چگونه Spotlight Search را در Mac غیرفعال کنیم (و مورد بهتری را جایگزین کنیم)


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه جستجو را در کانون توجه Mac غیرفعال کنیم (و چیز بهتری را جایگزین کنیم)

عکس صفحه: Raycast (دیگران)

Spotlight Search ویژگی جستجوی داخلی Mac است. هنگام استفاده از Command + Space یا وقتی روی نماد جستجو در نوار منو کلیک می کنید تا فایلی را در دستگاه خود جستجو کنید.

همانطور که ویژگی های داخلی جستجو کار می کنند ، جستجوی Spotlight بسیار خوب است. جریمه کن برای باز کردن برنامه ها ، پرونده ها و پوشه ها کار کنید. می توانید از آن برای استفاده کنید وب را جستجو کن، محاسبات و تحولات را انجام می دهد ، تعاریف را جستجو می کند و غیره

گرچه این عالی است ، اما کل دنیای مبتدیان صفحه کلید برای Mac وجود دارد ویژگی های جدید ، پلاگین ها و شخصی سازی های بی پایان. اگر برای انجام کار از Mac خود استفاده می کنید یا اگر کاربر Mac هستید ، درک می کنید که چگونه این برنامه ها می توانند به شما در تولید بیشتر کمک کنند. بدون دستهایت را گرفتن صفحه کلید

این برنامه ها می توانند به شما در اجرای اتوماسیون ، مدیریت کلیپ بورد ، گسترش متن ، انجام جستجوی سفارشی ، تغییر تنظیمات سیستم و حتی ترتیب پنجره ها کمک کنند. اما اول …

چگونه می توان میانبر صفحه کلید Spotlight Search را در Mac غیرفعال کرد

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه غیرفعال کردن جستجو در Spot Spot Mac (و جایگزینی آن با چیز بهتر)

عکس صفحه: هاموش پاتک

شما این کار را نمی کنید باید غیرفعال کردن Spotlight Search برای جایگزینی آن با موارد بهتر – yهنوز می توانید آن را حفظ کنید و در صورت لزوم از نوار منو استفاده کنید.

با این حال ، برای استفاده کامل از یکی از این گزینه ها ، شما t می خواهیدo ترکیب کلید جستجوی Spotlight (فرمان + فاصله) را از غیرفعال کنید بعد اینها دستورالعمل ها:

  1. در Mac خود ، کلیک کنید سیب در نوار منوی بالا و “را انتخاب کنید”تنظیمات سیستم“گزینه. (همچنین می توانید Command + Space را فشار دهید تا Spotlight Search باز شود و “تنظیمات” را به دلیل زمان های قدیمی تایپ کنید.)
  2. کلیکنور افکننماد (که به نظر می رسد یک دایره آبی با ذره بین است)، و سپس کلیک “میانبر صفحه کلیددکمه در گوشه پایین سمت چپ.
  3. مطمئن باش “Spotlight” در ستون سمت چپ برجسته شده است، سپس لغو انتخاب “نمایش Spotlight Searchگزینه در ستون سمت راست.

پس از انجام این کار ، wمرغ شما استفاده می کنید تیم + فضا میانبر صفحه کلید ، هیچ اتفاقی نمی افتد.

حالا برای قسمت هیجان انگیز: جایگزینی کانون توجه با برنامه بهتر شخص ثالث. هر برنامه در لیست زیر است می تواند از میانبر صفحه کلید پیش فرض Command + Space استفاده کند و می توانید از میانبرهای جایگزین برای استفاده بیش از یکی از آنها استفاده کنید.

آلفرد مبتنی بر اتوماسیون است (fری ، یا 40 دلار نسخه پولی)

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه جستجو را در کانون توجه Mac غیرفعال کنیم (و چیز بهتری را جایگزین کنیم)

عکس صفحه: هاموش پاتک

الفرنگ قرمز در دو نسخه رایگان و پولی در دسترس است. نسخه رایگان آن را می توان نسخه ساده و آسان تری برای استفاده از Spotlight Search دانست. این کار هر کاری را انجام می دهد که Spotlight Search انجام می دهد ، اما بهتر و سریعتر. مخصوصاً برای یافتن و راه اندازی پرونده ها و پوشه ها (با اصلاح کننده جداگانه فقط پوشه) بسیار عالی است.

اما اگر Powerpack (که هزینه 29 پوند ، یا حدود 40 دلار) ، آلفرد به یک ماشین اتوماسیون تبدیل می شود ، باز کردن قفل ویژگی هایی مانند تاریخچه کلیپ بورد ، گسترش متن ، میانبرهای صفحه کلید و از همه مهمتر اتوماسیون (که آلفرد از آن نام می برد)فرایندهای کار“).

می توانید w ایجاد کنیدگردش جریان استفاده از سازنده بصری مبتنی بر بلوک در خود برنامه. موتور گردش کار به شما امکان می دهد ویژگی های سیستم ، اقدامات شخص ثالث و حتی یک API وب را برای انجام کارهای روزانه با یک کلیک ادغام کنید. اما زیبایی آلفرد این است که شما واقعاً لازم نیست همه کارها را انجام دهید در ایجاد گردش کار خود کار کنید –وجود دارد پر رونق انجمن آنلاین که گردش کارهایی را ایجاد می کند و به اشتراک می گذارد که می توانید آنها را به سادگی در Mac نصب کنید.

Raycast برای کار در شبکه طراحی شده است (استری)

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه غیرفعال کردن جستجو در Spot Spot Mac (و جایگزینی آن با چیز بهتر)

عکس صفحه: هاموش پاتک

اگر tاستخرهایی مانند آلفرد برای یک دهه وجود داشته است ، Raycast یک رکورد نسبتاً جدید در است فضا ، اما یکی به طور مستقیم بر آینده متمرکز شده است – a آینده ای که در آن همه ما بیشتر وقت خود را صرف کار در یک مرورگر وب می کنیم.

اگر به نظر شما می رسد ، به Raycast نگاه کنید. این برنامه در حال حاضر در مرحله بتا است ، اما به سرعت در حال پیشرفت است. Raycast دارای یک رابط زیبا و مدرن است و همه چیز را پوشش می دهد ویژگی های اساسی مانند راه اندازی برنامه ، تبدیل واحد ، جستجوی فایل و جستجوی وب. خود قابلیت جستجوی فایل و جستجوی وب فوری هم نیستند آنها درست می کنند شما را ملزم به انتخاب اول می کند گزینه جستجو

جایی که پرتوهای Raycast در او قرار دارد یکپارچه سازی وب و ویژگی های عملکرد. Raycast با Github ، Asana ، G Suite ، Zoom ، Jira ، Calendar و موارد دیگر ادغام می شود. که به شما اجازه می دهد بدون اینکه هرگز از Raycast خارج شوید ، در خدمات مربوطه اقدامات انجام دهید.

برای کارکرد بهتر با Mac شما ، Raycast همچنین دارای یک مدیر کلیپ بورد داخلی و یک ابزار مدیریت پنجره است. Raycast همچنین قصد دارد API خود را اجرا کنید که اجازه خواهد داد توسعه دهندگان به یکپارچه سازی های سفارشی ایجاد کنید این به شما امکان می دهد عملکرد بیشتری داشته باشید وظایف مشترک مستقیم از Raycast. از آنجا که براساس یک API طبیعی ساخته می شوند ، اینگونه هستند توابع احتمالاً کار خواهند کرد بهتر از گردش کار جامعه در برنامه هایی مانند آلفرد.

LaunchBar همان چیزی است که Spotlight Search قرار بود باشد (30 دلار ، آزمایش 30 روزه)

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه جستجو را در کانون توجه Mac غیرفعال کنیم (و چیز بهتری را جایگزین کنیم)

عکس صفحه: هاموش پاتک

LaunchBar جانشین معنوی Spotlight Search است. عالی به نظر می رسد ، دارای ویژگی های اساسی است و بسیار سریع بسیار جذاب است. خیلی سریع و طراحی شده است برای افرادی که بومی در Mac کار می کنند. LaunchBar شیب دار منحنی یادگیری از هر سه برنامه ذکر شده در اینجا است ، bبعد از بالا رفتن شما فقط می توانید پرواز کنید.

LaunchBar یکی از بهترین پیاده سازی های جستجوی فایل محلی و مدیریت فایل را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد بدون اینکه هرگز Finder را باز کنید ، به راحتی پرونده ها را جستجو ، جابجا یا کپی کنید.

علاوه بر انجام توابع جستجو ، LaunchBar می تواند به عنوان جایگزینی برای سوئیچ برنامه عمل کند. هنگامی که LaunchBar را باز کردید ، برای جابجایی بین برنامه های باز ، فقط از نوار فاصله استفاده کنید. با استفاده از تابع میانبر ، می توانید با وارد کردن نامه ای یک برنامه را باز کنید (به عنوان مثال ، “S” برای سافاری).

بلافاصله. مستقیما عملکرد ارسال به شما امکان می دهد هر پرونده یا متنی را در LaunchBar وارد کنید با انتخاب تصمیم بگیرید که با آن چه کار کنید از گزینه های موجود ، از جمله ارسال آنها به یک پوشه ، برنامه یا مخاطب از طریق ایمیل.

کدام استارتر صفحه کلید برای شما مناسب است؟

اگر تازه شروع به کار با شروع کننده های صفحه کلید می کنید ، با شروع کنید نسخه رایگان آلفرد. اگر زندگی کاری شما با یکپارچه است خدمات وب مانند GitHub ، Asana و Jira ، استفاده از Raycast به عنوان یک ابزار ثانویه ارزش آن را خواهد داشت (شما همیشه می توانید مسیر صفحه کلید متفاوتی را به آن اختصاص دهید).

اگر هدف شما اجرای سریعتر در Mac است (و به افزونه ها اهمیتی نمی دهید) ، این کار را انجام می دهید با LaunchBar اشتباه نمی شود. ترکیبی از سرعت و میانبرها برای جستجو ، جابجایی پرونده ها و دستکاری کلیپ بورد بهترین موارد در این زمینه است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes