[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: vh-studio (شاتر استوک)

هنگامی که برای اولین بار یک گیاه کودک را به خانه می آورید ، همه نوع امید و آرزو دارید منT. شما می توانید ببینیدآینده پر سر و صدا و کامل بالقوه – اما منn برای رسیدن به آنجا ، مناین به کمی نیاز خواهد داشت آموزش. Thعمل “آموزش “ گیاهان –همچنین به عنوان شناخته می شود اقتصادمراقبت و تقویت گیاهان است. برخی از تکنیک ها (سیم ها ، شبکه ها و هرس) من میتوانم گیاهان خود را برای گلدهی بهتر و رشد بهینه شکل دهید.

با این حال ، برخی از روش ها آسان تر از روش های دیگر هستند ، و اگر تازه شروع کرده اید ، می تواند har باشده بدانید چه کسی را امتحان کنید. این تکنیک های مبتدی باعث پیشرفت شما (و گیاهان) می شودn مسیر درست.

چگونه تمرین را با استرس کم روی گیاهان خانگی شروع کنیم

یکی از ساده ترین راه ها برای شروع آموزش گیاهان ، آموزش کم تنش است (LST). این روش از زمانی شروع می شود که گیاه بسیار جوان و انعطاف پذیر باشد و (همانطور که از نامش پیداست) استرس کمتری به گیاه وارد می کند –و خودم. LST با شروع رشد ، خم شدن و ایمن سازی گیاه است. این روند برگها و دسته های برگ را از هم جدا می کند، باز کردن آنها برای توزیع بیشتر نور خورشید. شما بخواهید اتصالات پیچ خورده ایجاد شده است مخصوصاً برای گیاهان، یا از نرم استفاده کنید ، تمیز کننده های لوله فازی را با دقت انجام دهید ساقه را ایمن کنید جهت خم شده.

مکانی برای باغبانی یک مارک ایمن تر سوراخکاری ارائه می دهد گیاهان گلدان تعمیر اتصالات ، یا با استفاده از کوچک وزن ماهیگیری به عنوان لنگر. از هرچه استفاده می کنید ، باید انعطاف پذیر باشید تا بتوانید به حرکت خود ادامه دهید و گیاه را در صورت لزوم خم کنید –اما سعی کنید از پلاستیک فلزی یا سخت ، که می تواند ساقه های گیاه را برش دهد ، جلوگیری کنید. هنگامی که مواد را آماده می کنید ، روش ساده اما ظریف است. تکنیک Safer Guard شامل یک قلاب است:

با شروع از بیرونی ترین شاخه ها ، هر ساقه را از وسط گیاه دور و پایین خم کنید. روشی آسان برای انجام این کار [is to] چرخشی از قلاب ایجاد کنید و آن را دور ساقه بچرخانید در جایی که اندام یا برگها شکسته نشود. از قلاب به تدریج استفاده کنید ، ساقه را به آرامی پایین بکشید.

شکل مشابه LST است wهمراهی، اغلب در درختان بونسای استفاده می شود. سیم کشی شامل استفاده از سیم کشی سبک و انعطاف پذیر برای خم شدن گیاه به شکلی است که شما انتخاب کرده اید. این در هنر بونسای برای ایجاد شاخه های افقی و شکل نمادین درختان کوچک استفاده می شود.

چطوری طراحی کنیمبدون تجهیزات “ آموزش گیاهان

آموزش گیاهان با تکنیک LST به سطح خاصی از توجه نیاز دارد. برای باز نگه داشتن الگوی برگ باید به رشد جدید خم شوید تا نور به طور مساوی توزیع شود و ایجاد کنید کامل تر ، گیاهان متراکم تر نه-تکنیک روش متفاوت است روش استرس کم که در آن شما فقط باید خم شوید پایه ای ساقه گیاه این یک تکنیک عالی برای مبتدیان است زیرا تقریباً همین روش است آ کاملبه-و-فراموش کردن-سپس گزینه. البته ، شما باید گیاه را مشاهده کنید ، اما نیازی به خم شدن سایر ساقه ها نیست.

نحوه استفاده “صفحه سبز “ روش آموزش

در حالی که تمرین بدون تکنیک و استرس کم شکل گیاهان را دستکاری می کند ، “صفحه سبز “ یا “scrOGاز شبکه ای استفاده می کند که رشد را تقویت می کند. شبکه ها معمولاً هستند طناب ساخته شده، پلاستیکی، یا فلز، و گیاه را به سمت بالا هدایت کنید ، نه به سمت داخل یا پهلو. شبکه ساخته شده است با لوله های پی وی سی یا فلز در اطراف کارخانه و بالاتر از ساقه ایهنگامی که ساقه ها شروع به رسیدن به حصار می کنند ، آنها بیرون کشیده می شوند یا به سمت یک شبکه نشانه می روند.

وب سایت تولید کننده کالیفرنیا Lightworks به تولیدکنندگان دستور می دهد “بیرونی ترین شاخه را گرفته و بیرون آورند. سپس شاخه را از داخل صفحه به داخل و خارج ببافید. پس از اینکه این شاخه در جای خود بافته شد ، با ساقه بعدی ادامه دهید. به درون ، ساقه به ساقه کار کنید ، تا زمانی که تمام شاخه ها به طور افقی روی صفحه گره خورده باشند. “هرچه رشد بیشتری به تور برسد ، رشد آن تا آنجا که می خواهید ادامه خواهد یافت. این روش به این دلیل انجام می شود که گیاه جوان است تا قبل از سخت شدن ساقه ها یا میله ها رشد کند و رشد کند.

آموزش گیاهان پر تنش چگونه است؟

دیگران نسبتاً فقطولی کمی بیشتر استرس زا –اشکال آموزش گیاه شامل بالا بردنکه در آن قسمت های بالای ساقه ها را هنگام رشد از بین می برید. جقطع قسمتهای بالای گیاه سیگنال تولید گیاهان بیشتری برای گرفتن آفتاب و رشد کاملتر است. این فرآیند زمان بیشتری را می گیرد و گیاه را مورد تأکید قرار می دهد ، اما اگر گیاه آن را به طور متوسط ​​انجام دهید ، گیاه شما بسیار کاملتر رشد می کند. بالا بردن شبیه است به هرسکه در آن برگها را بریده و گاهی ساقه می دهید تا گیاه را شکل داده و رشد را تحریک کند.

لخیلی بد و ناخوشایند لاغر کننده شامل کاشت چند بذر و از بین بردن گیاهان ضعیف تر هنگام رشد برای اطمینان از بقای قوی ترین گیاهان است. لاغری یک روند استرس زا برای گیاهان است (و برای خودتان ، زیرا اساساً آنها را می کشید) ، اما گیاهان سالم و قوی با جوانه های بهتر ایجاد می کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir