته باشید که این روش داده ها را از حافظه داخلی حذف می کند ، اما ممکن است این کار را برای کارت های SD موجود در تلفن شما انجام ندهد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes