[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه ایجاد توالی بزرگتر در Twitch

عکس: اتان میلر / کارکنان (گتی ایماژ)

نیازی نیست قرارداد با تلویزیون واقعیت نشان دادن هر کاری را که انجام می دهید برای مخاطبان پخش کنیدبه همه آنچه شما نیاز دارید یک پلت فرم پخش است ، و بیشتر مردم – به ویژه کسانی که دوست دارند بازی های ویدئویی انجام دهند یا تماشای بازی دیگران را تماشا می کنند– از Twitch استفاده کنید

Yشما در حال حاضر هستید مخرب جالب و فعالیت های شما باید به طور گسترده و گسترده پخش شود ، اما چگونه می توانید مخاطب را متقاعد کنید که هماهنگ شده و درک کند؟

روی اعداد تمرکز نکنید ، بلکه بر محتوا تمرکز کنید

شما اینجا هستید زیرا می خواهید مخاطبی ایجاد کنید ، اما اجازه ندهید نگرانی های کمی بر کیفیتی که به دنبال کنندگان خود و به طور ایده آل برای مشترکان پولی خود ارائه می دهید متمرکز شود. به جای تلاش برای جلب نظر تعداد بیشتری از افراد ، روی بهبود مهارت هایی که شما را منحصر به فرد می کند ، کار کنید و کاربرانی را جذب کنید که به طور خاص به آنها علاقه مند هستند. آنها وفادارتر خواهند بود ، به جریانهای شما باز می گردند ، کار شما را تبلیغ می کنند و در چت با شما درگیر می شوند. همه اینها از هر تعداد دنبال کننده مهمتر است – و به خودی خود تعداد پیگیریهای قوی تری را در پی خواهد داشت.

یکی از پخش کننده ها که از کنار آن می گذرد می گوید: “چیزی که در مورد Twitch آموختم این است که میلیون ها طاقچه کوچک خارج از بازی وجود دارد که مردم واقعاً به آنها فکر نمی کنند.” گربه شبیه سازی و دارای 189 دنبال کننده و 20 مشترک پولی است. آنها خاطرنشان کردند که پخش کننده هایی را مشاهده کرده اند که به عنوان مثال برای ایجاد لیستهای بینگو پخش می شوند و طرفداران ویژه ای برای آن وجود دارد.

“سخت است که به چیزی که دوست داری تکیه کنی و از آنجا بروی ، و اگر فرد سرگرم کننده ای هستید ، مردم می آیند تا با شما معاشرت کنند. “

وی افزود: “تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی پخش شود بستگی به توانایی بینندگان در تعامل دارد.” مانی فیدل، سردبیر و ستون نویس در نیویورک ، که بارها در جریان محاصره همه گیر شروع به پخش کرد و 508 دنبال کننده دارد. اگر سیاست است ، آنها می توانند نظرات خود را در چت بگذارند و من نیز می توانم به آنها واکنش نشان دهم. اگر این یک بازی است ، چیزی شبیه یک بازی پازل یا استراتژی که تماشاگران می توانند به آن کمک کنند. از نظر زمانی ، هیچ قافیه و دلیلی برای من وجود ندارد. من فقط وقتی می توانم این کار را انجام می دهم ، که معمولاً درست بعد از کار است (بنابراین عصر).

این تعهد رفت و برگشت کلیدی است ، بنابراین اجازه دهید در مورد آن صحبت کنیم.

با دیگران در پلتفرم شرکت کنید

اگر می خواهید مردم درگیر شوند و شما را دنبال کنند ، باید در Twitch حضور مشهودی داشته باشید. اول از همه ، وقتی افراد شما را در یک جریان تماشا می کنند ، بدون توجه به کاری که انجام می دهید ، باید ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال ، به پیامهایی که در کادر چت شما ظاهر می شود پاسخ دهید. اگر یکی از پیروان کاری را پیشنهاد می کند که می توانید در جریان آینده متفاوت انجام دهید ، از آن استفاده کنید بنابراین آنها می دانند نظر آنها اهمیت دارد

وجود دارد زیاد پخش کننده ها بر روی پلت فرم به طوری که پیروان و پیروان بالقوه فرصت های جدی داشته باشند. دوستانه ، سرگرم کننده و شخصی باشید ، بنابراین آنها شما را بر روی یکی دیگر از پخش کننده هایی که در تخصص شما کار می کنند انتخاب می کنند.

وقتی از دیگر افراد گروه خود صحبت می کنید ، باید از آنها حمایت کنید. تماشای پخش کننده های دیگر و تعامل در چت های آنها به شما کمک می کند در کل جامعه شناخته شوید ، بدین معنی که تبدیل دوستان جدید به دنبال کننده یا مشترک جدید آسان تر خواهد بود.

“مشارکت در اجتماعاتی که می خواهید بخشی از آنها باشید ، بسیار مهم است. اجازه می دهد افراد بتوانند شما را بشناسند و آشنایی های آنلاین جدید چیزهای ارزشمند و ارزشمندی هستند که نه تنها برای کانال شما مفید هستند ، بلکه شخص را غنی می کنند. “

با دیگر پخش کننده های نوار خود همکاری کنید

این مهم است که نه تنها در چت های دیگران قابل مشاهده باشد ، زیرا شما می خواهید علاقه فالوورهای جدید را افزایش دهید – جارتباط با سایر پخش کننده ها راهی عالی برای یافتن افرادی است که با آنها همکاری کنید.

Simulationkat ، که به طور منظم با دوستان خود میزبانی می کند و به آنها اجازه می دهد در مورد علایق منحصر به فرد خود ، که اغلب با محتوای معمولاً در کانال ارائه می شود ، متفاوت باشد ، می گوید: “من دریافتم که هنگام همکاری با افراد دیگر بینندگان بیشتری پیدا می کنم.” به این ترتیب ، Simulationkat مخاطبان جدیدی را جذب می کند که برای موضوع طاقچه آمده اند ، اما ممکن است در آینده برای جریانهای اضافی باقی بمانند.

راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از دوستان خود کمک بگیرید: “بزرگترین توصیه من این است که بعضی از دوستان را مجبور کنید که هر از گاهی جریان شما را تماشا کنند. فیدل گفت: “آنها به احتمال زیاد چت می کنند و اگر بینندگان معمولی تعهد ببینند ، راه شما و بالقوه یک زیردریایی را دنبال خواهند کرد.”

چرا مهم است که تا حد ممکن ثابت قدم باشیم

فیدل خاطرنشان کرد که اگرچه 508 دنبال کننده دارد ، اما در حال حاضر مشترک ندارد. در ابتدای همه گیری ، دو تا سه بار در هفته پخش می شد و حداکثر 35 مشترک داشت ، اما پس از کاهش برنامه پخش ، آنها از برنامه حذف شدند. اشتراک ها فقط یک ماه طول می کشد و باید تمدید شوند ، بنابراین برای حفظ مشترکین و افزایش تعداد دنبال کنندگان ، باید نتیجه ای ثابت داشته باشید. (نگران فیدل نباشید: او گفت “در فکر بازگرداندن آن است.”) به شرطی که زمان کمی را در ایجاد محتوا اختصاص دهید ، لازم نیست به یک برنامه دقیق پایبند باشید.

Simulationkat گفت: “من هر زمان که بخواهم پخش می کنم زیرا ، از لحاظ تئوری ، همیشه افرادی به دلیل جهانی بودن Twitch من را تماشا می کنند.” “یکی از نکات جالب در مورد Twitch این است که چگونه انواع مختلفی از مردم را در سراسر جهان ملاقات کرده ام.”

بهانه عدم ثبات را بهانه نگیرید. نه فیدل و نه سیمولاتکات گفتند که به تجهیزات زیادی غیر از تلفن یا کامپیوتر نیاز دارید.

“در صورت تمایل فقط می توانید با یک لپ تاپ و یک تلفن تند و زننده جریان دهید. اگر از آن لذت ببرید ، مهم نیست. “Simulationkat گفت.

فیدل افزود: “تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر و یک میکروفون است.” “اگر می خواهید بازی ها را پخش کنید ، می خواهید رایانه شما قوی تر باشد ، یا می خواهید یک کارت ضبط خریداری کنید که بتواند یک بازی را از Xbox ، Playstation یا Nintendo روی رایانه شما پخش کند. من داشتن یک وب کم دوست دارم زیرا مردم حساب های رسانه های اجتماعی من را به Twitch من پیوند می دهند و فکر می کنم دیدن من خوشایند است. اما برخی از افراد تنظیمات دیوانه واری دارند که فقط برای یک کانال کوچک ضروری نیستند. “

بدانید که چگونه در جاهای دیگر تبلیغ کنید ، به ویژه قبل از پخش جریانی

وقتی از شبکه های اجتماعی صحبت می کنید ، حتماً جریانهای خود را از قبل تبلیغ کنید. اگر می خواهید دنبال کنندگان را در Twitch افزایش دهید ، می توانید به دنبال کنندگان فعلی خود در جاهای دیگر نیز مراجعه کنید. چند گرافیک برای ارسال در اینستاگرام یا توییتر تهیه کنید تا به آنها منتظر باشید.

“من فکر می کنم ارزش تبلیغات تا حد ممکن در رسانه های اجتماعی را در حد منطق دارد ، اما به نظر من مهمترین چیز این است که مخاطبان خود را افزایش دهید این است که خودتان باشید ، هر چقدر هم پیش پا افتاده باشد. به مردم دلیلی بدهید که بخواهند با شما معاشرت کنند ، مثل این که در مهمانی ای که شما برگزار می کنید با شخصی ملاقات کنید. ”Simulationkat پیشنهاد کرد.

دوستان و پیروان موجود شما قبلاً شما را می شناسند و احتمالاً مشتاق هستند که بیایند و در تلاش جدید خود از شما حمایت کنند ، بنابراین به آنها فرصت دهید. سپس جریان را شروع کنید و به غریبه ها فرصت دهید. شما فورا دنبال کنندگان فوق العاده ای خواهید داشت.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir