[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان نحوه نصب پیشنهادات زیرا آسان تر از آن است که فکر می کنید

عکس: استودیوی آفریقایی (شاتر استوک)

پیشنهادات مدتهاست که از بین رفته اند حمام مشترک ابزار در بسیاری از نقاط جهان ، اما آنها آنها سرانجام وقت خود را برای درخشش در ایالات متحده یافتند در ابتدای همه گیری ، وقتی دسترسی به دستمال توالت دشوار بود. ما هستیمما قبلاً در مورد مزایای یک پیشنهاد و نحوه استفاده سبک های مختلف ، بدر مورد نصب چطور؟ این آسان تر از آن است که شما فکر می کنید و نیاز به یک حرفه ای ندارد.

او چه می کند؟ قیمت پیشنهادی؟

برای مبتدیان ، آنجا تفاوت بین a است قیمت محصولات پیوست و پیشنهادات توالت صندلی. اتصالات روی صندلی توالت موجود شما نصب می شوند و معمولاً دستی هستند ، نه برقی. پیشنهادات صندلی توالت جایگزین صندلی فعلی شما با a جدید، دارم میام کامل با قیمت محصولات، و می تواند دستی یا برقی باشد. بیدهای صندلی توالت برقی اغلب دارای یک کنترل از راه دور برای کنترل جریان آب هستند و ممکن است شامل آن نیز باشد چندین نسخه جدید مانند گزینه های آب گرم یا تنظیمات مختلف جت.

آ متر پایهپیوست پیشنهاد سالانه اراده قیمت آن در حالیکه یک دلار است ، 30 دلار است با کمی قابلیت بیشتر می تواند شما را بازگرداند 99 تا 149 دلار، به فروشنده و سبک بستگی دارد. دست صندلی توالت برای bidet حدود 100 دلار برای نیازهای اساسی شما ، در حالی که مدل های پیشرفته الکتریکی هزینه دارند 429 دلار و بالاتر.

نحوه نصب پیوست bidet

هرگونه نصب حمام می تواند من حسش میکنم ترسناک. اگر کم می دانید (یا هیچ چیز) در مورد لوله کشی ، ممکن است در کثیف شدن و کثیف شدن توالت خود مردد باشید ، اما آن را نصب کنید پیوست پیشنهادات است کاملاً مستقیم

برای وظیفه شما به یک آپارتمان نیاز دارد-سر پیچ گوشتی، یک کلید قابل تنظیم ، a حوله و یک سطل. اول پیدا کن شیر خاموش کننده توالت برای جلوگیری از تأمین آب توالت. توالت را بشویید تا آب ظرف و مخزن خارج شود. حوله و سطل را بردارید و آنها را زیر شلنگ آب متصل به توالت قرار دهید برای گرفتن آب اضافی از شلنگ. برای جدا کردن این شلنگ از آچار استفاده کنید.

پیشنهادات را بچسبانید آداپتور شیلنگ (همراه با پیشنهاد جدید شما) به شلنگ موجود است. پس یکشیلنگ پیشنهاد را به آداپتور وصل کنید ، و سپس به پیوست bidet. (اگر به آویزهای آب سرد و گرم پیوست دارید ، مطمئن شوید که هر دو شیلنگ را بر این اساس وصل کنید –آب گرم از شما خواهد آمد شیلنگ سینک ظرفشویی.)

از یک پیچ گوشتی استفاده کنید تا پیچ های صندلی توالت خود را برداشته و صندلی را کاملاً بردارید. هنگامی که صندلی برداشته شد ، سوراخ های نصب بید را با پیچ و مهره های صندلی توالت هماهنگ کرده و صندلی توالت را دوباره وارد کنید. قبل از روشن كردن مجدد آب ، از ایمن بودن همه واشرها و پیچ ها اطمینان حاصل كنید. پس از اتمام ، پیشنهاد شما آماده استفاده است.

این مفید است ویدئو توسط Mr.FixIt خودتان این کار را انجام دهید دستورالعمل های گام به گام برای نصب پیوست bidet را می دهد.

روش نصب دستی و برقی صندلی توالت

بخش بزرگی از همان روش نصب در مورد صندلی های دستی و برقیاما به جای امنیتبا اتصال شیلنگ ها به یک اتصال جداگانه ، آنها مستقیماً به صندلی توالت جدید شما متصل می شوند.

صندلی های بید برقی برای کار کردن به فروشگاه نزدیک نیاز دارید. اگر چاره ای نیست نزدیک به، شما نیاز خواهید داشت برای نصب آن با برق تماس بگیرید. اگر نمی خواهی که که هزینه اضافه شده ، ممکن است بخواهید یک صندلی دستی انتخاب کنید. مطابق با شرکت پیشنهادات Tushy،، نصب یک صندلی دستی طول می کشد کمتر از 9 دقیقه برای تکمیل و یک صندلی برقی تقریباً همان زمان نصب را به شما اختصاص می دهد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir