[ad_1]

یک زن ایرپاد پرو را در گوش راست خود قرار می دهد

عکس: ماما اوکو (Shutterstock)

من عاشق AirPods Pro هستم. آنها صداهای مزاحم را مسدود می کنند ، عالی به نظر می رسند و در گوش من جا نمی شوند. خوب ، نکته آخر یک نقطه ضعف است ، اما اگر در یک قایق هستید، باید بدانید که نباید این گونه باشد.

اپل از نکات سیلیکونی برای AirPods Pro. این شرکت که اندازه های مختلف گوش را ارائه می دهد ، همچنین سه راهنمایی با اندازه های مختلف ارائه می دهد ، که درست است بسیار استاندارد برای همه هدفون با نوک قابل تعویض مشکل این است که من نمی توانم یک مهر و موم خوب دریافت کنم همه نوع از آنها. کوچک ، متوسط ​​و به نظر می رسد حتی بزرگترها در ابتدا کار می کنند ، اما وقتی حرکت می کنم ، صحبت می کنم یا فقط آنجا می نشینم ، آنها آرام آرام شروع به شل شدن می کنند.

برای روشن تر شدن ، AirPods Pro من معمولی نیست از گوشم می افتداما هر کسی که از آنها استفاده می کند می داند که آنها متعلق به آنها هستند درخواست تجدید نظر واقعاً از آن ناشی می شود مهر و موم محکم. وقتی آن را از دست می دهید ، راحت ترین تجربه گوش دادن نیست.

معلوم شد که من تنها نیستم. بسیاری از افراد در تطبیق با استاندارد مشکل دارند نکات سیلیکونی در AirPods Pro در حالی که اوهآنها دارند سوالات با جهانی ، مناسب برای همه ایرپاد ها. اما به جای اینکه با مشکل زندگی کنند ، چیزی دارندو شمامی تواند برای حل آن اقدام کند

ما به شما معرفی می کنیم: بالای فوم

به جای استفاده از سیلیکون برای اتصال ایرپاد پرو به گوش ، از فوم استفاده کنید. این نکات دقیقاً مانند سیلیکون عمل می کند– قابل تعویض هستند و مستقیماً به قسمت باز هدفون متصل می شوند. اما فوم یک مزیت نسبت به سیلیکون دارد برای ما که دارای مجرای گوش عجیب و غریب هستیم: آنها می توانند شکل بگیرند.

نوک فوم نه تنها به گوش شما می چسبد ، بلکه تنها در صورتی که دست خود را از دست بدهد در صورتی که گوش شما در شکل مناسب نباشدآنها به تناسب شکل گرفته اند فضایی که در آن هستند ، واقعی را ایجاد می کنند مهر بزنید و در جای خود بمانید طولانی تر از نوک سیلیکون

علاوه بر این ، به دلیل راحت بودن ، برخی از آنها آنها را برای گوش دادن طولانی مدت راحت تر می دانند.

کدام فوم AirPods Pro توصیه ها باید بگیرم

اگر به دنبال نکات فوم AirPods Pro در آمازون هستید ، آنها را پیدا خواهید کرد طیف وسیعی از گزینه ها برای انتخاب با این حال ، یک مارک وجود دارد که بارها و بارها در توصیه های طرفداران ظاهر می شودرعایت کنند. شرکت نکات فومی نه تنها برای AirPods Pro بلکه برای ایرپاد های معمولی ، Beats ، Skullcandy و موارد دیگر نیز ایجاد می کند. به طور خلاصه ، آنها می دانند که چه می کنند.

Comply AirPods Pro ارائه می دهد در بسته های سه نفره برای کم اهمیت،، میانگین،، بزرگ، یا گوناگون، متنوعاگر از هر سایز یکی می خواهید همه گزینه ها زنگ می خورند به قیمت 24.99 دلار

AirPods داستان دیگری است

اگر به دنبال نکات فوم برای ایرپاد خود هستید ، این کمی متفاوت است. از آنجایی که ایرپادها راهنمایی قابل تعویض ندارند ، کامپلی مجبور شد یک ضمیمه طراحی کند که کف را به هم متصل کند به ایرپاد های شما نتیجه این است که هنگام گوش دادن به ایرپاد های خود احساس راحتی می کنید ، اما نمی توانید آنها را با نکات بارگذاری کنید.

اگر این کار برای شما مفید است ، شما انتخاب خود را دارید کم اهمیت به قیمت 17.99 دلار ، میانگین برای 23.00 دلار ، یا بزرگ به قیمت 17.49 دلار

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir