[ad_1]

تصویر پنج ستاره متوالی در زمینه آبی با یکی پر از طلا و بقیه پر نشده

گرافیکی: النا اسکاتی (بردارها: Shutterstock)

همه می دانیم ضعیف نوشته شده نظرات آنلاین به جز افرادی که با عصبانیت آنها را وارد می کنند هیچ فایده ای ندارند. اما گاهی اوقات ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که نیاز به انتقاد سازنده دارد. این که آیا در حال بررسی خرید در آمازون ، رستوران یا کارفرمای سابق هستید ، استراتژی اصلی شما برای نوشتن نظرات باید ثابت بماند: خواندن آن را مفید و مفید کنیدبه در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

شرح دهید چه اتفاقی افتاده است – و آنچه باید اتفاق می افتاد

اگر در حال نوشتن یک نقد بد هستید ، احتمالاً حداقل از یک تجربه خاص انگیزه گرفته اید. این باید تمرکز شما باشد. اول ، بد و اتفاق بد را به وضوح و عینی توصیف کنید ، و sبه حقایق توجه کنید – به عبارت دیگر ، مزخرف نکنید. مناگر هنوز از تجربه خود احساس ناراحتی می کنید ، آن را مخفی نگه دارید.

سپس آنچه را که باید در آن لحظه اتفاق می افتاد شرح دهید – نه آنچه را که در عوض می خواهید اتفاق بیفتد یا آنچه را که فکر می کنید به آن بدهکار هستید. این یک تمایز مهم است، زیرا این اساساً آزمایشی است برای بررسی اینکه آیا شکایت شما تائید می شود یا خیر. برای شکایات مشروع ، گفتن آنچه باید اتفاق می افتاد بسیار آسان است: رئیس سابق شما باید اظهارات بی ادبانه خود را برای خودش نگه می داشت ، آمازون باید یک بار از شما هزینه می گرفت ، نه دو بار برای یک مورد ، سرور و سرآشپز مجبور به ترک می شدند. سس بادام زمینی را از بشقاب خود جدا کنید بعد از اینکه متوجه شدید حساسیت دارید و غیره اما برای گوشت گاو کوچکی که به دست شما می رسد با احساس کمبود ، روش “صحیح” انجام کارها یا وجود نخواهد داشت یا آنقدر فجیع خواهد بود که می توانید بررسی خود را با “لطفاً همه چیزهایی که می گویم جدی نگیرید!” من روی برخی مسائل شخصی به صورت ناسالم و در نهایت غیرمولد کار می کنم! ”

برو سر اصل مطلب

بررسیهای شفاهی ، طولانی مدت نیز به همان اندازه بی فایده است بنابراین آن را کوتاه و دقیق بیان کنید این امر به انسان امکان می دهد آنچه را که می گویید بخواند و جذب کندکه تمام هدف نوشتن یک مرور است. به عنوان یک امتیاز ، پایبندی به جملات کوتاه اعلانی نیز آن را غیرممکن می کند با یک بازی خلوت بیرون بروید تا شما به عنوان یک خودشیفته حقیر ظاهر نشوید که سعی می کند به هر قیمتی راه خود را باز کند. (حتی در شرایطی که انفجارهای احساسی واکنشهای کاملاً منطقی هستند ، می توانند نظر شما را تضعیف کنند.)

نتیجه نهایی: اگر واقعاً می خواهید بررسی شما همه چیز را تغییر دهد ، باید به همان اندازه متمرکز و دقیق باشد تا آنجا که ممکن است به راحتی خوانده شود. حقیقت را بگویید ، استدلال خود را ارائه دهید، و آن را بپیچانید ؛ هر کس در نهایت آن را بخواند از تلاش قدردانی خواهد کرد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir