[ad_1]

زن با عشق به صفحه Peloton خود نگاه می کند

عکس: شاتر استوک (شاتر استوک)

امسال تجهیزات تناسب اندام حتی بیشتر از بیشتر مورد تقاضا است. دمبل و هالتر بعضاً پس از خشکسالی طولانی مدت و اگر موفق به گرفتن پلوتون شوید به طور کلی شما یکی از خوش شانس ها هستید. اگر عزیز شما یک کارگر اختصاصی در فضای باز باشد ، یک چرخ داخلی یا مجموعه ای از دمبل می تواند یک هدیه خارق العاده باشد. اما در این خط هدیه دام هایی وجود دارد.

به عنوان مثال ، ممکن است به یاد داشته باشید این تبلیغ Peloton از سال گذشته ، زمانی که یکی از موتورهای بسیار شیک این شرکت به یک زن داده شد. برخی فکر می کنند تبلیغات ترسناک و عجیب است. دیگران دیوانه می شوند کشتن برای پلوتون زیر درخت.

تجهیزات ورزشی است خیلی شبیه توله سگ است: فرد باید 100٪ برای آن آماده باشد و هرگز نباید او را غافلگیر کرد. بنابراین ، برای صرفه جویی در مشکلات تعطیلات ، در اینجا قوانین ارائه هدیه تناسب اندام وجود دارد:

شخص باید آنرا به طور خاص بخواهد

اول ، شما باید مانند اینكه به شخص می گویید تغییر كند ، خودداری كنید. اگر حتی کوچکترین زیرمجموعه ای در جهت “هوم ، شاید باید وزن کم کنید” به هدیه خود وجود دارد ، قطعاً نباید آن را بدهید.

عضویت در سالن بدن سازی یا بدتر از آن ، عضویت در Watchers یک هدیه کلاسیک الاغ است. مانند Peloton ، این فرض بر این است که گیرنده مسیر تحول را آغاز می کند. و چنین سفری باید داوطلبانه انجام شود.

تنها زمانی که می توانید این نوع هدیه را به ویژه به یک شریک زندگی بدهید ، این است که صریحاً آن را بخواهید. و حاضرند به دوستانشان توضیح دهند که این ایده آنها بوده و در واقع در این باره از شما س askedال کرده اند. هرگز کسی را با چیزی عواقب تحول شخصی متعجب نکنید.

باید منافع آنها را منعکس کند

روش های مختلفی برای آموزش وجود دارد و این بدان دلیل است که همه ما ایده های مختلفی در مورد انگیزه ما و لذت بردن از آن داریم. حتی اگر فکر می کنید می دانید هدیه هدیه شما چیست ، لازم نیست بدانید که آنها واقعاً هنگام تمرین چه چیزی را دوست دارند.

بنابراین ، فرض کنید شما می خواهید به کسی فرصت دهید تا فعالیت خاصی را امتحان کند. به عنوان تجربه ای فکر کنید که می توانند یک بار امتحان کنند: مثلاً به جای یک جفت کفش کوهنوردی و مهار ، یک هفته برای کوهنوردی به باشگاه بروید.

یا شاید آنها قبلاً درگیر فعالیت خاصی بوده اند و شما می خواهید به آنها هدیه دهید تا به آنها کمک کند لذت بیشتری ببرند. فقط به یک فروشگاه عجله نکنید و بگویید ، “هوم ، چه کسی برای دوچرخه سواری دوست دارد؟” آنها اکنون دوچرخه ، لوازم جانبی و غیره خود را دارند اگر یک جفت کفش بخرید ، ممکن است با نوع رکاب دوست شما سازگار نباشد.

اگر می خواهید لوازم جانبی تناسب اندام بخرید ، یکی از موارد زیر باید اعمال شود:

  • به طور خاص از آنها (یا یکی از دوستان بدنسازی که آنها را کاملاً می شناسد) بپرسید که چه می خواهند
  • از باشگاه ورزشی آن دوست باشید و از قضاوت خود استفاده کنید. اگر واقعاً مرد و ورزش او را بشناسید ، یک استثنا special ویژه خواهید داشت.
  • برای آنها یک کارت هدیه یا چیزی تهیه کنید که به راحتی برای چیزی که واقعاً می خواهند برگردد.

آنها باید آماده تعهد باشند

اینگونه است که هدایای تناسب اندام ، به ویژه هدیه های بزرگ ، بیشتر شبیه حیوان خانگی هستند: اکثر آنها با این فرض همراه می شوند که فرد در روند فعالیت های خود قرار بگیرد. اینها هدایایی است که مخفیانه کارهای خانه استشخص را ملزم می کند که یک ساعت از روز خود را ، چندین بار ، فقط برای استفاده از هدیه خود صرف کند.

باز هم ، ارتباط مهم است. آیا مرد شما است در حقیقت آیا می خواهید سال آینده زندگی خود را به یک طرفدار Peloton اختصاص دهید؟ شاید این کار را بکنند! اما تا وقتی نپرسید هرگز نخواهید فهمید. وقتی صحبت از هدایای شخصی می شود که می تواند توهین آمیز باشد و به تعهد جدی نیاز داشته باشد ، ارتباطات مهم است. وقتی مطمئن شدید که این همان چیزی است که آنها می خواهند ، انتخاب هدیه مناسب باید آسان باشد.

این پست در ابتدا در دسامبر 2019 منتشر شد و برای افزودن زمینه و همسویی با سبک فعلی Lifehacker ، روز دوشنبه 14 دسامبر 2020 به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir