[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تصاویر تجاری میمون (شاتر استوک)

مانند هزاره هایی که در دوران رکود بزرگ از دانشگاه فارغ التحصیل شدند ، طبقه 2021 با چشم انداز تاریک بازار کار روبرو است (هنوز به طرز چشمگیری بهبود یافته است از بازار تحت تأثیر COVID سال گذشته). یا مطابق a احساس می کنند مطالعه جدید از شرکت آموزشی و انتشارات آموزشی Cengage.

در میان پاسخ دهندگانی که به دنبال اولین کار خود هستند ، تقریباً نیمی از آنها اعتراف می کنند که از درخواست موقعیت اولیه خودداری می کنند زیرا معتقدند که صلاحیت ندارند. این واقعیت که افراد کاملاً تازه وارد نیروی کار احساس می کنند مهارتهایشان شایسته کار در سطح ابتدایی نیست ، علاوه بر سوerstand تفاهم دانش آموزان اخیر در مورد توانایی خود برای یادگیری ، گویای تفاوت بین آنها و انتظارات شرکت ها است.

این مطالعه همچنین سو mis تفاهم مشترک بین هر دو گروه را برجسته می کند: ما بندرت ، اگر کلاً باشد ، مشخص کنیم که کار واقعی در سطح اولیه چه معنایی دارد.

شغل اولیه چیست؟

اگر چیزی واقعاً در سطح ابتدایی باشد ، لازم است کارگر مهارت های اساسی و اشتهایی را برای یادگیری طناب های رشته خود به کار گیرد. کار درست در سطح ورودی برای دانش آموخته اخیر طراحی شده است و به چیزی بیشتر از مهارت های اساسی مورد نیاز شخصی که در پایین سلسله مراتب شرکت است ، نیاز ندارد.

چرا یافتن آنها بسیار سخت است؟

مشاغل سطح ورودی معمولاً فقط با نام انجام می شوند. بیشتر اوقات ، شرکت ها مشاغل طلبکارتر را می پوشانند در قالب “سطح ورود” برای جذب نامزدهای باتجربه تر و از نظر تئوریک با توانایی بیشتر. این روشی است که برای انجام کارهای کم به مردم هزینه کمتری پرداخت می کنیم ، این یک تاکتیک بدفکر است که باید بدانید.

علاوه بر این ، بازار کار به طور فزاینده ای رقابت می کند – حداقل تا زمانی که توسط همه گیری نابود شود. هر ساله فارغ التحصیلان متقاضی کار می شوند که این امر بحران تازه واردانی را که برای موقعیت های مشابه می جنگند پیچیده می کند. به عنوان منبعی برای کار سایت واقعاً اشاره می کند که این تعداد از کالج شروع می شود و از آنجا ادامه دارد:

اندازه کلاسها دائماً در حال افزایش است. هزینه های تحصیل نیز همین افزایش را دارند ، اما نمی تواند بسیاری از سالمندان دبیرستان را از تحصیل در دانشگاه منصرف کند. با توجه به این افزایش چشمگیر ، دلیل اصلی دشواری شغل برای فارغ التحصیلان ، رقابت بسیار زیاد است.

این یک واقعیت غم انگیز در بازار کار امروز است ، اما خوشبختانه وقتی با یک موقعیت واقعی در سطح ورود مواجه شوید ، آن را درک خواهید کرد.

شرکت های خوب رشد حرفه ای را پرورش می دهند

کار واقعی در سطح ورودی راهی برای موقعیت بالاتر فراهم می کند و ماهیت مقدماتی کار در لیست مشاغل مشهود است. به جای مدیریت نوع کار یک کارمند باتجربه ، از شما انتظار می رود که بیش از سرب کمک کنید و ممکن است مسئولیت بیشتری به شما داده شود ، در صورت مهارت در برخی از کلاهبرداری ها

مهمتر از همه ، با این وجود ، شما می دانید که وقتی مدیری علاقه مند به راهنمایی هستید یا حداقل اذعان می کند که قصد دارید یک روز درجه بندی کنید ، در سطح اولیه هستید. مشاوره خوب این روزها نادر است ، اما شرکت خوب حداقل برخی از پیشرفت های شغلی را برای کارگران سبزترشان فراهم می کند.

از “کمبود مهارت” دلسرد نشوید

تا زمانی که در یک آموزشگاه حرفه ای تحصیل نکرده اید یا در یک زمینه خاص مانند برنامه نویسی کامپیوتر یا زیست شناسی دریایی مورد بسیار کاربردی را مطالعه نکرده اید ، نگران نبودن رزومه کامل نباشید. دلیل اینکه مهارت خاصی ندارید این است که قبلاً هرگز شغل تمام وقت نداشته اید و این دلیل بر ناامیدی نیست.

هیچ مدرکی وجود ندارد عاری از ارزش در دنیای واقعی، علی رغم این تصور که فقط رشته هایی با چشم انداز شغلی فوری ارزش آن را دارند. حقیقت این است که اگر فرصتی برای توسعه مهارت های خود به شما داده شود ، می دانید که در یک موقعیت واقعی شروع هستید و بنابراین هرگز نباید درخواست خود را رها کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir