[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه iPhone خود را به یک وب کم رایگان و با وضوح بالا تبدیل کنیم

عکس: دستگاه هاک هنگ (Shutterstock)

اپل دوربین بدی را در iPhone ایجاد می کند ، اما وقتی صحبت از Mac آنها می شود ، داستان کاملاً متفاوت است. البته ، آنها در حال بهتر شدن هستند ، زیرا مکینتاش های M1 بهترین دسته را دارند ، اما مک های زیادی با وب کم های فرعی وجود دارد. اگر از صفحه نمایش خارجی برای مک بوک خود استفاده می کنید ، ممکن است حتی این کار را نکنید من دارم راه حل وب کم خوب با این حال ، همانطور که معلوم می شود ، شما انجام دهید-با iPhone شما

نگران یک وب کم خارجی برای Mac یا حتی رایانه خود نباشید. تا زمانی که آیفون دارید ، از قبل وب کم دارید. متأسفانه ، اتصال iPhone به رایانه و تماس روزانه با آن آسان نیست ، اما راه اندازی آن نیز دشوار نیست. تنها چیزی که نیاز دارید یک برنامه سازگار است.

انتخاب ماست EpocCam؛ این برنامه چیزهای زیادی برای آن دارد اما بهترین بخش این است که رایگان است ویژگی هایی وجود دارد که در پشت نسخه پولی برنامه قفل شده اند ، مانند ویدیوی کامل 1080p ، اما ممکن است متوجه شوید که ویدئوی استاندارد ارائه شده با نسخه رایگان برای تماس های شما بیش از حد کافی است.

چگونه EpocCam را به عنوان وب کم در رایانه خود راه اندازی کنید

وقتی برنامه را برای اولین بار باز می کنید ، صفحه خوش آمدید شما را از این امر مطلع می کند شما باید درایور را روی Mac یا رایانه خود نصب کنید. اگر از مک استفاده می کنید ، می توانید AirDrop ، یک ایمیل بفرستید یا لینک بارگیری درایور را کپی کنید. اگر از رایانه استفاده می کنید ، می توانید پیوند را فقط ایمیل کنید.

در Mac ، EpocCam کار می کند چه از طریق USB وصل شوید یا نه یا اگر از wifi استفاده می کنیدبه اگر می خواهید از کابل های غیر ضروری که میز شما را به هم ریخته است اجتناب کنید ، این یک راه حل عالی است. با این حال ، در ویندوز ، برای کار EpocCam ، باید iPhone خود را به رایانه خود متصل کنید.

هنگامی که درایور روی رایانه شما قرار دارد ، آن را باز کرده و دستورالعمل های نصب را دنبال کنید. در iPhone خود ، اجازه استفاده از دوربین و شبکه دستگاه خود را به EpocCam بدهید و باید یک ویدیو را روی پیام “CONNECT TOY COMPUTER” خود مشاهده کنید. به iPhone و رایانه خود نیاز دارید که به یک شبکه wifi متصل باشند. اگر همه چیز به درستی تنظیم شده باشد ، کنترل های کامل EpocCam در iPhone شما ظاهر می شود.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه ویدیویی دلخواه خود را در Mac یا رایانه خود راه اندازی کنید و منبع دوربین را روی EpocCam تنظیم کنید. به عنوان مثال ، اگر از پیام رسان برای تماس های ویدئویی خود استفاده می کنید ، روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه Device Settings را انتخاب کنید. سپس روی منوی زیر Camera کلیک کرده و EpocCam را انتخاب کنید.

ویژگی های اضافی EpocCam

پس از انجام این کار ، باید فید ویدیویی iPhone خود را در برنامه تماس ویدیویی مشاهده کنید. همچنین چندین گزینه در برنامه EpocCam خواهید یافت. روی مثلث ها برای چرخاندن فید ویدئویی خود ، نماد دوربین برای چرخاندن به دوربین دیگر iPhone خود یا دکمه بزرگ در وسط برای انتخاب بین تار شدن پس زمینه یا جلوه صفحه سبز ضربه بزنید.

این تنها چیزی است که می توان در مورد برنامه رایگان گفت. با این حال ، با برنامه پولی 7.99 دلار ، به موارد زیر دسترسی پیدا می کنید:

  • واترمارک را بردارید
  • فیلم کامل 1080p
  • پشتیبانی از دوربین عریض
  • پس زمینه خود را جایگزین کنید
  • اتصال خود را انتخاب کنید: wifi ، USB یا NDI
  • فقط حالت میکروفون
  • از چراغ قوه خود استفاده کنید
  • پخش ویدئو HDR
  • تمرکز دستی

از بین تمام گزینه هایی که توسط نسخه رایگان حفظ شده است ، علامت واترمارک گزینه ای است که می تواند بیشتر روی شما تأثیر بگذارد. بزرگ هم نیست ، در پایین فید ویدیویی شما قرار دارد ، اما ممکن است استفاده از آن برای شما بسیار آزاردهنده باشد. افیا بسیاری از مردم ، با این حال ، ارزشش را دارد اگر به راه حل وب کم رایگان نیاز دارید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir