چگونه گیاهان را بدون کشتن آنها به خانه جدید منتقل کنید


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه انتقال گیاهان به خانه جدید بدون کشتن آنها

عکس: از SeventyFour (Shutterstock)

حرکت با یک گیاه یک تجارت ظریف است. آنها می توانند بیش از حد فشار بیاورند و برگهای آنها در معرض شکستن است – آنها حتی می تواند به طور کامل تخریب شود و بعد از همه اینها ، آنها باید خود را با محیط جدید وفق دهند. شما می خواهید آنها با شما بیایند حفاری های جدید، البته؛ اما شما نمی خواهید در این روند به سلامت آنها آسیب برسانید. بنابراین حهنگام آماده سازی انتقال گیاهان به خانه جدید ، چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

نحوه صنماینده گیاهان شما برای حمل و نقل

برای انتقال گیاهان خود آماده شوید هفته ها قبل از روز جابجایی برنامه ریزی شده شروع می شود. شرکت حمل و نقل اطلس پیوند گیاهان خود را در ظروف پلاستیکی مقاوم سه هفته قبل از نقل مکان توصیه می کند. شارژ مجدد آنها مدتی پیش آنها را به رانندگی راحت عادت می دهد گلدان قبل از روز بزرگ بنابراین می توانید یک ظرف سفالی ، چینی یا سرامیکی را با دقت بپیچید جداگانه برای سفر سپس ، دو هفته قبل از آن حرکت ، هرس گیاهان به اندازه. برگهای مرده را بردارید و گیاه را برای سهولت شکل دهید حمل و نقل هرس همچنین هنگامی که در محل جدید هستید رشد بیشتری را تشویق می کند.

پس از یک هفته از روز بزرگ ، آفات را بررسی کنید. گیاه را پاک کنید یا استفاده کنید اسپری های طبیعی برای از بین بردن همه حشرات قبل از بسته بندی آنها. سرانجام ، اگر در طول a حرکت می کنید ماه گرمتر،، گیاهان را شب قبل آبیاری کنید تا در روز بزرگ به خوبی هیدراته شوند. با این حال ، اگر در ماه های سردتر سفر می کنید ، گیاهان دریایی چند روز قبله برای جلوگیری از ضربه به ریشه ها از خاک مرطوب و هوای سرد.

چگونه می توان گیاهان خود را در روز حرکت بسته بندی کرد

می توانید گیاهان کوچکتر را در یک جعبه متحرک ساده بسته بندی کنید ، مطمئن شوید که محکم جا می گیرند و هنگام حرکت در اطراف نمی لغزند. روزنامه پر کنید یا بادام زمینی بسته بندی کنید در هر شکافی برای حفظ سلامت گیاهان. UPack بسته بندی رایگان گیاهان بزرگتر را در کیسه پلاستیکی برای محافظت بیشتر ارائه می دهد. همین تأثیر می تواند باشد با a به دست آمد ورق روشن یا روزنامه بالای برگها اگر تصمیم دارید گیاه خود را در یک ظرف پلاستیکی پیوند نزنید ، آن را بچسبانید بسته بندی حبابی ایمن در اطراف گلدان برای جلوگیری از آسیب هنگام رانندگی.

اگر با ماشین سفر می کنید ، مطمئن شوید که گیاهان همراه شما یا داخل آن هستند کابین جلوی کامیون بنابراین می توانید آنها را در طول سفر کنترل کرده و درجه حرارت را تنظیم کنید. برای سفرهای طولانی تر که نیاز به یک شب اقامت در جاده دارند، فراموش نکنید که گیاهان را با خود به هتل بیاورید.

هنگام سفر با هواپیما ، می توانید گیاهان را مستقیماً در هواپیما با خود بیاورید –در بیشتر موارد. فقط مطمئن شوید که محدودیت های مایعات را دنبال می کنید و نسخه های TSA را از قبل بررسی کنید تا مطمئن شوید که می توانید آنها را با خود ببرید. برای جلوگیری از ریزش خاک در هنگام پرواز یا سفر ، مقوا را روی گلدان بچسبانید تا خاک را در خود نگه دارد و گیاه را از ریشه کن شدن احتمالی در حین حرکت محافظت کند.

شاید شما هم فکر کنید کاشت مجدد قلمه ها هنگام سفر با هواپیما یا مسافت طولانی. اگر گیاه شما می تواند از یک برش تخم ریزی کند ، به راحتی می توانید آنها را با خیال راحت به مقصد جدید خود منتقل کنید.

در صورت عبور از خطوط دولتی قوانین حمل و نقل گیاهان را بررسی کنید

با این حال ، قبل از بستن نوزادان خود برای مسافت های طولانی ، باید قوانین شهر جدید خود را بررسی کنید – در صورت عبور از مرزهای ایالتی. به دلیل خطرات زیست محیطی ، برخی از گیاهان نمی توانند از مرزهای ملی عبور کنند. به عنوان بخشی از برنامه کشاورزی ، بهداشت حیوانات و گیاهان ایالات متحده ، حفاظت از گیاهان و قرنطینه ، شورای ملی گیاهان اطلاعات جامعی در مورد قوانین حمل و نقل و قرنطینه هر کشور ارائه می دهد.

این طرح از گیاهان و حیات وحش منطقه در برابر آلودگی و بیماریهای خارجی محافظت می کند. این سایت فایل های PDF را با قوانین هر کشور و شرایط لازم برای قرنطینه گیاهان هنگام حرکت در خطوط دولتی ارائه می دهد. در برخی موارد ، ممکن است گیاه شما به مقصد شما اجازه داده نشود و قبل از خروج باید دوباره آن را بردارید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes