[ad_1]

تصویر برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: ماریداو (شاتر استوک)

پس از کمی بیشتر از سه هفته تمرین یوگا با پشتکار هر روز برای چالش تناسب اندام Lifehackerنمی توانم بگویم که تبدیل به یک مبدل اختصاصی یوگا شده ام. اما من می گویم که درد آن کمتر از آنچه در ابتدا انتظار داشتم بود. همانطور که در مورد قبلی اشاره کردم پستمن یاد گرفتم که چطور این تمرین مرا حداقل یک بار در روز مجبور می کند حضور پیدا کنم و فهمیدم که کشش بی احتیاط تشک بسیار لذت بخش است به طوری که در وسط هر فیلم یوگا انتظار دارم که در یک حالت جسد خنک شوم.

من همچنین متوجه شدم که در طول هفته از ناحیه دست و پاهایم احساس درد می کردم ، که به من نشان داد در حال ایجاد نوعی قدرت هستم. یک امتیاز بزرگ! همچنین به من می گوید من از ماهیچه هایی استفاده می کنم که به طور معمول در تمرینات منظم خود استفاده نمی کنم ، بنابراین چه بعد از این چالش تناسب اندام به یوگا پایبند باشم یا نباشم ، یادداشت ذهنی می زنم تا هر از گاهی آن را مخلوط کنم.

اما یکی از مناطقی که می بینم خودم را درگیر تلاش می کنم نفس کشیدن است. و تنفس در یوگا بسیار مهم استقرار است به همه چیز کمک کند ، از ایجاد ارتباط عمیق تر در بدن تا جلوگیری از صدمات. اما برای من ، تمرکز روی نفس به من احساس می کند که دارم به سمت افزایش فشار هوا می خزم. (بخوانید: اصلاً آرامش آور نیست.) و این احساس به گوش می رسد که مدرس مرتباً می گوید “یک نفس عمیق بکشید …” در حالی که دستانمان را به سمت آسمان تکان می دهیم یا شانه ها را از زانو خم می کنیم ، و سپس منتظر می مانیم که احساس ابدی دارد ، شنیدن گفتن “و یک نفس بزرگ …” فقط باعث استرس من می شود. احساس می کنم از هماهنگی برخوردار نیستم و به نظر نمی رسد که آن را به درستی انجام می دهم.

من حتی دو فیلم اول را امتحان کردم نفس – یک سفر 30 روزه با یوگا مجموعه های Adrien Micheler (در کانال پرطرفدار یوتیوب Yoga With Adriene) ، و در یک لحظه احساس کردم که می توانم از ترکیب نفس عمیق و ریشه ای که باعث سرعت حرکت سر در بازوها می شود ناپدید شوم.

همه اینها باعث می شود من بفهمم که یوگا یک تمرین کاملاً خاص است. دلیلی وجود دارد که افراد گواهینامه مربیگری می گیرند. نمی توانید آن را فقط از یک ویدیوی YouTube بگیرید. در دنیای ایده آل ، وقتی احساس کردم نفس راحتی نمی کشم ، می توانم در یک کلاس مبتدی شرکت کنم و از معلمی راهنمایی بخواهم. همچنین می توانم همکلاسی ها را رصد کنم و از شکل و تنفس آنها پیروی کنم. اما در یک بیماری همه گیر ، یا یک ویدیوی YouTube است یا یک کلاس مقیاس گذاری است ، و من فقط باید به خودم اعتماد کنم و چیزی را که باعث درد یا غش بالقوه است فشار ندهم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir