[ad_1]

چرا اینطور به نظر می رسد هر کس follow در اینستاگرام دقیقاً می داند چگونه ژست بگیرد و نور خود را پیدا کند تا بهترین عکس سلفی یا عکس را بدست آورد؟ در واقع ، شما می دانید که آنها احتمالاً ده ها یا صدها عکس گرفته اند تا عکسی را که ارسال کرده اند دریافت کنند ، اما این چنین است. احساسات گویی همه برخی از کد های تقلب را می دانند که شما نمی دانید.

E ، tرمزهای تقلب دقیقا اینجاست عزیزم به این ترتیب شما می توانید یک عکس عالی بگیرید.

سلفی راهی است که باید پیش بروید

ما همه آنجا بوده ایم. لباس آتش است. آرایش در جای خود قرار دارد. مکان دردناکی خنک است. پیروان شما ، شما به سادگی فکر می کنید باید می دانم که آنجا بوده اید و به نظر می رسد برای شارژ مجدد داغ هستید. شما گوشی خود را به دوست خود می سپارید و انتظار دارید او کمی جادویی عمل کند و بعد از اینکه آنها تعدادی عکس می گیرند و تلفن شما را برمی گردانند … تصاویر مکیدن. وحشتناک به نظر می آیی! حالا چی؟

شما خودتان و زوایای خود را بهتر از دیگران می شناسید ، بنابراین اگر واقعاً می خواهید یک عکس کشنده داشته باشید که مورد پسند کاربران قرار گیرد ، همیشه می توانید این کار را خودتان انجام دهید. این گوشی ها یک دهه دوربین جلویی داشتند. وقت آن است که اگر هنوز عکس سلفی نگرفته اید ، لعنت بر نظرات و خجالت دست دوم افراد دیگر در اتاق.

گفتم: “عکس های سلفی مورد علاقه من هستند!” نیوین جی، زنی از لس آنجلس که نزدیک به 54000 دنبال کننده در برنامه دارد ، بسیاری از آنها به سرعت روی هر چیزی که پست می کنند دو ضربه سریع می زنند. و “هر چیزی که ارسال می کنید” تمایل به سلفی دارد.

وی ادامه داد: “شما می خواهید یک پنجره کاملاً روشن پیدا کنید ، جلوی آن بایستید ، لبهای خود را کمی باز کرده و کلیک کنید. اگر می توانید مستقیماً به نور خورشید نگاه کنید. چشمان شما کمی آب می خورد ، اما باور کنید: تصویر ارزشش را دارد! ”

تمرین باعث کمال می شود

در اینجا یک نکته جالب وجود دارد: لازم نیست هر عکسی را که می گیرید ارسال کنید. بعضی از آنها فقط می تواند برای تمرین باشد! برخی ممکن است مربوط به پوشه حذف شده باشد! این خوبه.

جی می گوید: “از امتحان حالت های مختلف نترسید و صورت خود را کمی به روش های مختلف بچرخانید تا بهترین ظاهر را ببینید.” “شما می خواهید احساس اعتماد به نفس و راحتی کنید.”

تاتیانا کاتکووا، یک عکاس از نیویورک ، گفت: “اگر در مورد عکس گرفتن احساس ناامنی می کنید ، فقط می توانید برخی از ژست ها را در خانه جلوی آینه تمرین کنید تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و زوایای خود را بشناسید.”

حالت ، عزیزم! ژست! (اما مراقب فلش ها باشید.)

عکاس مستقر در غرب میانه برایان همستد به Lifehacker می گوید که زبان بدن کلید یک ضربه محکم است ، “بنابراین سعی کنید تا جایی که می توانید آرام باشید.

“در مورد عکسبرداری ، سعی کنید دوربین را راست نگه دارید ، نه در زاویه شدید. زائده هایی مانند مچ پا یا زانو را قطع نکنید. برای تمرین قاب بندی عکس خود ، تنظیمات دوربین یا تلفن خود را روشن کنید و سعی کنید از هیچ چیزی عبور نکنید – مانند افق یا درخت.

او همچنین اشاره کرد که “اکثر مردم نمی دانند در حال حاضر با دستان خود چه کار کنند”. این موضوع چه سلفی بگیرید چه نباشید قطعاً صادق است کسی است که ساخت عکس شما.

“برای ساده نگه داشتن آن ، می توانید آن را در جیب خود بیندازید ، دست خود را روی ران خود بگذارید یا دستان خود را روی هم بگذارید و کمرتان را بگیرید یا کت خود را بگیرید. از آن لذت ببرید و با آن بازی کنید. ” به یاد داشته باشید که می توانید هر چقدر که می خواهید عکس بگیرید. هیچ کس لازم نیست بداند که چقدر در جستجوی خود رد کرده اید تنها

کاتکووا افزود: “من یک موقعیت متحرک را توصیه می کنم. Wاز شخصی که عکس می گیرد فاصله بگیرید ، به دوربین نگاه کنید و لبخند بزنید. این آسان است و همیشه زیبا به نظر می رسد. ”

نظر دوم (یا بیشتر) بگیرید

قبل از کلیک روی “ارسال” ، روی “ارسال” کلیک کنید – برای چند دوست مورد اعتماد خود ، صادقانه رفتار کنید و / یا شما را به شیوه ای مناسب تبلیغ کنید.

جی گفت که وی با بهترین دوستان خود “چت گروهی دائمی” دارد ، جایی که همه آنها آخرین عکس های سلفی خود را برای قضاوت و پشتیبانی ارسال می کنند. آنها قبل از انتشار “اطمینان حاصل کنند که مورد تأیید همه قرار می گیرد” ، و این ایده بدی نیست. اگر شما فقط 15 دقیقه برای گرفتن عکس های خود صرف کرده اید ، آنها را با دقت تجزیه و تحلیل کرده و با فیلترها کار کرده اید – ناگفته نماند که در نور شدید ایستاده اید ، که احتمالاً چند نقطه در بینایی شما ایجاد می کند – ممکن است درک شما از عکس ها مخدوش شود. مجموعه تازه ای از چشم ها می تواند در اینجا واقعاً مفید باشد.

برای تهیه پشتیبان تماس بگیرید

شما نمی توانید این کار را انجام دهید همه چيز خودم. گاهی اوقات واقعاً مفید است که از یک دوست بخواهید از شما عکس بگیرد ، به شما نشان دهد ، ژست های شما را هدایت کند و به طور کلی باعث شود شما کمتر احساس ناراحتی کنید.

“من زیاد با مردم کار می کنم [who] آنها عادت ندارند جلوی دوربین بایستند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار نیستند. ” “بهترین توصیه ای که می توانم انجام دهم این است که اگر احساس اعتماد به نفس یا خونسردی ندارید ، از عکاس بخواهید موسیقی مورد علاقه خود را پخش کند تا فضایی امن و سرگرم کننده ایجاد کند. از کسی بخواهید که در پشت دوربین جوک بگوید یا کاری خنده دار انجام دهد تا از فشار شما بکاهد. خنده فرانک هر روز بر لبخند اجباری غلبه می کند. “

او پیشنهاد کرد که عکس های خود را با لباسی که دوست دارید یا هنگام گوش دادن به آهنگ مورد علاقه خود بگیرید تا اعتماد به نفس شما بیشتر شود.

خوش بگذره!

بله ، شما در حال ماموریت برای دریافت لایک ، نظرات و عجله شیرین و شیرین سروتونین هستید که با تأیید افراد ناشناس در چهره شما همراه است.اما یک قدم به اینجا برگرد یادم میاد شما همانطور که هستید زیبا هستید هاگر آرایش شما بی عیب و نقص نیست یا شبیه نسخه ایده آل خود نیستید ، هنوز آن عکاسی هستید که سزاوار این است که این لباس ، این شخص ، روز دیگر را مستند کنید – هرچه که باشد!

جی به شما یادآوری می کند که با او تفریح ​​کنید. “همه ما شدیدترین منتقدان خودمان هستیم. به شرط اینکه نور مناسب باشد ، هر عکسی که می گیرید زیبا می شود! ”

کاتکووا خاطرنشان کرد که نه تنها مهم است که از مزایای خود لذت ببرید. لذت بردن از خود نیز باعث بهبود عکس می شود. او می گوید: “وقتی برای اینستاگرام عکس می گیرید ، همیشه باید به خاطر داشته باشید که مردم دوست دارند انرژی و احساسات را ببینند.” “سیo اگر تفریح ​​می کنید و لبخند می زنید ، همیشه توجه افراد را به خود جلب می کند. “

وی افزود: “سعی کنید اینقدر با خودتان سخت گیری نکنید.” همپستد. “منتظر نباشید تا وزن خود را کم کنید ، دندان های خود را صاف کرده یا آرایش کنید. فقط عکس بگیرید ، خاطرات بسازید و از آن لذت ببرید. قول می دهم در آینده خوشحال می شوید که به گذشته نگاه کنید. ”[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir