[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان لطفا کوره گاز خود را تمیز کنید

عکس: سام بیتون

چند هفته پیش ، من در یک کباب خانوادگی / جشن تولد برای برادرزاده دو ساله ام بودم. در حالی که برادر همسرم دیرتر از آنچه امید داشت کار می کرد ، من کوره ای برداشتم. منقل گازی با مشعل 5 + 1 برای یک پیشکسوت باتجربه مثل من مسئله خاصی نیست: بنزین باز است ، مشعل ها روشن می شوند ، سوئیچ فشار داده می شود. روشن شده

به جای پیش گرم شدن عادی ، یک آتش سوزی با چربی پیدا کردم.

به نظر می رسد که مدت ها است که این کوره تمیز نشده است. شاید چند وقت. من مجبور شدم در مدت زمان بسیار کوتاهی تصمیمات زیادی بگیرم تا از مصیبت در امان بمانم و خوشبختانه تنها آسیب به خود کوره بود – و کمی سایدینگ ، که اکنون به رشته فرنگی لازانیا شباهت دارد.

با تمیز کردن منظم و در بدترین حالت با کپسول آتش نشانی می توان از همه این موارد جلوگیری کرد. اگر گریل دارید باید کپسول آتش نشانی داشته باشید. دو تا کوره داری؟ خبر خوب ، آنها در دو بسته می آیند! ایمنی خود و عزیزانتان بیش از 50 دلار هزینه می کنید.

نحوه تمیز کردن گریل گاز

این که آیا شما یک مالک جدید گریل هستید که به یک درس نیاز دارید یا یک متخصص قدیمی آن را به تعویق می اندازید ، امروز یک روز عالی برای تمیز کردن است. بیایید گریل بنزین من را مرور کنیم ، که از اواخر آوریل تمیز نشده است. (من دوست دارم بعد از اینکه سطح مخزنم کم شود ، تقریباً هر ماه یکبار در تابستان ، مین را تمیز کنم).

منظورم این است که من میله ها را تمیز می کنم.

منظورم این است که من میله ها را تمیز می کنم.
عکس: سام بیتون

بیش از حد را بسوزانید

با سوزاندن شروع به شل شدن اوضاع کنید. این تکه های ترد روی کوره ممکن است تنها چیزی باشد که غذای شما لمس می کند ، اما آنجا چیزهای بیشتری وجود دارد و با گرم شدن چیزها بهتر جدا می شوند.

توجه: اگر گریل شما افتضاح است ، افتضاح است ، با چربی پاشیده شده و مایع در حال چکیدن بیش از حد است ، روشن نکنید. به جلو بروید تا سینی و وان را تمیز کنید و پس از آن به اینجا برگردید.

تمام مشعل های خود را بالا بگذارید ، درب ظرف را ببندید و آن را برای یک ساعت تنها بگذارید. در این مدت ، موارد خود را جمع آوری کنید تنظیم کردن: دستکش ، چاقو گچ بری ، کیسه های زباله و روزنامه یا جعبه مقوایی صاف. مشبک های خود را به بهترین وجه ممکن با برس دلخواه خود تراشید و گرما را از بین ببرید. قسمت اول آماده است

آیا تصوری دارید که خرد کردن کیسه زباله چقدر دشوار است؟

آیا تصوری دارید که خرد کردن کیسه زباله چقدر دشوار است؟
عکس: سام بیتون

هنگامی که مشبک ها به اندازه کافی خنک شدند تا بتوانند دستکش یا دستکش های ضد حرارت را کنترل کنند ، آنها را از بین ببرید ، و همچنین عناصر داخلی (مانند این میله های مثلثی) را بردارید و آنها را بر روی مقوا صاف و صاف خود قرار دهید.

کاسه و وان را تمیز کنید

ظرف تخلیه خود را برداشته و با چاقوی بتونی هر آنچه را که می توانید مستقیماً درون سطل آشغال قرار دهید. اگر ظرف با چربی پوشانده شده است ، تمیز کردن آن را نیز فراموش نکنید! من دوست ندارم در اینجا غیر از صابون از مواد شیمیایی استفاده کنم ، اما اگر از a استفاده می کنید آماده سازی حلال یا چربی، حتما قبل از تعویض ظرف در کوره خود ، آن را خوب بشویید و خشک کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان لطفا کوره گاز خود را تمیز کنید

عکس: سام بیتون

سپس: وان (جایی که مشعلها هستند). اکنون که دام خود را به درخشش با شکوه پاک کردید ، ما دوباره آن را آلوده خواهیم کرد. سوراخ تخلیه از وان تا قطره قطره می تواند مسدود شود ، بنابراین بهتر است قبل از تلاش برای سوراخ کردن قطعات بیشتر از طریق چنین سوراخ کوچکی ، ابتدا آنچه در داخل ظرف است را تمیز کنید.

چاقوی قابل اعتماد خود را بردارید و هرچه در ظرف را شل کرده مرتب کنید ، آن را دور بریزید و در صورت لزوم ظرف ، گریل و اجزای داخلی را تعویض کنید و تمام. این یک روند بسیار کوتاه و فوق العاده راضی کننده است که منجر به آن خواهد شد توزیع بهتر گرما از طریق سطح پخت و پز شما.

چشم تیز متوجه هات داگ چربی کمی در شبکه سمت چپ خواهد شد.  نمی شود کمکی کرد.

چشم های تیز متوجه یک هات داگ چاق در جلو پنجره مشبک سمت چپ می شوند. نمی شود کمکی کرد.
عکس: سام بیتون

اوه ، و اگر به فکر خرید کبابی برای روز پدر ، روز استقلال یا پرتاب کباب برای جشن گرفتن فرصت دیدار دوباره دوستان خود هستید: لطفا ابتدا یک کپسول آتش نشانی بردارید (و امیدوارم خانواده شما هرگز نباید از شما برای نجات آنها در برابر شعله های آتش تشکر کنند).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir