چگونه یک شهر جدید را بشناسیم و بعد از نقل مکان زندگی را در خانه خود احساس کنیم


انتقال به شهر جدید هرگز آسان نیست. اگرچه دلایل زیادی برای نقل مکان وجود دارد – شغل جدید ، رابطه ، تحصیلات تکمیلی ، اجاره ارزان تر ، عطش ماجراجویی – انتقال به مکانی ناآشنا می تواند گمراه و منزوی شود. شما باید به یک فروشگاه مواد غذایی جدید بروید ، یک نقشه خیابان جدید یاد بگیرید و یک کافه یا نوار غواصی جدید را مرور کنید. اگر به شهری در کشور دیگری نقل مکان کنید ، ممکن است لازم باشد برنامه های جدید ، مارک های غذایی جدید و حتی زبان جدیدی یاد بگیرید. و این حتی شامل یافتن دوستان جدید نیست اگر در جایی حرکت می کنید بدون اینکه باند دوستان آماده ای در انتظار شما باشند.

دکتر ماریسا جی گفت: “هنگامی که شما حرکت می کنید ، به خصوص اگر مانند یک فرد تنها حرکت کنید ، اغلب اوقات زمان تنهایی است.” فرانکو ، روانشناس و کارشناس دوستیاو می گوید به گفته فرانکو ، تنها بودن یک حلقه باطل است – وقتی احساس می کنید منزوی هستید ، در واقع بیشتر احتمال دارد که دفاع خود را در معرض دید افراد دیگر قرار دهید ، که مکان مناسبی برای یافتن دوستان جدید نیست.

“تنهایی در نوع نگاه ما به جهان تأثیر می گذارد. این باعث می شود که احتمال رد شدن ما بیشتر شود ، در مورد دیگران قضاوت بیشتری می کنیم. فرانکو گفت: “افراد تنها گزارش می دهند که انسانیت را کمتر دوست دارند و دیگران را کمتر دوست دارند.” “از نظر تکاملی ، اگر تنها بودید ، از قبیله خود جدا می شدید ، در خطر بودید ، بنابراین برنامه ریزی شده بود که همه جا خطر را ببینید.”

خبر خوب این است که روش های زیادی وجود دارد تا قبل از ایجاد عادت های تکاملی ، مکانی جدید را در خانه احساس کنید و با افراد جدید ملاقات کنید. در اینجا آنچه باید انجام شود:

قبل از حرکت (و بعد از رسیدن) تحقیق کنید

تا زمانی که زندگی در آنجا را شروع نکنید ، واقعاً نمی توانید روحیه مکان جدیدی را بدست آورید ، اما هنوز هم بهتر است که آماده باشید. قبل از نقل مکان ، محله جدید خود را در / Google Map بخوانید ، سیستم حمل و نقل عمومی را جستجو کنید (در صورت وجود) ، برخی از تاریخچه های شهرداری را کاوش کنید ، به گروه های محلی فیس بوک بپیوندید و شروع به دنبال کردن حساب های محلی اینستاگرام ، روزنامه ها و وبلاگ ها کنید. بعد از حرکت می توانید این کار را انجام دهید ، اما خوب است که از قبل شروع کنید.

“در انجمن محله فیلی ، بلا ویستا یک منبع عالی است که رویدادهای آینده ، فروشگاه های جدید و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد. برای کاوش در منطقه بسیار مفید بود “، نوشت: Anemari Dooling ، استراتژیست رسانه ای که قبل از همه گیری Covid-19 از نیویورک به فیلادلفیا نقل مکان کرد. “من همچنین نامه را در انجمن هیل امضا کردم. برای چند نفر از آنها ثبت نام کردم تا نه تنها در مورد بلوک من ، بلکه در مورد بلوک های اطرافم نیز اطلاعات کسب کنند. “

اگر به کشور دیگری بروید این دو برابر می شود. روت سانگری ، دانشجوی حقوق که به تازگی از نیویورک به سئول کره جنوبی نقل مکان کرده است ، پیشنهاد می کند در صورت رفتن به خارج از کشور ، از گروه های فیس بوک برای کشف برنامه های معروف در شهری که به آن نقل مکان می کنید ، استفاده کنید. مواردی مانند سوار کردن برنامه ها و برنامه های گفتگوی مختلف ممکن است از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد. وی نوشت: “برای کره ، همه چیز در اطراف کاکائو است ، بنابراین یک ضرورت است.”

و مهمترین چیز این است که حداقل کمی زبان یاد بگیرید – این مساله اگر در حال حرکت به کشوری جدید باشید ، درست است که دانستن عبارات کلیدی برای کمک به شما در نقل مکان ضروری خواهد بود ، این درست است. ایالات متحده ، بهتر است برخی اصطلاحات محلی را لمس کنید تا به نظر شما یک شوخی کامل نباشد.

پیاده روی طولانی و دوچرخه سواری کنید

وقتی به شهر جدید خود رسیدید ، یادگیری چشم انداز مدتی طول می کشد و یکی از بهترین راه های کاوش پیاده روی است ، اگر نه دو چرخ. اگر کفش راحتی دارید و بسیار تمایل دارید ، پیاده روی طولانی و بی هدف انجام دهید – از طریق محله خود ، از طریق محله ، از طریق محله کنار آن و در سراسر شهر.

میرا فاکس ، روزنامه نگاری که در نوامبر سال 2019 از بوستون به نیویورک نقل مکان کرد ، در نامه ای نوشت: “این باعث می شود که محیط اطراف شما آشنا شود و به شما کمک کند تا فضای محله را درک کنید.” و این به شما کمک خواهد کرد. نامزدهای بالقوه یک بار یا کافه محله یا حتی فروشگاه های مواد غذایی را در یک فاصله حمل و نقل مناسب ارزیابی کنید. “

بازدیدهای محلی خود را پیدا کنید و به یک فرد عادی تبدیل شوید

شهر بدون تعداد انگشت شماری از مکان ها برای بازدید احساس خوبی ندارد – کافه ، داروخانه ، فروشگاه مواد غذایی ، بازار شیک ، بار بعد از کار ، اجاق گاز ، زمین بازی اگر بچه دارید ، رستورانی که بازدیدکنندگان را از آن به خارج از شهر می برید. یافتن این مکان ها می تواند کمی کار و شاید کمی شهامت را به خود اختصاص دهد.

Kaianne Sie-Mah ، یک مشاور طراحی ، یک حرکت دشوار از تورنتو به دی سی را در سال 2019 تحمل کرد. اما پس از پیدا کردن لنگرها به عنوان مکان های عالی برای بیرون رفتن و آرایشگاه ، احساس کرد که به پاهای خود تکیه داده است. سی ماخ جای خود را از طریق ترکیبی از آزمون و خطا (“او می گوید در رستوران های بسیار بد غذا خوردیم ،”) و از طریق توصیه های غریبه ها پیدا کرد. “من نزد پسر عطارد رفتم [cosmetics store] و او افرادی را که موهای زیبایی داشتند متوقف کرد و از آنها پرسید که موهایشان را کجا انجام داده اند؟ ” “روش کار می کند.” او می گوید: “این زمانی بود که احساس کردم همه چیز در جای خود قرار گرفته است.”

دولین توصیه می کند از مناطق محلی در همسایگی خود بازدید مجدد کنید. دولینگ می نویسد: “من یک صفحه گسترده از کافه ها در فاصله پیاده روی ایجاد کردم و سعی کردم حداقل دو بار به آنها بروم ، با مردم ملاقات کنم و اقتصاد محلی را بشناسم.” شما ممکن است آنقدر خوش شانس باشید که با برخی از مشتریان عادی دوست شوید – و هنگامی که محله های مورد علاقه خود را تأیید کردید ، یک مکان عادی ایجاد کنید. داشتن چیزی آشنا باعث می شود بیشتر در خانه خود باشید.

بی شرمانه باش

حرکت برای خجالتی نیست. اگر می خواهید دوست شوید و مکان جدیدی برای احساس خانه بودن بسازید ، احتمالاً باید کمی پرخاشگر باشید. بسیاری از افرادی که برای این قطعه مصاحبه کرده اند گفتند که بهترین راه برای ملاقات با مردم در یک شهر جدید برقراری ارتباط با بیشترین تعداد ممکن است که در آنجا زندگی می کنند ، خواه آنها را بشناسید یا فقط آنها را به صورت مبهم بشناسید – یا حتی اگر در واقع نمی دانید با آنها تماس بگیرید ، اما به هر حال با آنها تماس بگیرید. برای همکلاسی های قدیمی ایمیل ارسال کنید ، از همکاران جدید بخواهید که نوشیدنی بنوشند ، از دوستان خانوادگی خود بخواهید که شما را با پسر عموی خود که در آنجا زندگی می کند ارتباط برقرار کنند. مطمئناً ، بعضی از افراد بیش از حد مشغول و بی علاقه خواهند بود تا بتوانند از پاتوق خود بگذرند ، اما اگر تور را به اندازه کافی گسترده بیندازید ، چند ماهی را به دنبال یافتن دوستان جدید خواهید گرفت.

میشال تننباوم ، متخصص رسانه ای ، نوشت: “به تمام ارتباطات شل خود در شهر (دختری که با او کار کرده اید اما سالها با او صحبت نکرده اید! توییتر متقابل شما! واقعاً بی شرمانه) باشید و برای برقراری ارتباط تلاش کنید.” از بوینس آیرس به بوستون ، نیویورک و لس آنجلس برگشت. “اگر با آنها کنار می آیید ، روشن کنید که به دنبال دوستان بیشتری هستید تا آنها بدانند که شما را با گروه های خود به خارج از کشور دعوت می کنند. وقت آن نیست که عالی بازی کنیم! “

اگر احساس شجاعت خاصی می کنید ، Sie-Mah به شما توصیه می کند افراد با نفوذ DMing یا نویسندگان محلی را که در شهر جدید شما زندگی می کنند ، توصیه کند. وی گفت: “من گزارشگران محلی همسن خود را در توییتر و افراد با نفوذ و نویسندگان در اینستاگرام را پیدا کردم و قصد داشتم وارد DM آنها شوم.” “ترسناک نیست ، اما اگر می دیدم که آنها چیز بزرگی را ارسال می کنند ، می گویم ،” هی ، من فقط به دی سی نقل مکان کردم ، کجاست؟ ” “او می گوید. “آن موقع مورد توجه من قرار گرفت. فکر می کنم در این مورد کمی پرخاشگر هستم ، اما گاهی اوقات م .ثر است. “

به یک تیم ورزشی بپیوندید

… یا یک کلوپ تماشای پرندگان ، یا یک کلاس پیلاتس ، یا یک مکان عبادی ، یا یک گروه بازی کودکان ، یا یک گروه داوطلب ، یا یک گروه دیگر از افراد که به طور منظم دیدار می کنند. فرانکو می گوید: “چیزی را انتخاب کنید که به مرور زمان تکرار شود ، مثل کلاس”. “هرچه بیشتر مردم را بشناسیم ، آنها را بیشتر دوست داریم.”

ریک پالس ، نویسنده نیویورکی که در بزرگسالی به چهار شهر مختلف نقل مکان کرد ، می گوید اولین کاری که می کند وقتی به مکانی جدید می رسد ، عضویت در تیم سافت بال است. وی با اشاره به اینکه قبلاً تیم هایی پیدا کرده بود ، تابلوهای پیام پیشاهنگی گفت: “من به اندازه کافی با این ورزش آشنا هستم که قوانین را می دانم و می توانم به خودم پایبند باشم.” “معمولاً این تیم ها بسیار شادتر هستند و همیشه ترکیبی تصادفی از افرادی وجود دارد که در غیر این صورت ملاقات نمی کنید.”

هنگامی که خود را در گروه تثبیت کردید ، فرانکو توصیه می کند از عضوی دیگر بخواهید یکی یکی بیرون بیاید. او می گوید: “هنگامی که شروع به تولید انحصار و ایجاد خاطره هایی می کنید که افراد دیگر گروه به اشتراک نمی گذارند ، پس دوست خود را شروع می کنید.” البته نه اینکه باید دمدمی مزاج باشید.

به تاریخ های Tinder بروید (در صورت عدم ازدواج)

دوستیابی آنلاین می تواند یک جهنم کاملاً ناخوشایند باشد ، اما اگر به تازگی به شهر جدیدی نقل مکان نکرده اید و می خواهید با مردم ملاقات کنید ، برنامه هایی مانند Tinder ، Hinge و Bumble در واقع می توانند یک مزیت باشند ، زیرا به طور خاص برای معرفی شما طراحی شده اند بسیاری از مردم محلی

سوزی اکسپوزیتو ، روزنامه نگار که از نیویورک به لس نقل مکان کرد ، نوشت: “من سعی می کنم افرادی را پیدا کنم که با آنها دوست باشم – حتی اگر از نظر عاشقانه با هم سازگار نباشیم ، حداقل می توانم با کسی که از همان علایق مشترک است قرار بگذارم.” آنجلیس ، آنجلیس در ژانویه 2021 علاوه بر این ، وی خاطرنشان کرد ، نه تنها با مردم ملاقات خواهید کرد ، بلکه می توانید از بسیاری از بارها و مکانهای دیگر که ممکن است در غیر این صورت پیدا نکنید بازدید کنید. وی افزود: “دوست یابی راهی سرگرم کننده برای شناختن جالبترین مکانهای شهر است”.

به دنبال افراد دیگری باشید که در حال گذار هستند

یکی از دلایلی که بزرگترها دوست جدید پیدا می کنند جوانمرد بودن افراد است مشغول – آنها قبلاً در دوستان ، خانواده ها ، مشاغل و کارهای روزمره خود قرار گرفته اند ، بنابراین هنگام ورود به شهر دشوار است که آنها را در تقویم خود بگنجانید. اگر کسی که به او دسترسی می دهید ، شما را منفجر کند ، لزوماً او را دوست ندارید ، اما در یک زمان ناسازگار هستید ، “می گوید فرانکو. “مردم مشغول هستند.”

در عوض ، او می گوید ، “ایده خوبی است که به یک شهر جدید بروید و آداپتورهای دیگر را پیدا کنید. افراد دیگری را پیدا کنید که به شهر جدیدی نقل مکان کرده اند یا کار جدیدی را شروع کرده اند یا جدایی یا طلاق را گذرانده اند. شاید یک گروه ملاقات برای نیویورکی ها در لس آنجلس وجود داشته باشد ، یا شاید شما در محل کار خود با شخصی در ارتباط باشید که با شما باشد. “

کارن کی هو ، روزنامه نگاری که به تازگی از تورنتو به نیویورک نقل مکان کرده است ، بیشتر اوقات بیماری همه گیر Covid-19 را با یک روزنامه نگار کانادایی که از طریق یک دوست مشترک به او معرفی شده بود ، حباب زد. “[W]وی نوشت: “ما یک قرارداد غیررسمی امضا کردیم که هر جمعه برای دو ساعت نوشیدنی در آپارتمان من یکدیگر را ببینیم.” با بسته شدن مرز کانادا و آمریکا ، این دو به یکدیگر خم شدند. آنها تعطیلات و تولد را با هم جشن گرفتند و هو حتی به دوست دختر خود کمک کرد تا برای واکسن قرار ملاقات بگذارد.

“در نهایت ما به دو کانادایی دیگر ، یک روزنامه نگار دیگر و یک متخصص ارتباطات گسترش خواهیم داد ، و برنامه هایی را برای آخر هفته برای انجام فعالیت های ایمن مانند موزه ها برای مدت زمان محدود ، پیاده روی می کنیم [a local cemetery]و غذای کره ای را در فضای باز می خورد. “اگرچه هو بارها و بارها در نیویورک زندگی کرده است ، اما این نوع دوستی به شهر کمک کرده تا احساس کند یک خانه واقعی است.

به او زمان دهید و بگذارید به شما کمک کند

واقعیت این است که جابجایی دشوار است و احساس حضور در خانه در یک شهر جدید می تواند مدت ها طول بکشد. به خود اجازه دهید تا به مکان جدید خود بشتابید و هرگونه احساس تنهایی یا دلتنگی را در هنگام بروز احساس کنید. تننباوم پیشنهاد می کند وقتی آن لحظه ها به دنبال توتم آسایش است. “برای من ، اینها همیشه غذاهای با طعم خانگی بوده اند و من از بچگی غذا می خورم. او نوشت: “اگر احساس تنهایی کنم ، برای مادربزرگم آب مرغ درست می کنم و ناگهان خانه ام بوی او را می گیرد.” “بسیار مهم است که درک کنید چه چیزهایی از خانه برای شما مهم است و به فکر راه هایی برای آوردن آنها به شهر جدید خود باشید.”


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes