چگونه یک شریک زندگی جدید را به والدین خود معرفی کنیم


ارائه یک عشق جدید به مادر و پدر اعصاب شما را تحریک می کند ، خواه این کار را برای اولین بار انجام دهید یا نه. اگر آنها دوست پسر جدید شما را دوست ندارند چه؟ اگر دوست دختر جدیدتان آنها را دوست نداشته باشد چه می کنید؟

ما نمی توانیم جلوی بدبو شدن شما را بگیریم ، اما می توانیم کمک کنیم که این جلسه نرم و روان شود – و اگر اینگونه نباشد ، آرامش را حفظ خواهیم کرد.

چندین جلسه کوچک ترتیب دهید

اگر دور از والدین خود زندگی می کنید ، هنگام راه رفتن با بو خود برای آنها FaceTime ارسال کنید. کمی تلفن را برگردانید و آخرین موج مورد علاقه خود را بگذارید یا سلام کنید. بوم ، حالا آنها آشنا شده اند ، به نوعی.

بعضی از کارها را وقتی که در آنجا نیستند به تنهایی انجام دهید. وقتی مادرتان تماس می گیرد ، نام آنها را به مکالمات اضافه کنید تا والدینتان این ایده را که این فرد جدید در حال تبدیل شدن به چهره ای در زندگی شما است ، درک کنند. اگر مثلاً در یک تاریخ خنک به سر می برید ، عکسهایی از عکسهای والدین خود ارسال کنید. هرچه والدین شما جدی تر از ورود رابطه به یک قرار ملاقات بزرگ باشند ، احتمال انجام آنها بیشتر است. مانند مرد و احتمال اینکه فکر نکنند مهم نیست کمتر خواهد بود.

آیا شما خواهر و برادر؟ ابتدا آنها را امتحان کنید. وقتی شما و شریک زندگی جدیدتان به یک بار بروید ، برای برادر خود پیام دهید و از او بخواهید که بیاید. هنگام ایستادن ، شریک جدید خود را به صندلی مسافر دعوت کنید تا چیزی را به جای خواهر خود بگذارید. به آنها بگویید که مربای جدید شما برای شما معنای زیادی دارد ، اما برای مقدمه های پیچیده زیادی برنامه ریزی نکنید جلسات خواهر و برادر را عادی تر نگه دارید شما قبلاً می دانید که آنها در مورد شما با والدینتان صحبت می کنند ، بنابراین یک بار دیگر اجازه دهید این کار به نفع شما باشد. بگذارید آنها بیان کنند که چقدر خوشحال هستید یا این فرد جدید چقدر عالی و باحال به نظر می رسد.

آماده شو … اما نه خیلی زیاد

بذار بهت یک قصه بگم. هنگامی که من با جدیدترین دوست پسر خود شروع به دیدار کردم ، او به من گفت که پدر و مادرش مرا دوست خواهند داشت ، اما کلید اصلی ملاقات ما این خواهد بود که با سگ آنها کنار بیایم. من سگ نیستم ، اما با عزم راسخ برای جلب محبت شناوزر وارد این خانواده شدم. در ابتدا کرکی به نظر می رسید نفرت من او پارس کرد و غرید و من وحشت کردم. سرانجام او خنک شد و وقتی دوست پسر تحت تأثیر من پرسید که چگونه پس از شام آن را برنده شدم ، با خوشحالی گفتم: “من به او انگور زیر میز غذا دادم!”

سگ ها نمی توانند انگور بخورند. آیا این را می دانید؟ من این کار را نکردم من در آرزوی دوست شدن با حیوان خانگی خانواده تقریباً اقدام به خودکشی کردم. من در حالی که بیمار بیمار دوستم – اما نگران بودم – مادر به دامپزشک تماس گرفت ، برای هر مورد ، در اتاق دیگری گریه کردم.

البته ، سناریوی کابوس من به دلیل کمبود دانش عمومی در مورد سگ ها است ، اما همچنین نتیجه تمرین بیش از حد عصبی است. کمی اضطراب ممکن است اضطراب من را به حدی کاهش دهد که برای جلب رضایت کلی خانواده ، به رشوه دادن توله سگ با معالجه سمی یا غیر آن متوسل نشوم. (دو سال بعد سگ کاملاً خوب است و همه ما واقعاً کنار هم قرار گرفتیم!)

ویتنی بیبو ، 29 ساله خال کوبی و دی جی مستقر در نیوجرسی ، کاملاً موافق بود که تمرین ها یا مالش زیاد قبل از جلسه سرنوشت ساز اقدامی بد بود. از نظر او ، مقدمه چنین نیست فقط به دلیل والدین – راحتی و نیازهای همسرتان نیز باید در اولویت باشد.

وی گفت: “آنها نباید خود را در معرض خود قرار دهند یا خود را در موقعیتی قرار دهند که ناراحت باشند” ، به خصوص اگر اغراق شما ناشی از نگرانی بنیادی باشد که ممکن است والدین شما از شریک زندگی جدید فرزندشان رد کنند. “من کاملاً قصد و تمایلی ندارم که شریک زندگی ام را وارد یک فضای بالقوه خطرناک یا فضای دیگری کنم که کمتر از پذیرش کامل آنها باشد.”

بیبو با جزئیات بیان کرد که چگونه تعدادی دوست پسر را در اطراف خانواده مختلط خود که در یک شهر کوچک در ماین زندگی می کنند و هرگز مشکلی نداشته اند ، آورده است. با این حال ، اخیراً ، او یک دوست – که اکنون نامزدش است – آورد و از شرکای مرد سابق خود ، حداقل بخشی از خانواده ، استقبال گرمی نکرد.

بیایید در مورد آن صحبت کنیم

اجازه ندهید که عدم تأیید خانواده رابطه را از بین ببرد

بیبو گفت اگرچه ارزش انتقاد والدین از شریک زندگی تا حدودی است ، اما والدین ممکن است ندانند که فرزندان بزرگسال آنها چه کسانی هستند. واقعاً هستند و حتی ممکن است از یک مکان تعصب نژادی ، مذهبی یا جنسی عمل کنند. به گفته وی ، جناح خانواده اش که نامزدش را قبول نکردند ، مخالف رابطه همجنسگرایی او بودند و مخالف بودند همه جوره روابط همجنس. عدم تایید هیچ ربطی به نامزدش به عنوان یک مرد ندارد. او نگذاشت یخ در شادی ای که پیدا کرده تداخل ایجاد کند و به هرکسی که نگران ملاقات با والدین است – یا کسی که ملاقاتش خوب پیش نرفت – توصیه کرد که فقط به دلیل اصطکاک های خانوادگی رابطه را کنار نگذارد.

وی گفت: “من آماده هستم تا بفهمم كه هستم و می دانم كه چه چیزی به من احتیاج دارد و چه چیزی برای من خوب است.” “اطمینان حاصل کنید که در آنچه هستید محکم هستید. لازم نیست چیزی را به خانواده خود ثابت کنید. در واقع ، اگر خوشحال هستید و اگر به درد زندگی شما و زندگی شما بخورد ، واقعاً همه چیز مهم است. “

اگر این یک زندگی مشترک مسالمت آمیز بین والدین و همسرتان است واقعاً آنچه برای شما مهم است ، تسلیم نشوید. از والدین خود بپرسید دقیقاً چه چیزی را در مورد همسرتان دوست ندارند. اگر احساس امنیت می کنید ، جلسه دیگری را واسطه قرار دهید. یک تجربه بد نباید زمینه را برای کل رابطه تعیین کند ، اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که آیا فکر می کنید نظر منفی آنها با حسن نیت است. اگر به عنوان مثال ریشه در نژادپرستی یا همجنس گرایی دارد ، شما حق اعتراض دارید و اقدامات لازم را برای محافظت از خود و شریک زندگی خود انجام می دهید. فقط شما می دانید که این حالت چگونه به نظر می رسد ، خواه شامل جدا نگه داشتن طرفین باشد یا وقفه ای مشخص تر ، و هر انتخابی که می کنید انتخاب مناسب شماست. خودت را باور کن!

به یاد داشته باشید که آنها دوست دارند

والدین و شریک زندگی شما ممکن است از بسیاری جهات متفاوت باشند ، اما متفاوت هستند باید آنها یک چیز مشترک مهم دارند: همه آنها به شما اهمیت می دهند و دوست دارند شما خوشبخت باشید. اگر دوست دختر شما در اولین قرار ملاقات غیر عادی رفتار عجیبی دارد ، به یاد داشته باشید که او فقط عصبی است. اگر والدین شما بیش از حد انتقاد می کنند ، به یاد داشته باشید که آنها آنچه را که فکر می کنند برای شما بهتر است می خواهند. با کسی سختگیر نباشید ، به شرطی که همه تلاش خود را انجام دهند. پذیرفتن کودک به اندازه کافی بزرگ است که بتواند رابطه برقرار کند و از نقش اساسی تغذیه یک فرد مبتدی صرف نظر کند ، دشوار است ، بنابراین این نکته را بخاطر بسپارید.

اگر هنوز در لبه هستید ، این قابل درک است. برای تقویت این موضوع ، به راحله محمود مراجعه کنید. محمود – یا مامان جی در شبکه های اجتماعی – به این دلیل مشهور است فیلم های ویروسی کمدی با پسرش واجیه وست ، که در آن او به شوخی در مورد تنظیم ازدواج با زنان زیبا توسط دسی صحبت می کند ، و مدتی را برای جشن گرفتن ، مثلاً فارغ التحصیلی دانشکده حقوق خود یا سایر مراحل غیر عروسی ، می گذارد.

البته در زندگی واقعی او واقعاً چنین احساسی ندارد. اگر والدین شما را تحت فشار قرار داده یا آزار می دهند تا در گذشته با شریكی كه دوست ندارید ظاهر شوید ، به یاد داشته باشید كه دیدن خوشبختی می تواند همه چیز را تغییر دهد. می تواند ، شاید نظرات آنها را به طور نامتناسب در اضطراب خود باد می کنید.

محمود هنگامی که برای مشاوره به مادرش متوسل شد ، فوران کرد: “فقط به یاد داشته باشید که وقتی شخصی را برای ملاقات با والدین خود می آورید ، پدر و مادر شما را فراتر از آن دوست دارند ، بنابراین نیازی به عصبی شدن نیست.” “مهم نیست که چه کاری انجام می دهید یا چه کسی را می آورید ، آنها همیشه شما را دوست خواهند داشت.”

او چند نکته کاربردی دیگر اضافه کرد که به عنوان یک نکته جالب در اینجا به کار می رود: “فقط آرام باشید و بارها و بارها به دختر یا پسر نگاه نکنید. فقط به پدر و مادرت لبخند بزن و همه چیز ظاهر خواهد شد ، انشاالا. “
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>